تعرفه ها و هزینه انجام خدمات گالری لیلیت

• جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص و همچنین برای تماس فوری با پشتیبانی گالری لیلیت می‌توانید با 【پشتیبانی تلگرام】 و 【پشتیبانی واتساپ】 در تماس باشید. (برای اطلاع از تخفیف‌ها تماس بگیرید)

عنوان خدمات شرح خدمات تعرفه‌هزینه(تومان)
برگزاری نمایشگاه Exhibition Virtual Reality بصورت واقعیت مجازی طراحی و آماده سازی نمایشگاه با تکنولوژی Exhibition Virtual Reality بصورت واقعیت مجازی و برگزاری نمایشگاه به مدت 12 ماه (یکسال)  + طراحی کارت دیجیتالی و ثبت صفحه معرفی هنرمند  (اطلاعات بیشتر…) • هزینه آماده سازی و طراحی نمایشگاه برای هر اثر ۳۰,۰۰۰ هزارتومان. (برای اطلاع از تخفیف‌ها تماس بگیرید)

• هزینه ۱۲ ماه برگزاری به جهت حمایت از هنرمندان گرامی بدون هزینه و رایگان می‌باشد. (ارزش این خدمات بیش از یک میلیون تومان می‌باشد)

• هزینه طراحی کارت دیجیتالی و ثبت صفحه معرفی هنرمند به جهت حمایت از هنرمندان گرامی به عنوان هدیه بدون هزینه و رایگان می‌باشد. (ارزش این خدمات ۷۰۰ هزار تومان می‌باشد که برخی همکاران از هنرمندان دریافت می‌کنند)

ثبت در بانک اطلاعات اهالی هنر طراحی کارت دیجیتالی و ثبت صفحه معرفی هنرمندان و مجموعه‌های مرتبط با هنر (اطلاعات بیشتر…) 100,000
تبلیغات نمایش بنر تبلیغات شما در نوار کناری (سایدبار ADS) مطالب و دانستنی‌های وب‌سایت گالری لیلیت به مدت 1 ماه. (اطلاعات بیشتر…) 200,000
دکمه بازگشت به بالا
العربيةEnglishFrançaisفارسی