قوانین خرید آثار

قوانین خرید آثار هنری نمایشگاه‌های برگزار شده در گالری لیلیت

درصورت تمایل و تصمیم به خرید آثار هنرمندان در نمایشگاه، حتماً قوانین ذیل را بدقت مطالعه و ملاحظه نمایید!

 

جهت اطلاع:

❖ گالری لیلیت صرفاً خدمات طراحی و برگزاری نمایشگاه آنلاین برای هنرمندان را انجام می‌دهد، نه خرید و فروش یا واسطه‌گری و دلالی آثار هنرمندان! و خرید و فروش آثار بطور مستقیم بین خریداران و فروشندگان انجام می‌گردد.

❖ قیمت‌گذاری آثار قرارگرفته در نمایشگاه توسط شخص هنرمند صاحب اثر انجام می‌گردد و گالری لیلیت نقشی در تعیین قیمت آثار ندارد.

❖ هنرمندان از سراسر ایران می‌توانند آثار خود را در گالری لیلیت به نمایش بگذارند، گالری لیلیت ارتباط و آشنایی نزدیک با ایشان ندارد.

❖ هنرمندان در صورت تمایل جهت برگزاری نمایشگاه آثارشان، می‌توانند از بین سالن‌های مجازی و قاب‌های مجازی، برای نمایش آثارشان مورد دلخواهشان را انتخاب نمایند و سالن‌ها و قاب‌هایی مجازی که هنرمندان برای نمایش آثار خود انتخاب می‌نمایند، فقط و فقط بصورت مجازی بوده و صرفاً جهت هرچه بهتر دیده شدن آثار ایشان می‌باشد و کاملاً غیرقابل ارائه بصورت فیزیکی می‌باشند و گالری لیلیت هیچگونه مسئولیتی درقبال ارائه آن و مواردی در این‌خصوص ندارد.

❖ گالری لیلیت از فروش آثار هنرمندان منفعتی کسب نمی‌کند و هیچگونه مسئولیت و نقشی در فروش آثار و تحویل به خریداران ندارد.

❖ قبل از خرید و واریز وجه از اصالت، صحت و سلامت اثر و نحوه ارسال آن توسط فروشنده اطمینان حاصل نمائید.

❖ آثار هنرمندان قابل تعویض و پس گرفتن نیستند، لذا قبل از خرید حتماً از انتخاب خود اطمینان حاصل نمائید.

❖ پیشنهاد می‌شود برای انجام خرید، پس از هماهنگی با هنرمند بصورت حضوری جهت خرید اثر مراجعه نمائید.

با سپاس و احترام

آثار هنری من دربارهٔ چیزهایی نیستند که دیده می‌شوند، بلکه دربارهٔ چیزهایی هستند که برای همیشه در ذهن باقی می‌مانند. “اگنس مارتین”