آثار هنری بسادگی می‌توانند بیانگر زیبایی حقیقی و یا احساسات باشند. تاثیری که هنر بر روح انسان می‌گذارد تغییری عمیق و ماندگار و طولانی‌تر است. در نتیجه هرگاه خواهان اثر گذاری مثبت و ماندگار باشیم، می‌توانیم از هر یک از رشته‌های هنری به فراخور نیازمان بهره ببریم. همان‌طور که در روانشناسی این بحث به اثبات رسیده‌است، جهان از مجموعه‌ای از افراد با روحیات و سلیقه‌های گوناگون تشکیل شده است، پس اگر بخواهیم در سریعترین حالت بر تعداد زیادی از افراد تأثیر بگذاریم، می‌توانیم از اسباب هنر استفاده کنیم. در این میان هنرهای تجسمی (نقاشی، عکاسی، طراحی ، تندیس‌گری، خطاطی و خوشنویسی و…) از مهمترین و زیباترین رشته‌های هنر می‌باشند و به سادگی تأثیری مثبت، عمیق، ماندگار و روشنگر در نگرش و زندگی ما به وجود آورد.
حکیم فردوسی می‌فرماید: آنگاه که هنر خوار گردد، خرافات ارجمند شود.

امیدواریم از همراهی با گالری لیلیت بهره کافی را ببرید.

گالری هنری لیلیت توسط تیمی هنرمند و هنردوست، به منظور ارتقای دانش هنری عمومی و آشنایی علاقه‌مندان هنر با هنرمندان و فعالان این عرصهٔ زیبا، فعالیت خود را آغاز نمود و تاکنون با توکل به خداوند متعال توانسته است درخدمت هنرمندان و هنردوستان گرامی باشد .
سمت و سوی دیگر هدف ما آشنایی همه اقشار جامعه با هنرمندان و تولیدکنندگان سبک های گوناگون هنری‌ست .
باشد که بستری فراهم شود به سوی آیندهای بهتر…

 

در صورت سوال و هرگونه درخواست از طریق فرم【تماس با ما】پیام خود را ارسال کنید و برای تماس با پشتیبانی گالری لیلیت می‌توانید با 【پشتیبانی تلگرام】 در تماس باشید. تا همواره بتوانیم بهترین خدمات را جهت رضایت شما ارائه نمائیم.

امیدواریم با نظرات و پیشنهادات خود از طریق صفحه【نظرات، انتقادات و پیشنهادات】ما را در بهتر بودن یاری نمائید.

با سپاس.

مدیریت گالری هنری لیلیت

درونتان هنرمندی‌ست که از آن بی‌خبرید! اگر باخبرید و اگر آن را شناخته‌اید، بی‌درنگ به آن آری بگویید “مولانا جلال الدین رومی”