سفارش نقاشی به عنوان هدیه برای دوستان اشنایان فامیل و خانواده، از روی عکس عزیزان برای یادبود بهترین هدیه جشن تولد، سالگرد، روز جهانی، یادگاری انجام خدمات طراحی و نقاشی دیجیتال از روی چهره و عکس شما

سفارش نقاشی پرتره

قبول سفارشات طراحی نقاشی دیجیتالی پرتره، از روی عکس و تصویر چهره

اگر تجربه دریافت نقاشی چهره را داشته‌اید حتما از این موضوع مطلع هستید که یک هدیه در قالب تابلو نقاشی چهره، تا چه حد می‌تواند خوشحال کننده و رضایت بخش باشد و به عنوان یک یادگاری برای تمامی عمر ماندگار بماند. 

یک کادوی نقاشی به عنوان هدیه روز تولد همسر، تولد فرزند، تولد پدر، تولد مادر، تولد دوستان و یا آشنایان و هدیه و کادویی سالگرد ازدواج و یا برای ثبت شادی روزهای اول زندگی یا یک هدیه و کادویی برای شروع یک رابطه عاشقانه ، دوستانه و مشترک و یا هدیه و کادویی عیدی و مناسبت‌های خاص مانند ولنتاین یا روز پدر ، روز مادر ، روز معلم و… ، و شاید یادبود عزیزان و یا دوستانی که متاسفانه دیگر در جمع ما حضور ندارند، تا ابد در ذهن و قلب هدیه گیرنده خواهد ماند. 

«در گالری لیلیت امکان نقاشی دیجیتالی از چهره شما با بالاترین کیفیت و شرایط مناسب امکان‌پذیر است» 

ویژگی‌های سفارش نقاشی دیجیتال

حفظ حریم شخصی:
به جهت حفظ حریم شخصی افراد، در وب‌سایت گالری لیلیت کارهای انجام شده (پرتره افراد زنده) به عنوان نمونه کار، جهت بازدید عموم قرار گرفته نخواهد شد.

تضمین کیفیت:
هدف گالری لیلیت همواره ارائه کاری با کیفیت و رضایت‌مندی مشتریان بوده ، می‌باشد و خواهد بود.

دریافت هزینه:
برای آغاز انجام طراحی و آماده سازی سفارش لازم نیست تمامی هزینه را پرداخت نمائید، جهت اطمینان می‌توانید ابتدا درخواست سفارش خود را اعلام نمائید و پس از هماهنگی و اعلام جهت پرداخت، بخشی از مبلغ را به عنوان بیعانه به حساب ما واریز نموده و پس از پایان کار در صورت رضایت از نقاشی انجام شده، مابقی مبلغ را با خیال راحت و آسوده و اطمینان از کیفیت نقاشی پرداخت نمائید.

تعدادی از نمونه کارهای انجام شده

شیوه انجام کار 

قبول سفارشات طراحی نقاشی دیجیتالی، از روی عکس و تصویر چهره شما

نقاشی چهره با تکنیک نقاشی دیجیتالی و استفاده از قلم نوری و تبلت انجام خواهد شد.

از ثبت سفارش، زمان تحویل فایل حدود ۲ الی ۳ روز می‌باشد.

فایل تصویر قابل چاپ نقاشی با کیفیت بالا (در مقیاسهای متعارف همچون 50×70 یا 100×70) جهت چاپ روی تابلو تخته شاسی یا بوم کنواس و یا تابلو فرش و…

پس از پایان کار می‌توانید فایل دریافتی را با مراجعه به مراکز چاپ بصورت پوستر، تخته شاسی، بوم، تابلو فرش و… اقدام به چاپ نمائید و یا حتی به عنوان تصویر پروفایل فضای مجازی از آن استفاده نمائید.

متعاقبا با اضافه شدن مواردی نظیر؛ نقاشی دو نفره – نوشتن متن روی نقاشی – طراحی لباس و وسایل و اینچنین موارد، هزینه انجام نقاشی بیشتر خواهد شد. که لازم است ابتدا توسط بخش هنری محاسبه و سپس خدمتتان اعلام گردد.

برای تماس فوری با پشتیبانی گالری لیلیت می‌توانید با «پشتیبانی تلگرام» و یا «پشتیبانی واتساپ» و یا بخش «تماس با ما» در تماس باشید.

قوانین ثبت سفارش نقاشی دیجیتال

رعایت حقوق کپی‌رایت:
به جهت رعایت حقوق کپی‌رایت، نقاشی از روی تصاویر خصوصی دیگران و یا آثار هنرمندان ایرانی، به هیچ عنوان امکان‌پذیر نمی‌باشد و پذیرفته نخواهد شد. در صورت عدم صداقت و مخفی کردن مالکیت تصویر و عدم اعلام این مورد از جانب سفارش دهنده، متعاقباً مسئولیت آن به عهده سفارش دهنده است.

درج امضاء:
تمامی سفارش‌های نقاشی انجام شده، با امضای لیلیت ارائه می‌شوند که باعث ارزش بیشتر اثر هنری نیز می‌باشد.

نحوه انجام:
عکس چهره ای که میخواهید از روی آن نقاشی انجام شود میبایست واضح باشد، درصورتی که عکس واضح نباشد به تشخیص هنرمند نقاش بخش‌های ناواضح بصورت ذهنی نقاشی خواهند شد.

لغو سفارش:
امکان لغو سفارش و عودت وجه تا یک ساعت بعد از ثبت سفارش وجود دارد، اما بعد از گذشت یک ساعت عملیات طراحی و نقاشی سفارش شما آغاز شده و امکان انصراف و برگرداندن وجه وجود نخواهد داشت! پس حتما قبل از درخواست از تصمیم خود مطمئن شوید و یا در کمتر از یک‌ساعت انصراف خود را اعلام نمائید تا مبلغ پرداختی شما نزدتان برگردانده شود.

درخواست و انجام تغییرات:
درخواست هرگونه تغییراتی که موقع ثبت سفارش (از جانب سفارش دهنده) بیان نشده باشد، مشمول کار و زحمت اضافه خواهد شد و متعاقباً افزایش هزینه خواهد داشت!
البته سعی گالری لیلیت همواره بر رضایت مشتریان و مخاطبان می‌باشد. به این ترتیب پس از انجام کار مراتب و تصاویر به اطلاع سفارش دهنده محترم رسانده خواهد شد و پس از اطلاع یافتن ایشان از کار انجام شده و دیدن تصاویر پیش‌نمایش نقاشی، در صورت عدم رضایت ایشان از نقاشی و اگر که مشکل مربوطه از جانب ما بوده باشد، «سفارش دهنده فقط یک‌ساعت مهلت دارد» که دلیل عدم رضایت خود را و تغییراتی را که درنظر دارد (بصورت یکجا) به ما اعلام کند و ما پیام ایشان را به کارشناسان و طراحان تیم ارجاع خواهیم داد، سپس پس از بررسی درصورتی که درخواست و دلایل شما منطقی باشند و خطا یا اشتباه از جانب نقاش باشد، سفارش شما بدون هزینه اضافی در دست بازسازی یا انجام مجدد قرار خواهد گرفت! ضمن اینکه اگر پس از انجام سفارش و اتمام کار یک‌ساعت مهلت داده شده بگذرد، انجام هرگونه تغییرات (حتی مواردی که منطقی باشند) مشمول پرداخت هزینه اضافه جهت انجام تغییرات خواهد شد.

شئونات و موارد اخلاقی:
سفارش شما میبایست با قوانین و شعونات کشور در تضاد نباشد. به همین دلیل گالری لیلیت از پذیرش انجام سفارش نقاشی از تصاویری که با شئونات و اخلاقیات مغایرت داشته باشند معذور می‌باشد.

پذیرش قوانین:
ثبت سفارش نقاشی و پرداخت هزینه به منزله قبول و پذیرش قوانین می‌باشد.

مقالات و مطالب دانستنی‌های مفید درباره نقاشی دیجیتال

هنر زادهٔ عشق است و آنچه که بعد از ما می‌ماند هنر است. “هدف پلتفرم لیلیت کمک به این ماندگاریست”

اَپ لیلیت

دانلود اپلیکیشن لیلیت

با نصب اپلیکیشن لیلیت، به راحتی از امکانات لیلیت بهره‌مند شوید و از تخفیف‌ها و جدیدترین اطلاعیه‌ها باخبر باشید...

دانلود مستقیم