سفارش نقاشی به عنوان هدیه برای دوستان اشنایان فامیل و خانواده، از روی عکس عزیزان برای یادبود بهترین هدیه جشن تولد، سالگرد، روز جهانی، یادگاری انجام خدمات طراحی و نقاشی دیجیتال از روی چهره و عکس شما

سفارش نقاشی پرتره

قبول سفارشات طراحی نقاشی دیجیتالی پرتره، از روی عکس و تصویر چهره

اگر تجربه دریافت نقاشی چهره را داشته‌اید حتما از این موضوع مطلع هستید که یک هدیه در قالب تابلو نقاشی چهره، تا چه حد می‌تواند خوشحال کننده و رضایت بخش باشد و به عنوان یک یادگاری برای تمامی عمر ماندگار بماند.

یک کادوی نقاشی به عنوان هدیه روز تولد همسر، تولد فرزند، تولد پدر، تولد مادر، تولد دوستان و یا آشنایان و هدیه و کادویی سالگرد ازدواج و یا برای ثبت شادی روزهای اول زندگی یا یک هدیه و کادویی برای شروع یک رابطه عاشقانه ، دوستانه و مشترک و یا هدیه و کادویی عیدی و مناسبت‌های خاص مانند ولنتاین یا روز پدر ، روز مادر ، روز معلم و… ، و شاید یادبود عزیزان و یا دوستانی که متاسفانه دیگر در جمع ما حضور ندارند، تا ابد در ذهن و قلب هدیه گیرنده خواهد ماند.

 

در گالری لیلیت امکان نقاشی دیجیتالی از چهره شما با بالاترین کیفیت و شرایط مناسب امکان‌پذیر است

 

💎 ویژگی‌ها

🔶 حفظ حریم شخصی:
معمولا کسانی که نقاشی چهره سفارش می‌دهند تمایل ندارند تا آن سفارش و چهره شخص توسط دیگران دیده شود و ترجیح می‌دهند تا سفارش‌شان بین خودشان و طراح مانند اسرار محفوظ بماند. اما بسیاری از طراحان و دیگر همکاران چهره اشخاص را به عنوان نمونه کارهایشان را برای جذب مشتری به نمایش عموم می‌گذارند! که در گالری لیلیت اینچنین نمی‌باشد و کارهای انجام شده و سفارشات به عنوان نمونه کار در وب‌سایت قرار نگرفته و نخواهد گرفت.

🔶 تضمین کیفیت:
هدف گالری لیلیت همواره ارائه کاری با کیفیت و رضایت‌مندی مشتریان بوده ، می‌باشد و خواهد بود.

🔶 دریافت هزینه:
برای آغاز انجام طراحی و آماده سازی سفارش لازم نیست تمامی هزینه را پرداخت نمائید، جهت اطمینان می‌توانید ابتدا بخشی از مبلغ را به عنوان بیعانه به حساب ما واریز نموده و پس از پایان کار در صورت رضایت از نقاشی انجام شده مابقی مبلغ را با خیال راحت و آسوده و اطمینان از کیفیت نقاشی پرداخت نمائید.

☑ قبول سفارشات طراحی نقاشی دیجیتالی، از روی عکس و تصویر چهره شما

☑نقاشی چهره با تکنیک نقاشی دیجیتالی در هر کدام از سبک‌های نمونه‌ها که علاقه‌مند باشید

☑ زمان تحویل حدود ۲ الی ۳ روز

☑ فایل تصویر قابل چاپ نقاشی با کیفیت بالا (50×70 و 100×70 و بیشتر) جهت چاپ روی تابلو تخته شاسی یا بوم کنواس و یا تابلو فرش و…

☑ پس از پایان کار می‌توانید فایل دریافتی را با مراجعه به مراکز چاپ بصورت پوستر، تخته شاسی، بوم، تابلو فرش و… اقدام به چاپ نمائید و یا حتی به عنوان تصویر پروفایل فضای مجازی از آن استفاده نمائید.

☑ هزینه پایه انجام نقاشی دیجیتالی ۳۰۰ هزارتومان می‌باشد، متعاقبا با اضافه شدن مواردی نظیر؛ نقاشی دو نفره – نوشتن متن روی نقاشی – طراحی لباس و وسایل و اینچنین موارد، هزینه انجام نقاشی بیشتر خواهد شد. که لازم است ابتدا توسط بخش هنری محاسبه و سپس خدمتتان اعلام گردد.

☑ برای تماس فوری با پشتیبانی گالری لیلیت می‌توانید با «پشتیبانی تلگرام» و یا «پشتیبانی واتساپ» و یا بخش «تماس با ما» در تماس باشید.

☑ برای دیدن نمونه‌ها به بخش «نمونه‌‌های قابل سفارش» وارد شوید.

⚖️ قوانین

✅ لغو سفارش:
امکان لغو سفارش و عودت وجه تا یک ساعت بعد از ثبت سفارش وجود دارد، اما بعد از گذشت یک ساعت عملیات طراحی و نقاشی سفارش شما آغاز شده و امکان انصراف و برگرداندن وجه وجود نخواهد داشت! پس حتما قبل از درخواست از تصمیم خود مطمئن شوید و یا در کمتر از یک‌ساعت انصراف خود را اعلام نمائید تا مبلغ پرداختی شما نزدتان برگردانده شود.

✅ انجام تغییرات:
سعی گالری لیلیت همواره بر رضایت مشتریان و مخاطبان می‌باشد. پس در صورت عدم رضایت تا یک‌ساعت، دلیل عدم رضایتتان را و تغییراتی را که درنظر دارید (بصورت یکجا) به ما اعلام می‌کنید و ما پیامتان را به کارشناسان و طراحان تیم ارجاع خواهیم داد، سپس پس از بررسی درصورتی که درخواست و دلایل شما منطقی بودند سفارش شما در دست بازسازی یا انجام مجدد قرار خواهد گرفت. ضمن اینکه اگر پس از انجام سفارش و تحویل فایل یک‌ساعت بگذرد، انجام هرگونه تغییرات مشمول پرداخت هزینه اضافه جهت تغییرات خواهد شد.

✅ شئونات و موارد اخلاقی:
سفارش شما میبایست با قوانین و شعونات کشور در تضاد نباشد. به همین دلیل گالری لیلیت از پذیرش انجام سفارش نقاشی از تصاویری که با شئونات و اخلاقیات مغایرت داشته باشند معذور خواهد بود.

هنر زادهٔ عشق است و آنچه که بعد از ما می‌ماند هنر است. “هدف گالری لیلیت کمک به این ماندگاریست”