با درکوب‌های زیبا درب ورودی منزل را تزئین پاییزی کنید


اگر که به فصل پائیز رسیدیم تمامی شما دوست دارید حلقه‌های گلی درست کنید که مناسب با این فصل باشند و بتوانید آن‌ها را به درب خانه تان آویزان کنید.برای درست کردن این حلقه‌ها می‌توانید از انواع میوه‌های پائیزی مانند کدو تنبل یا سیب استفاده کنید.

حلقه پری شکل
این حلقه گل پری شکل برای آویزان کردن روی درها بسیار مناسب می‌باشد و مناسب دکوراسیون فصل پائیز است. در ابتدا پرهایی از قرقاول را تهیه کرده که در فروشگاه‌های فروش گل وجود دارد و سپس به کمک چسب حرارتی آن‌ها را به هم می‌چسبانیم. یک حلقه گل در اندازهٔ متوسط درست کنید و سعی کنید از انواع برگ‌های ریز خشک شده برای دور تا دور این حلقه استفاده کنید.

تاج گل برگی
در این مدل حلقه گل از ترکیب رنگ‌های قهوه‌ای و طلایی استفاده شده است. برگ‌های خشک شده را به کمک سیم به هم وصل کرده ایم و روی قسمتی از آن میوه‌های کاج خشک شده و لاله مردابی ( پسته دریایی ) خشک شده می‌چسبانیم و برای این کار از چسب حرارتی استفاده می‌کنیم.

تاج گل با پرهای طاووس برای درب ورودی
از شاخه‌های رنگارنگ توت و برگ‌های سبز استفاده کرده و یک تاج گل زیبا را برای نصب بر روی درب ورودی درست می‌کنیم. با استفاده از روبان بالای آن یک کراوات درست کرده و از پرهای طاووس ( قابل دسترسی در فروشگاه‌های صنایع دستی ) برای تزئین آن و نزدیک کردن آن به حالت طبیعت استفاده می‌کنیم.
نکته : آویزان کردن این مدل تاج گل نگاهی جذاب را به دکوراسیون خانه انتقال می‌دهد که برای ورود مهمانان و نزدیک کردن حال و هوای خانه به روزهای پائیزی بسیار مناسب می‌باشد.

حلقه گلی ازخرمالو و انار
استفاده از میوه‌های عجیب و غریب و نزدیک به رنگ‌های پائیزی، مانند انار و خرمالو برای درست کردن یک حلقه گل در فصل پائیز بسیار مناسب می‌باشد. در میان برگ‌های سبز رنگ انواع میوه‌های قرمز و نارنجی قرار داده و به کمک سیم آن‌ها را به هم وصل می‌کنیم و در نهایت روبانی از رنگ قرمز را بالای آن آویزان می‌کنیم و آن را روی درب نصب می‌کنیم.

حلقه گل داوودی
استفاده از گلهای داوودی برای درست کردن یک حلقه گل بسیار مناسب می‌باشد. این حلقه گل زرق و برق دار ترکیبی از رنگ‌های طلایی، خرمایی می‌باشد و از اشکال و اندازه‌های مختلف برای ایجاد یک نگاه منسجم در این مدل حلقه گل استفاده شده است. به کمک یک طناب زیبا این برگ‌های خشک شده را به هم وصل کرده و در نهایت آن را روی یک ستون یا روی دیوار آویزان می‌کنیم.

حلقه گل گندم
این حلقه گل از شاخه‌های گندم خشک شده درست شده است که برای نصب روی درب ورودی و خوش آمد گویی مهمانان بسیار مناسب می‌باشد. شاخه‌های گندم را به صورت پیچیده به هم می‌تابانیم و در نهایت روی آن اسپری طلایی می‌زنیم تا زرق و برق بیشتری پیدا کند.

حلقه گل میوه ای
امکان استفاده از رنگ‌های پاییزی به صورت طبیعی با استفاده از میوه‌های پائیزی امکان پذیر می‌باشد.می‌توانید از ترکیب میوه‌هایی چون سیب و انگور و …استفاده کرده و آن‌ها را با استفاده از سیم نازک به هم وصل کرده و در نهایت یک حلقه گل بسیار متنوع درست کرده و آن را روی درب ورودی نصب کنید.

حلقه گل چوبی
در این مدل از چوب‌های کوتاه نارنجی رنگ استفاده شده است که در نهایت تمامی آن‌ها در کنار هم قرار داده شده و به کمک مفتول سیمی به هم وصل شده اند و بهتر است از یک سیم نازک برای این کار استفاده شود و در نهایت به دلیل رنگی که دارد بسیار مناسب برای دکوراسیون پائیزی می‌باشد.

حلقه گل سیب
این حلقه گل چشم نواز برای نصب روی درب ورودی و مناسب برای تمامی فصول می‌باشد .از سیب‌های سفید و قرمز و توت‌های قرمز استفاده شده است و به صورت دایره‌ای تمامی آن‌ها را در کنار هم قرار داده ایم و به کمک سیم مفتولی به هم می‌چسبانیم و در نهایت بالای آن یک روبان آویزان کرده و برگ‌های سبز رنگ هم به آن می‌زنیم و آن رابه مانند یک قلاب درمی آوریم .
نکته : استفاده از سیب واقعی باعث می‌شود این حلقه گل تنها برای مدتی قابل استفاده باشد اما اگر می‌خواهید مدت بیشتری از آن استفاده کنید بهتر است از سیب‌های مصنوعی استفاده کنید.

حلقه گل سبدی
برای طراحی و دکوراسیون درب‌های ورودی که آهنی می‌باشند می‌توان یک سبد از جنس آهن درست کرده داخل آن را پر از خربزه، گل ابریشم، بذرها، و پرهای رنگارنگ کرده و در نهایت این سبد گل را که به مانند یک صنایع دستی زیبا می‌باشد را روی درب نصب می‌کنیم.

حلقه گل پاییزی از شاخ و برگ
یک حلقه گل تازه از شاخه‌ها و گل‌ها‌ی تازهٔ پائیزی درست می‌کنیم و برای چسباندن آن‌ها به یکدیگر از چسب حرارتی استفاده کرده و در نهایت این حلقه گل زیبا را درست می‌کنیم.
نکته: از آنجا که گل‌های تازه به سرعت از بین می‌روند بهتر است روی آن را اسپری بزنیم تا سریع خشک شود و در آن حالت بماند.


دیدن منابع مطالب

مجله هنر مطالب آموزشی راهنمای نتخاب لوازم هنر هنر خطاطی هنر دکوراسیون هنر صنایع دستی هنر نقاشی هنر عکاسی
💎 بنر تبلیغ
اپلیکیشن
💎 بنر مجله هنر
💎 بنر کتابهای صوتی
💎 بنر نمایشگاه
💎 بنر هنرآموز
💎 بنر روزنامه هنر
💎 بنر موزیکهای بیکلام
💎 بنر تماشاخانه
تلگرام
دفتری دیگر از ستاوند ¦ نمایشگاه گروهی

دفتری دیگر از ستاوند ¦ نمایشگاه گروهی

دریا و زندگی ¦ نمایشگاه آثار کتایون فرجی

دریا و زندگی ¦ نمایشگاه آثار کتایون فرجی

تصاویر پنهان ¦ نمایشگاه آثار یحیی صنعتی

تصاویر پنهان ¦ نمایشگاه آثار یحیی صنعتی

خاکم ایران ¦ نمایشگاه آثار احمدرضا زنگنه

خاکم ایران ¦ نمایشگاه آثار احمدرضا زنگنه

گیلان را باید زیست ¦ نمایشگاه آثار هاجر اسماعیل زاده پیربازاری

گیلان را باید زیست ¦ نمایشگاه آثار هاجر اسماعیل زاده پیربازاری

ترنم ¦ نمایشگاه آثار معصومه استادی

ترنم ¦ نمایشگاه آثار معصومه استادی

بیکران ¦ نمایشگاه آثار مریم منصوری

بیکران ¦ نمایشگاه آثار مریم منصوری

سیمرغ ¦ نمایشگاه آثار عبدالله محمودی

سیمرغ ¦ نمایشگاه آثار عبدالله محمودی

جغله ¦ نمایشگاه آثار احسان میرزائی فراهانی

جغله ¦ نمایشگاه آثار احسان میرزائی فراهانی

نمایش آثار دومین جشنواره هنرهای تجسمی ¦ گروه هنری هفت

نمایش آثار دومین جشنواره هنرهای تجسمی ¦ گروه هنری هفت

روان سرگردان ¦ نمایشگاه آثار فاطمه اصغری قره شیران

روان سرگردان ¦ نمایشگاه آثار فاطمه اصغری قره شیران

روح دریا ¦ نمایشگاه آثار زهرا استادعباس

روح دریا ¦ نمایشگاه آثار زهرا استادعباس

اینستاگرام گالری لیلیت

اَپ لیلیت

دانلود اپلیکیشن لیلیت

با نصب اپلیکیشن لیلیت، به راحتی از امکانات لیلیت بهره‌مند شوید و از تخفیف‌ها و جدیدترین اطلاعیه‌ها باخبر باشید...

دانلود مستقیم