برگزاری نمایشگاه

نمایش آثار هنری بصورت دیجیتالی آنلاین با تکنولوژی واقعیت مجازی در پلتفرم لیلیت

طراحی و راه اندازی نمایشگاه آثار هنری؛ نقاشی، عکاسی، خطاطی و خوشنویسی، طراحی، تذهیب، گرافیک، مجسمه سازی و سفال و…

پلتفرم لیلیت خدمات طراحی نمایش آثار هنرمندان را با تکنولوژی واقعیت مجازی، تحت عنوان برگزاری نمایشگاه آنلاین برای ایشان انجام می‌دهد.
«در گالری لیلیت هنرمندان گرامی و آثارشان در جایگاهی شایسته و مطلوب برای همیشه حضور خواهند داشت»

■ گالری لیلیت توسط تیم هنرمند و هنردوست، توانسته است معنای واقعی برگزاری نمایشگاه Exhibition Virtual Reality با تکنولوژی V.R واقعیت مجازی را حقیقت بخشد (برخلاف برخی دیگر از گالری‌های آنلاین که با ادعا به گالری‌ مجازی بودن که تنها یک Image gallery هستند) طراحی و اجرای سبکی جدید و متفاوت در عرصه گالری‌داری می‌باشد که با ایده‌های نوین و خلاقانه توانسته با کمک تکنولوژی واقعیت‌ مجازی شیوهٔ نمایش و برپایی گالری‌ها و نمایشگاه‌های هنری را از حالت سنتی و قدیمی به سبکی مدرن و نوآورانه تبدیل نماید.

گالری‌ لیلیت با استفاده از تکنولوژی واقعیت‌ مجازی، آثار هنرمندان را در فضای سالن نمایشگاه مجازی با احساس حقیقی به صورت آنلاین نمایش عموم می‌گذارد ضمن اینکه بازدید کنندگان نیز حسی نو و دلپذیر را از بازدید یک نمایشگاه VR تجربه خواهند کرد، این تکنولوژی توسط گالری‌ لیلیت برای اولین‌بار است که با این ویژگی‌ها و امکانات درخدمت هنرمندان قرار گرفته است.

و اکنون فرصتی ویژه را برای هنرمندان گرامی فراهم نموده تا آثار خود را به نحوه احسنت و درجایگاه شایسته در معرض تماشای هزاران و میلیون‌ها بازدیدکننده اعم از هنرمندان دیگر و علاقه‌مندان هنر از سراسر ایران و جهان به نمایش بگذارند، به گونه‌ای که برای نمایش آثار هنرمند سالنی درنظر گرفته خواهد شد و بصورت دیجیتالی محیط‌ سازی می‌شود. باتوجه به اینکه از فروش آثار هنرمندان هیچگونه سهم سود و درصدی از ایشان گرفته نخواهد شد و خریداران بدون واسطه اقدام به خرید آثار می‌نمایند.

تمامی ویژگی‌ها با بالاترین کیفیت ممکن که در ادامه به عرض خواهد رسید را ما با کمترین هزینه ممکن درنظر گرفته‌ایم تا حدالمقدور همه هنرمندان در هر شرایطی بتوانند از آن بهره‌مند شوند و امیدواریم برای عرصه هنر مفید بوده باشیم.

• جهت بازدید از نمایشگاه‌های برگزارشده به بخش برگزاری نمایشگاه مراجعه نمائید و جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره و ارسال تصاویر آثار می‌توانید با پشتیبانی تلگرام و پشتیبانی واتساپ در تماس باشید.

انتخاب سالن نمایشگاه

ورود به بخش انتخاب سالن‌های برگزاری نمایشگاه هنری

انتخاب قاب مجازی

ورود به بخش انتخاب قاب‌های مجازی جهت برگزاری نمایشگاه هنری

انتخاب موزیک نمایشگاه

ورود به بخش شنیدن و انتخاب زیباترین قطعات از بهترین آلبوم‌های موسیقی بی‌کلام جهان

اَپ لیلیت

دانلود اپلیکیشن لیلیت

با نصب اپلیکیشن، لیلیت را در دستگاه همراه خود داشته باشید و سرگرم شوید…