سفارش نقاشی به عنوان هدیه برای دوستان اشنایان فامیل و خانواده، از روی عکس عزیزان برای یادبود بهترین هدیه جشن تولد، سالگرد، روز جهانی، یادگاری انجام خدمات طراحی و نقاشی دیجیتال از روی چهره و عکس شما

سفارش نقاشی پرتره

قبول سفارشات طراحی نقاشی دیجیتالی پرتره، از روی عکس و تصویر چهره

اگر تجربه دریافت نقاشی چهره را داشته‌اید حتما از این موضوع مطلع هستید که یک هدیه در قالب تابلو نقاشی چهره، تا چه حد می‌تواند خوشحال کننده و رضایت بخش باشد و به عنوان یک یادگاری برای تمامی عمر ماندگار بماند.

یک کادوی نقاشی به عنوان هدیه روز تولد همسر، تولد فرزند، تولد پدر، تولد مادر، تولد دوستان و یا آشنایان و هدیه و کادویی سالگرد ازدواج و یا برای ثبت شادی روزهای اول زندگی یا یک هدیه و کادویی برای شروع یک رابطه عاشقانه ، دوستانه و مشترک و یا هدیه و کادویی عیدی و مناسبت‌های خاص مانند ولنتاین یا روز پدر ، روز مادر ، روز معلم و… ، و شاید یادبود عزیزان و یا دوستانی که متاسفانه دیگر در جمع ما حضور ندارند، تا ابد در ذهن و قلب هدیه گیرنده خواهد ماند. 

«در گالری لیلیت امکان نقاشی دیجیتالی از چهره شما با بالاترین کیفیت و شرایط مناسب امکان‌پذیر است» 

ویژگی‌های سفارش نقاشی دیجیتال

🔶 حفظ حریم شخصی:
به جهت حفظ حریم شخصی افراد، در وب‌سایت گالری لیلیت کارهای انجام شده به عنوان نمونه کار، جهت بازدید عموم قرار گرفته نخواهد شد.

 

🔶 تضمین کیفیت:
هدف گالری لیلیت همواره ارائه کاری با کیفیت و رضایت‌مندی مشتریان بوده ، می‌باشد و خواهد بود.

 

🔶 دریافت هزینه:
برای آغاز انجام طراحی و آماده سازی سفارش لازم نیست تمامی هزینه را پرداخت نمائید، جهت اطمینان می‌توانید ابتدا درخواست سفارش خود را اعلام نمائید و پس از هماهنگی و اعلام جهت پرداخت، بخشی از مبلغ را به عنوان بیعانه به حساب ما واریز نموده و پس از پایان کار در صورت رضایت از نقاشی انجام شده، مابقی مبلغ را با خیال راحت و آسوده و اطمینان از کیفیت نقاشی پرداخت نمائید.

شیوه انجام کار

☑ قبول سفارشات طراحی نقاشی دیجیتالی، از روی عکس و تصویر چهره شما 

☑ نقاشی چهره با تکنیک نقاشی دیجیتالی به صورت هر کدام از نمونه‌ها که علاقه‌مند باشید انجام خواهد شد.

☑ پس از ثبت سفارش، زمان تحویل فایل حدود ۲ الی ۳ روز می‌باشد.

☑ فایل تصویر قابل چاپ نقاشی با کیفیت بالا (در مقیاسهای متعارف همچون 50×70 یا 100×70) جهت چاپ روی تابلو تخته شاسی یا بوم کنواس و یا تابلو فرش و…

☑ پس از پایان کار می‌توانید فایل دریافتی را با مراجعه به مراکز چاپ بصورت پوستر، تخته شاسی، بوم، تابلو فرش و… اقدام به چاپ نمائید و یا حتی به عنوان تصویر پروفایل فضای مجازی از آن استفاده نمائید.

☑ متعاقبا با اضافه شدن مواردی نظیر؛ نقاشی دو نفره – نوشتن متن روی نقاشی – طراحی لباس و وسایل و اینچنین موارد، هزینه انجام نقاشی بیشتر خواهد شد. که لازم است ابتدا توسط بخش هنری محاسبه و سپس خدمتتان اعلام گردد.

☑ برای تماس فوری با پشتیبانی گالری لیلیت می‌توانید با «پشتیبانی تلگرام» و یا «پشتیبانی واتساپ» و یا بخش «تماس با ما» در تماس باشید.

☑ برای دیدن نمونه‌ها به بخش «نمونه‌‌های قابل سفارش» وارد شوید.

قوانین ثبت سفارش نقاشی دیجیتال

✅ رعایت حقوق کپی‌رایت:
به جهت رعایت حقوق کپی‌رایت، نقاشی از روی تصاویر خصوصی دیگران و یا آثار هنرمندان ایرانی، به هیچ عنوان امکان‌پذیر نمی‌باشد و پذیرفته نخواهد شد. در صورت عدم صداقت و مخفی کردن مالکیت تصویر و عدم اعلام این مورد از جانب سفارش دهنده، متعاقباً مسئولیت آن به عهده سفارش دهنده است.

✅ درج امضاء:
تمامی سفارش‌های نقاشی انجام شده، با امضای لیلیت ارائه می‌شوند که باعث ارزش بیشتر اثر هنری نیز می‌باشد.

✅ نحوه انجام:
عکس چهره ای که میخواهید از روی آن نقاشی انجام شود میبایست واضح باشد، درصورتی که عکس واضح نباشد به تشخیص هنرمند نقاش بخش‌های ناواضح بصورت ذهنی نقاشی خواهند شد.

✅ لغو سفارش:
امکان لغو سفارش و عودت وجه تا یک ساعت بعد از ثبت سفارش وجود دارد، اما بعد از گذشت یک ساعت عملیات طراحی و نقاشی سفارش شما آغاز شده و امکان انصراف و برگرداندن وجه وجود نخواهد داشت! پس حتما قبل از درخواست از تصمیم خود مطمئن شوید و یا در کمتر از یک‌ساعت انصراف خود را اعلام نمائید تا مبلغ پرداختی شما نزدتان برگردانده شود.

✅ درخواست و انجام تغییرات:
درخواست هرگونه تغییراتی که موقع ثبت سفارش (از جانب سفارش دهنده) بیان نشده باشد، مشمول کار و زحمت اضافه خواهد شد و متعاقباً افزایش هزینه خواهد داشت!
البته سعی گالری لیلیت همواره بر رضایت مشتریان و مخاطبان می‌باشد. به این ترتیب پس از انجام کار مراتب و تصاویر به اطلاع سفارش دهنده محترم رسانده خواهد شد و پس از اطلاع یافتن ایشان از کار انجام شده و دیدن تصاویر پیش‌نمایش نقاشی، در صورت عدم رضایت ایشان از نقاشی و اگر که مشکل مربوطه از جانب ما بوده باشد، «سفارش دهنده فقط یک‌ساعت مهلت دارد» که دلیل عدم رضایت خود را و تغییراتی را که درنظر دارد (بصورت یکجا) به ما اعلام کند و ما پیام ایشان را به کارشناسان و طراحان تیم ارجاع خواهیم داد، سپس پس از بررسی درصورتی که درخواست و دلایل شما منطقی باشند و خطا یا اشتباه از جانب نقاش باشد، سفارش شما بدون هزینه اضافی در دست بازسازی یا انجام مجدد قرار خواهد گرفت! ضمن اینکه اگر پس از انجام سفارش و اتمام کار یک‌ساعت مهلت داده شده بگذرد، انجام هرگونه تغییرات (حتی مواردی که منطقی باشند) مشمول پرداخت هزینه اضافه جهت انجام تغییرات خواهد شد.

✅ شئونات و موارد اخلاقی:
سفارش شما میبایست با قوانین و شعونات کشور در تضاد نباشد. به همین دلیل گالری لیلیت از پذیرش انجام سفارش نقاشی از تصاویری که با شئونات و اخلاقیات مغایرت داشته باشند معذور می‌باشد.

✅ پذیرش قوانین:
ثبت سفارش نقاشی و پرداخت هزینه به منزله قبول و پذیرش قوانین می‌باشد.

هنر زادهٔ عشق است و آنچه که بعد از ما می‌ماند هنر است. “هدف گالری لیلیت کمک به این ماندگاریست”