برگزاری نمایشگاه

رزرو و برگزاری نمایشگاه و گالری هنری

برگزاری و رزرو نمایشگاه هنر؛ نقاشی، عکاسی، خطاطی و خوشنویسی، طراحی، تذهیب، گرافیک، مجسمه سازی و سفال و…

گالری‌های قدیمی در یک سالن تکراری بارها و بارها و بارها مشغول به نمایش آثار هنرمندان مختلف در یک بازه زمانی بسته، بوده‌اند، هستند و خواهند بود و در این میان یک مفهوم تلخ برای هنرمند از خود بجای می‌گذارند که سالن نمایش ماندنی‌ست و این هنرمندان هستند که به عرصه می‌آیند و از عرصه کنار می‌روند… اما…
«در گالری لیلیت هنرمندان گرامی و آثارشان در جایگاهی شایسته و مطلوب برای همیشه حضور خواهند داشت»

■ گالری لیلیت توانسته است معنای واقعی برگزاری نمایشگاه Exhibition Virtual Reality با تکنولوژی V.R واقعیت مجازی را حقیقت بخشد (برخلاف برخی دیگر از گالری‌های آنلاین که با ادعا به گالری‌ مجازی بودن که تنها یک Image gallery هستند) طراحی و اجرای سبکی جدید و متفاوت در عرصه گالری‌داری می‌باشد که با ایده‌های نوین و خلاقانه توانسته با کمک تکنولوژی واقعیت‌ مجازی شیوهٔ نمایش و برپایی گالری‌ها و نمایشگاه‌های هنری را از حالت سنتی و قدیمی به سبکی مدرن و نوآورانه تبدیل نماید.

گالری‌ لیلیت با استفاده از تکنولوژی واقعیت‌ مجازی، آثار هنرمندان را در فضای سالن نمایشگاه مجازی با احساس حقیقی به صورت آنلاین نمایش عموم می‌گذارد ضمن اینکه بازدید کنندگان نیز حسی نو و دلپذیر را از بازدید یک نمایشگاه VR تجربه خواهند کرد، این تکنولوژی توسط گالری‌ لیلیت برای اولین‌بار است که با این ویژگی‌ها و امکانات درخدمت هنرمندان قرار گرفته است.

و اکنون فرصتی ویژه را برای هنرمندان گرامی فراهم نموده تا آثار خود را به نحوه احسنت و درجایگاه شایسته در معرض تماشای هزاران و میلیون‌ها بازدیدکننده اعم از هنرمندان دیگر و علاقه‌مندان هنر از سراسر ایران و جهان به نمایش بگذارند، به گونه‌ای که برای نمایش آثار هنرمند سالنی درنظر گرفته خواهد شد و بصورت دیجیتالی محیط‌ سازی می‌شود. باتوجه به اینکه از فروش آثار هنرمندان هیچگونه سهم سود و درصدی از ایشان گرفته نخواهد شد و  خریداران بدون واسطه اقدام به خرید آثار می‌نمایند.

تمامی ویژگی‌ها با بالاترین کیفیت ممکن که در ادامه به عرض خواهد رسید را ما با کمترین هزینه ممکن درنظر گرفته‌ایم تا حدالمقدور همه هنرمندان در هر شرایطی بتوانند از آن بهره‌مند شوند و امیدواریم برای عرصه هنر مفید بوده باشیم.

• جهت بازدید از نمایشگاه‌های برگزار شده به بخش برگزاری نمایشگاه مراجعه نمائید و جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره و ارسال تصاویر آثار می‌توانید با پشتیبانی تلگرام و پشتیبانی واتساپ در تماس باشید.

≡ ویژگی‌های برگزاری نمایشگاه Exhibition Virtual Reality واقعیت مجازی

نمایشگاه Exhibition Virtual Reality با تکنولوژی واقعیت مجازی در گالری لیلیت برای هنرمندان برگزار می‌گردد، که این نمایشگاه با قابلیت‌هایی به مراتب بیشتر از گالری فیزیکی است. این نوع نمایشگاه با توجه به ویژگی‌ها و مزایایی که دارد توسط موزه‌‌ها و مجموعه‌های بزرگ جهان همچون موزه لوور پاریس درحال اجرا و انجام است.

■ ویژگی‌ها و مزایا:
۱- نمایشگاه بصورت Exhibition Virtual Reality می‌باشد و به بیننده حس واقعی بازدید از یک نمایشگاه را می‌دهد.
۲- مدت برگزاری نمایشگاه ۱۲ ماه است که این مدت زمان فرصت را به هنرمند میدهد تا یکسال بتواند آثار خود را در معرض دید علاقه مندان و بازدیدکنندگان قرار دهد.
۳- روند برپایی نمایشگاه سریع و کم هزینه می‌باشد و در مقایسه با گالری‌های معمولی و با توجه به خدماتی که برای هنرمند انجام داده می‌شود ، مبلغی بسیار ناچیز می‌باشد.
۴- نیاز به انتقال اصل آثار به گالری نخواهد بود و هزینه ها و مشکلات انتقال آثار به گالری را ندارد.
۵- نیاز به اجاره گالری و قرار دادن آثار در نمایشگاه و تیم و تجهیزات عکس برداری 360 درجه و متعاقبا تقبل هزینه‌های گزاف مربوطه و صرف زمان مضاعف را ندارد. (نکته: فقط هزینه عکاسی 360 درجه بیش از یک میلیون تومان است که همکاران از مشتریان می‌گیرند)
۶- هنرمند اختیار انتخاب سالن دلخواه دارد، گالری لیلیت با دارا بودن سالن‌های بسیار شیک و متعدد با دکوراسیون متفاوت ،مطابق سلیقه‌های گوناگون جهت نصب تابلوها و نمایش آثار هنرمند، این اختیار را به هنرمندان می‌دهد تا بتوانند برای برگزاری نمایشگاه انفرادی سالن دلخواه خود را جهت نمایش آثارشان انتخاب نمایند.
بخش انتخاب سالن نمایشگاه: http://lilit.ir/exhibitions/selection
۷- شناسنامه دار شدن تابلوها (برای هر اثر یک صفحه معرفی بصورت شناسنامه اثر ثبت خواهد گردید)
۸- نمایشگاه از زمان درخواست هنرمند حداکثر ۲ روز کاری آماده و برگزار خواهد شد و پس از آن در صفحه نخست وب‌سایت گالری لیلیت و در بخش نمایشگاه‌های درحال برگزاری قرار خواهد گرفت و در هر ساعت از شبانه روز قابل بازدید و در دسترس بازدیدکنندگان گالری لیلیت خواهد بود. (نکته: گالری لیلیت بطور میانگین در هر شبانه روز بیش از 30 هزار بازدید دارد و این به دیده شدن نمایشگاه هنرمندان کمک بسزایی خواهد کرد)
۹- نمایش عنوان نمایشگاه برگزار شده و نام هنرمند در موتور جستجوی گوگل. یکی از مزایای این ویژگی این است که سبب شهرت و شناخته شدن بیشتر هنرمند خواهد شد و ضمنا هرفردی از هرکجای جهان که نام هنرمند را جستجو نماید می‌تواند بلافاصله در موتور جستجوی گوگل ایشان را پیدا کند.
۱۰- نمایشگاه از لحظه برگزاری قابل اشتراک‌گذاری در شبکه‌های اجتماعی و کلیه پیام‌رسان ها می‌باشد که این امکان را فراهم میسازد تا در صورتی که هنرمند بخواهد بتواند با اشتراک گذاری و یا تبلیغات نمایشگاه خود در شبکه‌های اجتماعی ، برای نمایشگاه خود بی‌درنگ ده‌ها و صدها هزار بازدیدکننده از تمامی نقاط جذب نماید.
۱۱- دعوت آسان بازدیدکنندگان پس از برگزاری نمایشگاه، هنرمند به آسانی میتواند با یک اشاره دوستان، آشنایان و علاقه‌مندان را از طریق شبکه‌های اجتماعی و غیره به بازدید از نمایشگاه خود دعوت نماید، بازدیدکنندگان نیز میتوانند دوستان و آشنایان خود را به بازدید از نمایشگاه دعوت نمایند.
۱۲- نمایشگاه از تمامی نقاط ایران و جهان قابل مشاهده و در دسترس خواهد بود بطوری که افراد به راحتی میتوانند با استفاده از : تلفن‌های همراه ، لپ تاپ و رایانه شخصی، تبلت و حتی تلویزیون‌های هوشمند و … ، از آن نمایشگاه، در خانه ، مسافرت، محل کار و تقریبا همه جا دیدن نمایند.
۱۳- در گالری لیلیت از هنرمندان معرفی ویژه به عمل می‌آید و این امر باعث شناخته شدن و شهرت بیشتر هنرمند خواهد شد (نکته: مهمترین رکن برای فروش رفتن آثار هنری یک هنرمند شهرت و شناخته شدن ایشان است و گالری لیلیت همواره سعی بر این دارد که با معرفی که از هنرمندان به عمل می‌آورد به شهرت هرچه بیشتر ایشان کمک نماید.)
۱۴- با توجه به اینکه کارت معرفی هنرمند در گالری لیلیت به ثبت می‌رسد، بازدید از نمایشگاه ایشان نیز بطور غیر مستقیم باعث شناخته شدن و شهرت بیشتر هنرمند خواهد شد.
۱۵- نمایشگاه مشکل محدودیت ظرفیت تعداد بازدیدکننده را ندارد و متعاقبا با ازدحام جمعیت مواجه نخواهد شد.
۱۶- علاقه‌مندان و طرفداران میتوانند به راحتی بطور مستقیم و بدون واسطه با هنرمند در تماس باشند.
۱۷- برای اجرا و برگزاری نمایشگاه نیاز به مصاحبه و تشریفات خاصی نیست و هنرمندان با گرفتن عکس از آثارشان و ارسال تصاویر نمایشگاهشان دایر خواهد گردید.
۱۸- برخلاف رویه رایج سایر گالری‌ها، گالری لیلیت به منظور حمایت از هنرمندان، از فروش آثار هنرمند هیچگونه سهم و درصدی دریافت نخواهد کرد.
۱۹- با توجه به:
تعداد بازدیدکنندگان گالری لیلیت (بیش از ۳۰ هزار بازدید در هر شبانه روز) / کارت معرفی هنرمند / قرارگرفتن نام هنرمند و نمایشگاه ایشان در موتور جستجوی گوگل / برگزاری نمایشگاه در گالری لیلیت ضمن دارا بودن مزایای ذکر شده بطور غیر مستقیم نیز باعث شناخته شدن و شهرت بیشتر هنرمند خواهد شد.

و…

≡ فرم مشخصات و موارد لازم جهت برگزاری نمایشگاه

نام هنرمند
(نام و نام خانوادگی هنرمند به فارسی و انگلیسی)

زندگینامه
(معرفی و بیوگرافی سال و ماه تولد)

تخصص ها و سابقه فعالیت هنری
(در صورت انجام چند رشته هنری و سوابق فعالیت)

جوایز و افتخارات
(در صورت داشتن)

آدرس و شماره تماس
(درصورت تمایل به نمایش)

وب‌سایت و ایمیل
( در صورت داشتن)

شبکه های اجتماعی
(در صورت داشتن حساب کاربری در: تلگرام | اینستاگرام | فیسبوک | تویتر)

ارسال یک عکس از هنرمند
(جهت تصویر شاخص کارت معرفی)

ارسال تصاویر آثار
ارسال تصاویر آثار (بدون فلاش دوربین و در حدکیفیت مطلوب جهت نمایش) به همراه:
۱- نام اثر
۲- تکنیک
۳- ابعاد تابلو
۴- قیمت
۵- توضیحات لازم (در صورت تمایل به نمایش)

نام نمایشگاه

انتخاب سالن نمایشگاه (با توجه به سلیقه و تعداد تابلوها)
سالن های قابل انتخاب : http://lilit.ir/exhibitions/selection

دریافت فرم در تلفن‌همراه(تلگرام) دریافت فرم در رایانه(فایل doc ورد)

≡ شرایط برگزاری نمایشگاه

۱- مدت زمان نمایش:
■ مدت زمان نمایش ۱۲ ماه (یکسال) است.

۲- محدودیت سنی:
■ حداقل ۱۸ سال.

۳- حداقل و حداکثر تعداد آثار:
■ حداقل 5 اثر و حداکثر  براساس تعداد آثار هنرمند و گنجایش سالن تعیین میگردد (درصورتی که تعداد آثار بیشتر از سالن باشد لازم است به تعداد سالن‌ها جهت برگزاری نمایشگاه افزوده شود)

۴- نحوه ارسال آثار جهت قرار گرفتن در نمایشگاه:
■ هیچگونه نیازی به ارسال فیزیکی آثار نمی‌باشد تنها نیاز است هنرمند از آثار مربوطه عکس با کیفیت مطلوب و بدون فلاش دوربین تهیه کند و به همراه توضیحات و مشخصات اثر (نام اثر، اندازه، تکنیک و…) برای ما ارسال نماید.

۵- نحوه قیمت گذاری و فروش آثار:
■ قیمت گذاری به انتخاب هنرمند انجام میگیرد و خریداران و علاقه مندان به طور مستقیم با هنرمند در تماس خواهند بود و از آن جهت که گالری لیلیت تنها برگزار کننده نمایشگاه بصورت آنلاین می‌باشد و از فروش و معاملات هیچ منفعتی کسب نمی‌کند، مسئول فروش آثار نخواهد بود و فروش آثار به واسطه تماس مستقیم خریداران با هنرمند و هماهنگی دوطرفه انجام خواهد گردید.

≡ قوانین برگزاری نمایشگاه

۱- مالکیت آثار:
■ آثار و تصاویر باید متعلق به شخص هنرمند باشد نه شخص دیگری. ( ورود آثار کپی در صورتی که، اولا اثر از روی اثر خارجی کپی برداری شده باشد و ثانیا توسط هنرمند انجام شده باشد بلامانع است)

۲- صحت اطلاعات ارائه شده:
■ کلیه هنرمندانی که اقدام به برگزاری نمایشگاه درگالری لیلیت می‌نمایند موظف هستند که تمامی مواردی را که جهت معرفی خودشان و آثارشان به گالری لیلیت اعلام می‌نمایند، متعلق به خودشان باشد و خلاف واقع نباشد. در صورت مشاهده عدم رعایت این اصل، گالری لیلیت حق انحلال نمایشگاه برگزار شده و صفحه معرفی آن هنرمند را خواهد داشت.

۳- رعایت قوانین و شئونات کشور :
■ آثار میبایست با قوانین و شعونات کشور مطابقت داشته باشند. به همین دلیل گالری لیلیت از پذیرش آثار که مغایرت داشته باشند معذور خواهد بود.

۴- تغییرات پس از برگزاری :
■ پس از برگزاری نمایشگاه هرگونه تغییرات در متون و مندرجات بدون هزینه می‌باشد و در صورت درخواست تغییرات در تصاویر و در سالن نمایشگاه به دلیل نیاز به طراحی مجدد درخواست تغییرات مشمول بررسی مجدد ، برآورد و افزایش هزینه خواهد بود.

۵- قوه قهریه:
تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه نظیر زلزله، سیل و امثلهم، گالری لیلیت هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت.

۶- مشکلات کشوری:
■ پیش آمد هرگونه مشکلات برای کشور ایران نظیر تحریم گوگل و محدودیت های اینچنین در فضای اینترنت، به عهده گالری لیلیت نمی‌باشد و هیچ گونه مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت.

۷- رعایت قوانین برگزاری نمایشگاه:
■ چنانچه هرزمان بعد از برگزاری نمایشگاه مشخص شود که قوانین رعایت نشده است و مواردی خلاف مقررات در آثار و یا مشخصات مشاهده گردد، گالری لیلیت در قبال آن نمایشگاه مسئولیتی ندارد و حق انحلال نمایشگاه برگزار شده را خواهد داشت.

۸- تائید قوانین:
■ برگزاری نمایشگاه در گالری لیلیت به معنی پذیرش قوانین می‌باشد.

۹- به‌روزرسانی قوانین:
■ ممکن است در هر زمانی، این توافق نامه جهت تکمیل تغییر کند و اصلاح شود که موارد اصلاح شده در همین بخش اعلام خواهد گردید. همچنین به غیر از موارد استثنایی (مربوط به قوانین قبلی)، کلیه اصلاح‏ات یا موارد تغییر یافته، از زمان تاریخ انتشار خود لازم الاجرا هستند.

≡ سوالات متداول در برگزاری نمایشگاه

سوال: نحوه رزرو برگزاری نمایشگاه چگونه است؟
پاسخ: ۱- ابتدا از بخش تماس با ما درخواست خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید تا به شما وقت و زمان تحویل اعلام شود.
۲- پس از مشاوره و برآورد، مبلغ مربوط را از طریق فرم ثبت سفارش و پرداخت پرداخت نمائید.
۳- پس از ۱ الی ۲ روز نمایشگاه شما برگزار خواهد گردید سپس با شما تماس خواهیم گرفت و به اطلاعتان خواهیم رساند.

سوال: آیا میتوانم تصمیم به تغییر نمایشگاه و تابلوها بگیریم؟
پاسخ: در صورت درخواست تغییرات در تصاویر به دلیل نیاز به طراحی مجدد درخواست تغییرات مشمول بررسی مجدد ، برآورد و افزایش هزینه خواهد بود. اگر تصمیم به تغییرات در نمایشگاه خود دارید تا یک ساعت پس از واریز مبلغ و ثبت سفارش این امکان به صورت رایگان وجود دارد اما بعد از گذشت مهلت یک ساعته، و آغاز آماده سازی نمایشگاه، هر تغییر در انتخاب شما شامل تغییر در عملیات آماده سازی نمایشگاه و برآورد مجدد هزینه و اضافه شدن مبلغی مبنی بر تغییرات جدید خواهد بود. (هرگونه تغییرات در متون و مندرجات بدون هزینه می‌باشد)

سوال: آیا میتوانم از درخواست برگزاری نمایشگاه خود انصراف دهم؟
پاسخ: تا یک ساعت بعد از ثبت سفارش امکان انصراف وجود دارد، اما بعد از گذشت یک ساعت عملیات طراحی و آماده‌سازی نمایشگاه شما آغاز شده و راه انصراف و برگرداندن وجه وجود نخواهد داشت! پس حتما قبل از درخواست از تصمیم خود مطمئن شوید و یا در کمتر از یکساعت انصراف خود را اعلام نمائید تا هزینه‌های پرداختی شما نزدتان برگردانده شود.

سوال: اگر از طراحی نمایشگاه راضی نبودم چکار کنم؟
پاسخ: سعی گالری لیلیت همواره بر رضایت مخاطبان می‌باشد. پس در صورت عدم رضایت، دلیل عدم رضایتتان را به ما اعلام میکنید و ما پیامتان را به کارشناسان و طراحان تیم ارجاع خواهیم داد، سپس پس از بررسی درصورتی که درخواست و دلایل شما منطقی بودند سفارش شما در دست بازسازی یا انجام مجدد قرار خواهد گرفت.

سوال: چطور میتوانم هزینه را پرداخت کنم و از کجا مطمئن باشم که نمایشگاهم برگزار خواهد شد؟
پاسخ: از طریق پرداخت آنلاین با درگاه امن بهپرداخت ملت
و از طریق پرداخت کارت به کارت
(برای اطمینان می‌توانید بخشی از مبلغ را به عنوان بیعانه و مابقی مبلغ را پایان کار و پس از برگزاری نمایشگاه پرداخت نمائید)

سوال: آیا می‌توانم با تابلوهایی که متعلق به خودم نیست نمایشگاه برگزار کنم؟
پاسخ: خیر! تابلوها و آثار حتما باید متعلق به هنرمند باشد! چنانچه پس از برگزاری نمایشگاه مشخص شود که آثار متعلق به ایشان نبوده، گالری لیلیت حق انحلال نمایشگاه را خواهد داشت و هیچگونه مسئولیتی در قبال ایشان نخواهد داشت. (البته لازم به عرض است، کارهای کپی شده و الهام گرفته شده از آثار خارجی ایرادی ندارد)


گالری, نگارخانه, نمایشگاه, اگزبیشن, کیا گالری, , negarkhaneh, gallery, exebit, exhibitions, painting, frame, paintings, kia, گالری روژه, rozhe, ایماژ immag, گالری اینفو, galleryinfo, گالری آنلاین, galleryonline, آفرینش, afarinesh, کوچه باغ, kooche bagh, نگاه نو, negaheno, کوچه باریکه, koochebarike, سیاوشان, siavoshan, سروناز, sarvenaz, خیام, khayam, , بیان, bayan, بهار, bahar, آرتین, artin, اَفدستا, afdesta, ارشاد سنندج, ershad sanandaj, مرکز آفرینش‌های معاصر, honarhaye moaser, یادگاران, yadegaran, هنر, honar, هان, haan, نارنج, narenj, موزه هنرهای معاصر, متن امروز, matn emrooz, کیامان, kiaman, فیل, fil, سایان sayan, رادین, radin, درخت, derakht, بیدبن, bidbon, آرته, arteh, آپادانا, apadana, سپید, sepid, ایسو, isu, اکنون, aknoon, پروژه ازدار, azdar, عقیلی, aghili, ایگرگ, igreg, فرامرزی, faramarzi, کارگاه هنر, گلستان, golestan, مارکوف, markof, ماه, maah, مژده, mojhdeh, مریم, maryam, مریم فصیحی, fasihi, موسسه ماه مهر, mahemehr, نار, naar, نگاه, negaah, ویستا, vista, هفتان, haftan, هما, homa, هور, hoor, احسان, ehsan, الهه, elahe, حنا, hana, دی, dey, ژیوار, zhivar, ایران, تهران, سین, sin, شیث, sheis, شیلا, shila, بنیاد لاجوردی, bonyad lajevardi, بوستان لاله, laaleh, بوستان هنرمندان, honarmandan, ایرانشهر, iranshahr, والی, valli, هوم, hoom, آوا, ava, سازمان آب, sazmananb, بهنام دهش پور, behnamcharity, راه ابریشم, abrisham, شین, shin, کاف, kaf, باغ موزه قصر, خانه عکاسان, اقوام, مجموعه, فرهنگی هنری, برج آزادی, شمس, برگ, عمارت عین الدوله, آتشزاد, آثار, آزاد, آشیانه مهر, آشیان نقش و مهر, آفتاب, آفرینش نقش, هپتا, hepta, شهر کتاب مرکزی, ترانه باران, کافه گالری, coffe gallery, اردیبهشت, اورمزد, شلمان, فرزاد, علیها, فرشته, هنر امروز, شهریور, shahrivar, نات, nat, اُ, o, محسن, خاک, khak, شماره 6, آن, آفرند, آتبین, شیلا, shila, جرجانی, ۲۶, بیست و شش, شیرین, shirin, مهروا, mahrava, سیحون, seyhoon, اعتماد, برگزاری گالری, gallery, paintings, exebition, reserv, اجاره گالری, سالن, رزرو, نوبت, پربازدید, دعوت, شلوغ, خلوت, دنج, ساعت, ماه, سال, ماهانه, سالانه, روزانه, ساعتی, برپایی, تزئین, تزیینات, دکوراسیون, چیدمان تابلوها, اگزبیشن, موقت, دائم, شخصی, گروهی, عمومی, خصوصی, ارزان, خوب, شیک, پربازدید, تمیز, زیبا, دنج, ساکت, پیشنهاد, تابلو, فروشی, فروشگاه, دکوری, دکوراسیون, دکوراتیو, دکور, طراحی, تزیینی, تزئیناتی, تزیینات, ویژه, هنری, تالار, باشکوه, جلوه, نورپردازی, دکوراتیو, طراحی, نمایشگاه, گالری, تابلو فروشی, نقاش, عکاسی, طراحی, ذغال, سیاه قلم, آموزشگاه نقاشی, طرحستان, نقطه چین, ملورین, ارژنگ, ایکاروس, توانگر, نقاش باشی, طرحستان, آموزشگاه آزاد, هنرهای تجسمی, قدیمی, پژوهشکده, فرهنگ هنر ومعماری, دپارتمان فرهنگ و هنر, مجتمع فنی تهران, طوبی نژاد فاضل, تصویرگران پویا اندیش, پنجره, پالت, مرکز آموزش های آزاد, دانشگاه هنر, خوشنویسی, مصطفی شبستری, علی اکبر بیگی, آینا, آموزشگاه نقاشی الف, باروک, پنجره, وطنی, مجتمع آموزشی نیکوروش, راه کمال الملک, زعفرانیه, , سپند هنر, مرصاد, ایده اراک, زادداداش, همتی, زیراب سوادکوه, آموزشگاه نقاشی سو, آرتاریا, وندا, آرام, فلاح زاده, فوژان, نجمه نائلی, مونالیزا, فرزانگان, انجام میدم, آتلیه, همتی, مطریان, اساره, ایوبی, رنساس, روشن, نقش, همایون, تابلورنگ, فرمانیان, نقش رویا, نقش و نگار, نگاره, نیاز, محمد علی باطنی, استاد محسنی, امین, آدا, فرشته توانگری, باران, آموزش, بنی هاشمی, سایه هنر, ستوده, سفید و سیاه, سیاه و سفید, سایه روشن, سایه سفید, ملورین, نیلی, بلوط, یعقوبی, حجم, روبنس, تخصصی, نیستان, حوض نقاشی, استاد رضا فلاح زاده, سارنگ, مرصاد, یوسف زاده, فوژان, ابراهیمی, ارسباران, اسرافیلی, افق, النا, آذرخش, آرت استار, آرکادیا, آرمان, آوای رنگ, آویژه, آئین, بوستان, بوم, پائیزان, پرداز, پردیس, پرواز رنگها, پنجره, پویا, پیکاسو, پیکولو, تابلوی آبی, تهران آکادمی, ثقفی, جامی, چهره نگار, حجازی پور, خوشنویسی نماد, دتی, روبنس, روناک, زنبق, حقایقی, سپیدگان, سروش, سعید, سقفی, سمن, سو, سیاه قلم, روغن, شادی, شهر هنر, شهرهنر, صالحی, صمدی, صهبا, طلوع, غزل, فرخی, فلک ناز, کمال الملک, کودکان, لتکا, محسنین, مسعود, مونالیزا, مهدیس, مهرداد, مینیاتور, باروک, نغمه, نقاش باشی, نگارین, نگاه نو, نیکوروش, نیلی, تیراژه, رپین, هنر آفرین, هنرآفرین, هنرکده, یکتا, یگانه, نعيمي ثاني, هنری و نقاشی, هنری نقاشی, منوچهر موغاری, آبتین, بهار, رئال, دارالاکرام, شاهکار, امپرسیونیسم, کارتون, حجم گرا, نقاشی‌خط, پشت شیشه, نگارگری ایرانی, قهوه خانه ای, تشعیر, تذهیب, فرهنگسرا, ورتیسیسم, فرا انگاشت, هنرهای, باهمستان, هنجارشکن, فولکلور, سینتیک, خیابانی, آدرس, تلفن, شماره, هنرخام, تجاری, حرفه ای, اسلامی, منظره نگاری, انیمه و مانگا, تامبو, تابو, گروتسک, کیچ, فرمالیسم, طبیعت بی‌جان, چاپ, باستانی, ژرفانما, دایوراما, تک چهره, پرتره, خودنگاره, بازنوگرایی, نوگرایی, واقع‌گرایی, جادویی, اسلیمی, پاستورال, اروتیک, نئو دادا, نئودادا, سلتی, هادسون, دانوب, نئوپلاستیسیسم, پاریس, موزه, اصل, کانسپچو آل آرت, اُپ آرت, اینستالیشن آرت, اورینتالیسم, اتوماتیسم, نئوکلاسیکیسم, رئالیسم, سوسیالیستی, مدرنیسم, پوینتیلیسم, کلاسیکیسم, فوویسم, فیوچریسم, روکوکو, رمانتیسم, پرسیژنیسم, دیوارنگاری, منریسم, پیشارافائلی, انتزاعی, تغزُلی, استاکیسم, کوبیسم, اکسپرسیونیسم, امپرسیونیسم, اورفیسم, آرت, نوو, پاپ آرت, پست, تاشیسم, تاچیسم, لاکچری, لوکس, بهترین, شیکترین, باکلاس, ترین, ویژه, منحصر به فرد, عالی, بخصوص, یکتا, دادائیسم, سمبولیسم, سورئالیسم, سورئال, مینیاتور, مدرن, قدیمی, نورپردازی, دیجیتالی, آنلاین, 360, درجه, ویرچوال ریالیتی, ناب گرایی, سبک, تکنیک, استایل, آبرنگ, ابرنگ, پاستل, ذغال, اسکچ, اتود, مداد رنگی, رنگ روغن, خودکار, اموزش, کنشی, میدان, رنگ, میدانی, خانه, مسکونی, نئوامپرسیونیسم, واقعگرایی, مینیمال, معروفترین, معروف, مهمترین, مهم, گران, قیمت, بالاشهر, خیابان, محله, اعیان, همیشه, موقتی, استان, ایران, شهرستان, آذربایجان شرقی, تبریز, مراغه, مرند, میانه, آذربایجان غربی, ارومیه, خوی, میاندوآب, مهاباد, اردبیل, پارس‌آباد, مشگین‌شهر, خلخال, اصفهان, کاشان, خمینی‌شهر, نجف‌آباد, البرز, کرج, هشتگرد, نظرآباد, محمدشهر, ایلام, ایوان, دهلران, آبدانان, بوشهر, بندر بوشهر, برازجان, بندر گناوه, خورموج, تهران, اسلام‌شهر, گلستان, قدس, چهارمحال و بختیاری, شهرکرد, بروجن, فرخ‌شهر, فارسان, خراسان جنوبی, بیرجند, قائن, فردوس, نهبندان, خراسان رضوی, مشهد, سبزوار, نیشابور, تربت حیدریه, خراسان شمالی, بجنورد, شیروان، اسفراین, گرمه جاجرم, خوزستان , اهواز, دزفول, آبادان, خرمشهر , ابهر، خرمدره, قیدار, سمنان, شاهرود، دامغان و گرمسار, سیستان و بلوچستان, زاهدان, زابل, ایرانشهر, چابهار , فارس, شیراز, کازرون, جهرم, لار, مرودشت, قزوین, تاکستان, الوند, اقبالیه, قم, قنوات, جعفریه, کهک, کردستان, سنندج, سقز, مریوان, بانه, کرمان, کرمان, سیرجان, رفسنجان, جیرفت, کرمانشاه, کرمانشاه, اسلام‌آباد غرب, هرسین, کنگاور, کهگیلویه و بویراحمد, یاسوج, دوگنبدان, دهدشت, لیکک, گلستان, گرگان, گنبد کاووس، علی‌آباد کتول, بندر, ترکمن, گیلان, رشت, بندر انزلی, لاهیجان, لنگرود, لرستان, خرم‌آباد, بروجرد, دورود, کوهدشت, مازندران, سوادکوه, ساری, بابل, آمل, قائم‌شهر, مرکزی, اراک, ساوه, خمین, محلات, هرمزگان, بندرعباس, میناب, دهبارز, بندر لنگه, همدان, همدان, ملایر, نهاوند, تویسرکان, یزد, میبد, اردکان, بافق, حصاربوعلی, رستم آباد, فرمانیه, اوین, درکه, زعفرانیه, محمودیه, ولنجک, امام زاده قاسم (ع) , دربند, گلابدره, جماران, دزاشیب, نیاوران, اراج, کاشانک, شهرک, دانشگاه, شهرک نفت, دارآباد, باغ فردوس, تجریش, قیطریه, چیذر, حکمت, ازگل, سوهانک, شهید محلاتی, اتوبان امام علی, اتوبان صدر, اقدسیه, الهیه, فرشته, اندرزگو, بلوار ارتش, پارک وی, تجریش, جمشیدیه, دیباجی, سعدآباد, صاحبقرانیه, فرمانیه, قیطریه, محمودیه, مقدس اردبیلی, مینی سیتی, نوبنیاد, ولیعصر, کاشانک, کامرانیه, منطقه, بوعلی, سعادت آباد, مدیریت, کوهسار, پونک, شهید چوب تراش, شهید خرم رودی, صادقیه, شمالی, شهرک هما, شهرآرا, کوی نصر, پردیسان, شهرک آزمایش, تهران ویلا, برق آلستوم, تیموری, طرشت, همایونشهر, توحید, زنجان, شادمهر, ایوانک, دریا , شهرک قدس, آسمانها, درختی, فرحزاد, مخابرات, پرواز, آزادی, اتوبان حکیم, اتوبان شیخ فضل اله نوری, اتوبان محمد علی جناح, اتوبان نیایش, اتوبان یادگار امام, بهبودی, جلال آل احمد, خوش شمالی, ستارخان, شادمان, شهرک ژاندارمری, شهرک غرب, گیشا, مترو, شریف, مرزداران, منطقه, آرارات, ونک, امانیه, زرگنده, درب دوم, رستم آباد, اختیاریه, داودیه, سید خندان, دروس, قبا, قلهک, کاوسیه, اختیاریه, پاسداران, جردن, جلفا, خواجه عبداله, دولت, کلاهدوز, شیخ بهایی, شیراز, ظفر, ملاصدرا, میدان کتابی, میرداماد, مهران, کاظم آباد, کوهک, مجیدیه, شمس آباد, پاسداران, ضرابخانه, حسین آباد, مبارک آباد, شیان, لویزان, علم و صنعت, نارمک, تهرانپارس, غربی, شرقی, جوادیه, خاک سفید, قاسم آباد, ده نارمک, اوقاف, شمیران نو, حکیمیه , قنات کوثر, کوهسار , مجید آباد , اتوبان بابایی , اتوبان باقری , اتوبان صیاد شیرازی , بنی هاشم , پلیس , دلاوران , رسالت , سراج , شمس آباد , شهدا , صیاد شیرازی , علم وصنعت , فرجام , مترو, ایستگاه, لویزان , میدان , ملت , هروی , هنگام , شهران جنوبی , شهران شمالی , شهرزیبا , اندیشه , بهاران , کن , المهدی , باغ فیض , پونک, پونک, شمالی , حصارک , شهرک نفت , کوهسار , مرادآباد , پرواز , سازمان برنامه , ارم , سازمان آب , اباذر , فردوس , مهران , اکباتان , بیمه آپادانا , جنت آباد , مرکزی, شاهین , آیت الله کاشانی , اشرفی اصفهانی , ایران زمین , بلوار تعاون , بلوار فردوس , بولیوار , پونک , پیامبر , جنت آباد , سازمان برنامه , ستاری , سردار جنگل , سولقان , شهر زیبا, شهران , شهرک اکباتان , شهید مهدی باکری , نجات اللهی , ایرانشهر , پارک لاله , کشاورز , نصرت, 16آذر , سنایی , بهجت آباد , عباس آباد , قزل قلعه , سیندخت , گلها , گاندی, ساعی , یوسف آباد , جهاد , جنت , فاطمی, آرژانتین , اتوبان همت , اسکندری , امیر آباد , بلوار کشاورز , توانیر , جمال زاده , حافظ , زرتشت , طالقانی , فاطمی , فلسطین , میدان انقلاب اسلامی , میدان ولیعصر , وزراء , کارگر, کردستان , کریم خان, شارق, الف , دهقان, ب , گرگان , نظام آباد , خواجه نصیر , حقوقی , خواجه نظام, کاج , امجدیه , خاقانی , بهار, سهروردی , باغ صبا , شهیدقندی, نیلوفر , عباس آباد, اندیشه , حشمتیه , دبستان , ارامنه, قصر , آپادانا , امام حسین , انقلاب , خواجه نظام , سرباز , شریعتی , شهید مدنی , شیخ صفی, عباس آباد, مدنی, مرودشت , مطهری , مفتح , هفت تیر, تهرانپارس , دردشت , مدائن , هفت حوض , فدک , زرکش , نارمک , مجیدیه , خیابان کرمان , لشگر , وحیدیه , تسلیحات, جشنواره , سبلان , استادمعین , دکتر هوشیار , شهید دستغیب , فتح , امامزاده عبداله , شمشیری , سرآسیاب , مهرآباد , سی متری جی , طوس , مهر آباد , امامزاده عبدالله, صنعتی, بریانک, سلیمانی , تیموری , شبیری , جی , هفت چنار , سلسبیل, کارون , هاشمی , خیابان زنجان, , آزادی , امام خمینی , جیحون , حسام الدین , دامپزشکی , رودکی , سینا , قصرالدشت, مالک اشتر , نواب , کارون , کمیل, شیخ هادی, انقلاب , امیریه, فرهنگ , فروزش , قلمستان , منیریه , حشمت الدوله , جمالزاده , اسکندری , دخانیات , مخصوص, جمهوری, حر, انبارنفت, آگاهی, راه آهن, عباسی, هلال احمر, ابوسعید, اسکندری, پاستور, حسن آباد, گمرک, وحدت اسلامی, ولیعصر, کارگر, کاشان, بهارستان, فردوسی, امامزاده یحیی, پامنار, بازار, سنگلج, تختی, هرندی, آبشار, قیام, کوثر, دروازه شمیران, امین حضور, پانزده خرداد, پیچ شمیران, خراسان, ری, سعدی, لاله زارنو, مولوی, میدان قیام, صفا, شهید اسدی, زاهد گیلانی, اشراقی دهقان نیروی هوایی پیروزی حافظیه امامت شورا آشتیانی زینبیه سرخه حصار تهران نو دماوند نیرو هوایی تهران-منطقه 14 شکوفه چهارصد دستگاه جابری دژکام شاهین مینای نیکنام, آهنگران, بروجردی, صد دستگاه, فرزانه, سرآسیاب دولاب, شیوا, نبی اکرم, شهرابی, شکیب, پرستار, سیزده آبان, ابوذر, تاکسیرانی, مینا, دولاب, خاوران, آهنگ, قصر فیروزه, اتوبان محلاتی, افراسیابی, اندرزگو, پاسدارگمنام, شهید محلاتی, فلاح, نبرد, هفده شهریور, مظاهری, مینابی, بیسیم, شوش, طیب, مطهری, ابوذر, هاشم آباد, اتابک, شهید بروجردی, کیانشهر, رضویه, مشیریه, افسریه, مسعودیه, والفجر, قیامدشت, خاورشهر, اتوبان بعثت, خاوران, جوادیه, نازی آباد, خزانه, شهرک بعثت, علی آباد, یاخچی آباد, چهارصد دستگاه , تختی, باغ آذری, راه آهن, رجایی, هلال احمر,ابوذر, آذری, امامزاده حسن, یافت آباد, جلیلی, زهتابی, زمزم, سجاد, گلچین, وصفنارد, باغ خزانه, بلورسازی, مقدم, قزوین, قلعه مرغی , بهاران, فردوس, تولیدارو, بهداشت, رجائی, صادقیه, صاحب الزمان, یافت آباد, شاد آباد, امام خمینی, شمس آباد, خلیج فارس,اتوبان آزادگان, سعید آباد, شهرک صاحب الزمان, شهرک ولیعصر, خانی آباد نو, اسفندیاری, بستان بهمنیار, شریعتی, شکوفه, نعمت آباد, دولت خواه, اسماعیل آباد, شهید کاظمی, رسالت, عبدل آباد, اقدسیه, صفائیه, ظهیرآباد, غیوری, جوانمرد ,حمزه آباد, دیلمان, فیروزآبادی, منصوریه, 13آبان, دولت اباد, شهادت, استخر, بهشتی, سرتخت, علائین, نفر آباد, ولی آباد, امین آباد, تقی آباد, نظامی, عباس آباد, کهریزک, شهرک دریا ,تهرانسر, باشگاه نفت, شهرک پاسداران, شهرک فرهنگیان, شهرک استقلال, شهرک دانشگاه, چیتگر, ویلا شهر, وردآورد, شهرک غزالی, شهرک شهرداری, کرج, البرز, شهرک دانشگاه شریف, دهکده المپیک, زیبا دشت, بالا گلستان, زیبادشت, دژبان, شهید باقری, آزاد شهر, آزادشهر, پیکان شهر, دریاچه, شهرک راه آهن, کیمیاگران, هنرهای تجسمی , نقاشی , صنایع دستی , خوشنویسی, پرواز رنگها , خانه هنر, سیمرغ, اندیشه, آنلاین, ژیکس , مداد جادو, هاشمی, چلیپا, مت پینتینگ, نقاشی دیجیتال, هنر و اندیشه, ژینو آرت, هنر نوین, آفتابگردان, هنروندان جزیره کیش, دبیرخانه, هنرگردی, گالری گردی, یاب, هنر گیل, ژنوس, نقش رویا, dabi, رِپین, سالسو, رازکیماگران , اندیشه طلوع, قاسمیان, اسرافيلي, راز کيمياگران, سمير, کلبه شيشه ايي, نگارخانه , استاد رحيمي, نوه سی, بکران bekran,

نقاشان زیادی بوده‌اند که از بوم خالی می‌ترسیدند! در واقع این بوم خالی است که از یک نقاش پرشور و با استعداد از ترس به خود می‌لرزد. “ونسان ون گوک”