درباره ما

اطلاعات بیشتر درباره گروه ما:
گالری هنری لیلیت توسط تیمی هنرمند به منظور آشنایی علاقه مندان هنر در جهت معرفی آثار برگزیده از هنرمندان جهان بطور رسمی تاسیس شد.
با توجه به درخواست‌های بسیار علاقه‌مندان بخش【بانک اطلاعات اهالی هنر】را راه اندازی نمودیم تا علاقه مندان از هرکجای ایران با هر سلیقه‌ای بتوانند در محل زندگی، محل کار، محل تحصیل، و هرکجا که تمایل دارند از زیبایی هنر در دکوراسیون بهره برده و فضای جدیدی متناسب با روحیه و سلیقه خود خلق کنند و از آن جهت که هدف ما همواره گسترش هنر بوده و هست، پس سالها فراز و نشیب در کسب تجربه با بهره‌گیری از جدیدترین ابزار و امکانات روز، بلاخره بهترین کیفیت را ارائه نموده‌ایم تا علاقه مندان را به آسانی و در سطح مطلوب در سریع ترین زمان ممکن به انتظارشان برسانیم. همچنین گالری لیلیت به جهت حمایت از هنر ایرانی، از هنرمندان و نگارخانه‌های میهن عزیزمان که تمایل به معرفی در【بانک اطلاعات اهالی هنر】را دارند دعوت به عمل می‌آورد، برای اطلاعات بیشتر به صفحه【راهنمای ثبت در بانک اطلاعات】مراجعه نمائید.

داستان ما:
شبی زمستانی بود که در یک جشن دعوت شدیم و قرار گذاشتیم که به همراه خود هدیه ای به پیشکش ببریم، علاقه مندیمان به هنر باعث شد که بهترین گزینه از نظرمان یک اثر هنری مثل تابلوی نقاشی باشد، جستجو کردیم که تابلوی نقاشی برایمان چند تمام میشود قیمت های تابلوهای نقاشی یک میلیون به بالا بود و علاوه بر اینکه گران تمام میشد از کیفیت و زیبایی بالایی برخوردار نبودند (شاید از آنجهت که فقط صرفا جهت کسب درآمد طراحی شده بودند و خالی از احساس به نظر می‌رسیدند)، خلاصه اینکه تصمیم گرفتیم به یکی از فروشندگان تابلو های چاپی که قیمت معقولانه تری داشتند نقاشی مورد نظرمان را سفارش دهیم، پس از کلی زحمت در ارسال تصویر و دشواری در پرداخت هزینه، زمان تحویل را نیز چند بار به تعویق انداختند، بلاخره با هزار دردسر پس از تحویل گرفتن تابلو وقتی در مسیر رفتن به جشن بودیم قطرات نم نم بارون روی تابلو چکید و در کمال ناباوری قطره های آب رنگ های روی تابلو را شست… با این ضدحال برای اینکه بیشتر از آن آبرویمان نرود تابلو را بیرون گذاشتیم و دست خالی به جشن رفتیم…
همانجا بود که فهمیدیم یک جای خالی در این زمینه وجود دارد! چرا با این همه سابقه هنری و توانایی در تشخیص برترین هنرمندان جهان و آثار خوبشان، آن ارائه دهنده خدمات تابلوی نقاشی ما نباشیم؟ از فردای آن روز پس از تحقیقات بسیار و کسب تجارب گوناگون پس از بارها آزمایش و آزمون و خطا در تولید تابلوی نقاشی امروز مفتخریم که زیبا ترین آثار هنری را با بالاترین کیفیت ممکن با تابلوهایی بسیار مقاوم در برابر آب و ضربه و حرارت، با نازلترین قیمت ارائه میدهیم.

برای آشنایی با سطح توانمندی و خدمات ما می‌توانید به بخش【خدمات ما】مراجعه نمائید.

اگر سوالی داشتید ابتدا به صفحه【پرسش و پاسخ】مراجعه نمائید و در صورت نبود جواب سوالتان و یا هرگونه درخواست از طریق فرم【تماس با ما】پیام خود را ارسال کنید تا همواره بتوانیم بهترین خدمات را جهت رضایت شما ارائه نمائیم.

امیدواریم با نظرات و پیشنهادات خود از طریق صفحه【نظرات، انتقادات و پیشنهادات】ما را در بهتر بودن یاری نمائید. با سپاس.
مدیریت گالری هنری لیلیت
احسان میرزایی فراهانی

گالری, هنری, لیلیت, هنر, تابلو, مدرن, نگارخانه, نمایشگاه, نقاشی, خرید, دکوراسیون, شیک, اتاق, لاکچری, باکلاس, قاب, عکس lilit, art, gallery, lilitgallery, lilitartgallery, painting, decoration, decorative, modern, photography,

درونتان هنرمندی‌ست که از آن بی‌خبرید! اگر باخبرید و اگر آن را شناخته‌اید، بی‌درنگ به آن آری بگویید “مولانا جلال الدین رومی”

"این سایت تحت قوانین «جمهوری اسلامی ایران» فعالیت می‌کند و تمامی قوانین مکتوب و یا عرفی حاکم بر کشور را محترم می‌شمارد و خود را موظف به پیروی از آنها می‌داند"