تعرفه ها و هزینه انجام خدمات گالری لیلیت

• جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص و همچنین برای تماس فوری با پشتیبانی گالری لیلیت می‌توانید با 【پشتیبانی تلگرام】 در تماس باشید.

عنوان خدماتشرح خدماتتعرفه‌هزینه(تومان)
برگزاری نمایشگاه Exhibition Virtual Reality بصورت واقعیت مجازیطراحی و آماده سازی نمایشگاه با تکنولوژی Exhibition Virtual Reality بصورت واقعیت مجازی و برگزاری نمایشگاه به مدت 12 ماه (یکسال)  + طراحی کارت دیجیتالی و ثبت صفحه معرفی هنرمند  (اطلاعات بیشتر…)• هزینه ۱۲ ماه برگزاری به جهت حمایت از هنرمندان گرامی بدون هزینه و رایگان می‌باشد. (ارزش این خدمات یک میلیون تومان می‌باشد)

• هزینه آماده سازی سالن به جهت حمایت از هنرمندان گرامی بدون هزینه و رایگان می‌باشد. (ارزش این خدمات ۵۰ هزار تومان می‌باشد)

• هزینه طراحی کارت دیجیتالی و ثبت صفحه معرفی هنرمند به جهت حمایت از هنرمندان گرامی به عنوان هدیه بدون هزینه و رایگان می‌باشد. (ارزش این خدمات ۷۰۰ هزار تومان می‌باشد که برخی همکاران از هنرمندان دریافت می‌کنند)

• هزینه آماده سازی هر اثر 30,000 هزارتومان. (این هزینه مربوط به طراحی و آماده سازی نمایشگاه متناسب با آثار هنرمند + ثبت شناسنامه برای هر اثر می‌باشد)

ثبت در بانک اطلاعات اهالی هنرطراحی کارت دیجیتالی و ثبت صفحه معرفی هنرمندان و مجموعه‌های مرتبط با هنر (اطلاعات بیشتر…)50,000
تبلیغاتنمایش بنر تبلیغات شما در نوار کناری (سایدبار ADS) مطالب و دانستنی‌های وب‌سایت گالری لیلیت به مدت 6 ماه. (اطلاعات بیشتر…)200,000