آموزش زمستانی کردن میزغذاخوری بسیار زیبا

  • مشروح مطلب
  • مطالب مشابه
  • بخش‌های مرتبط

آموزش زمستانی کردن میزغذاخوری بسیار زیبا
یکی از کارهایی که برای زیباتر کردن دکوراسیون خانه در فصل زمستان می‌توانیم انجام دهیم، زیباتر کردن دکوراسیون میزهای غذاخوری است. زمستان سردترین فصل هر سال است و همین بهانه‌ای می‌شود تا تمام اعضای خانواده دور همدیگر جمع شوند.
در ادامه با این مطلب همراه باشید تا با ایده‌هایی جذاب و زمستانی برای دکوراسیون میز غذاخوری تان آشنا شوید.

استفاده از شمع‌هایی رمانتیک
یکی از شیشه‌های حبوبات را بردارید و دو سوم ان را با آب پر کنید. یک شاخه برگ سبز را در انتهای شیشه قرار داده و برای قسمت بالای شیشه هم از میوه‌هایی مانند گیلاس یا آلبالوی فریز شده استفاده کنید. در انتها وسط آن یک شمع شناور بگذارید.
یک سینی چوبی ساده را بردارید. داخل سینی را با شمع‌های ساده استوانه‌ای پر کنید. روی شمع‌های استوانه‌ای اسپری کیلر( براق کننده ) بزنید و سپس یونولیت‌های پودر شده را روی آن بریزید تا سطح بیرونی شمع برفی مانند شود. برای سطح داخلی سینی هم از این یونولیت‌های پودر شده بریزید.
از درخت‌های خشک شده شاخه‌های بزرگ را بریده و با دریل داخل آن را خالی کرده و با شمع‌های وارمری پر کنید. لابه لای این تنه درخت‌های شمعی کوچک را با برگ‌های سبز و میوه درخت کاج پر کنید.
می‌توانید از درخت‌های خشک شاخه‌هایی با سایزهای کوچک و بزرگ ببرید و به عنوان پایه برای شمع‌های روی میز استفاده کنید.

کریستال‌های رویایی
می‌توانید برای تزئین دستمال‌های روی میزی از ریسه‌های کریستالی حاضری استفاده کنید.
علاوه بر تزئین دستمال‌های روی میزی می‌توانید شمعدان‌های روی میز غذاخوری تان را هم با ریسه‌های کریستالی تزئین و برای بالای میز غذاخوری هم از لوسترهای کریستالی استفاده کنید.

استفاده از عناصر طبیعی
یک شاخه از درخت‌های پاییزی برداشته و با رنگ سفید آن را رنگ آمیزی کنید. آن را به عنوان تزئینی روی میزغذاخوری تان بگذارید.
یک سیم مفتولی باریک را گرد کرده و شاخه‌های نرم و نازک درخت را دور ان بپیچید. میوه‌های مصنوعی کوچک را انتخاب کرده و به دور سیم بپیچید. از این حلقه به عنوان تزئینی برای دستمال روی میز استفاده کنید.

نقاشی روی ظروف
برای سرو کردن شیرینی‌های زمستانی از بشقاب‌های بلوری استفاده کنید. ته این بشقاب‌ها را با قلموی نوک باریک و رنگ سفید دانه‌های برف زمستانی را طراحی کنید.


دیدن منابع مطالب

بخش‌های مرتبط
مجله هنرمجله دانستنی‌های هنر

ژورنال‌های لیلیت

مجموعه‌ای جامع از مجلات دانستنی‌ها و مطالب مفید با موضوعات گوناگون و متنوع

اَپ لیلیت

دریافت رایگان اپلیکیشن لیلیت

error: هشدار ⚠️ محتوا محافظت می‌شود