پروانه‌هایی زیبا برای تابستانی کردن دکوراسیون منزل

  • مشروح مطلب
  • مطالب مشابه
  • بخش‌های مرتبط

پروانه‌هایی زیبا برای تابستانی کردن دکوراسیون منزل
پروانه‌های مصنوعی به شما کمک می‌کنند تا دکوراسیون منزل خود را به یک دکوراسیون تابستانی و زیبا تبدیل کنید.

فانوس‌های پروانه ای
برای روشن کردن یک اتاق و یا در فضای باز از فانوس‌های کاغذی به عنوان یک دکوراسیون زیبا استفاده می‌شود که این دکوراسیون با بهره گیری از پروانه‌های زیبا بر روی آن‌ها زیباتر خواهد شد و شایستهٔ لذت بردن است.

تزئین گل‌ها با پروانه
این حشرات بالدار و زیبا را با کمک سیم به یکدیگر وصل کرده به طوری که به راحتی بتوان از آن‌ها برای ترتیبات گل، گیاهان و دکوراسیون‌ها استفاده کرد.این کار تزئین بسیار ظریف است و به عنوان یک دکوراسیون زیبا می‌توان از آن بهره برد.

قاب‌های پروانه‌ای
قرار دادن این موجودات دوست داشتنی بالدار در درون قاب‌های تزئینی بسیار لذت بخش و زیبا می‌باشد.برای این کار درون قاب‌های چوبی ساده یک کاغذ سفید بچسبانید و سپس یک پروانهٔ کاغذی رنگی را روی آن قرار دهید و در نهایت این قاب‌های زیبا را لابه لای کتاب‌ها و در قفسه‌های کتابخانه قرار دهید تا به این ترتیب نه تنها دکوراسیون کتابخانهٔ خود را به زیبایی نزئین کرده اید بلکه حس مطالعه کردن را میان اعضای خانواده افزایش داده اید.

تزئین گلدان ارکیده با پروانه
یک گلدان زیبایی از گل‌های سفید ارکیده را در نظر گرفته و سپس در بالای این شاخه‌های گل با کمک یک سیم بسیار نازک فلزی پروانه‌های سفید کاغذی را وصل کنید و از دیدن این گلدان زیبا لذت برده و دکوراسیون تان را جذاب‌تر کنید. همچنین می‌توانید تک تک این گلدان‌های زیبا را به عنوان هدیه‌ای برای مهمانان تابستانی خود در نظر بگیرید.

تزئین وسایل شخصی با پروانه
بسیار زیبا و جالب است زمانی که این پروانه‌های زیبا را بر روی وسایلی چون برس و شانه و … خود بچسبانید و ببینید که به هنگام شانه کردن و مرتب کردن موهای خود چه احساس زیبایی به شما انتقال داده خواهد شد.با این کار شما به دکوراسیون اتاق خواب تان هم روحی تازه می‌بخشید.

پروانه بر روی بالش‌های تزئینی و کوچک
می‌توان پروانه‌ها را از جنس خود پارچهٔ بالش درست کرده و بالش را به کمک آن به زیبایی تزیین کرده و در گوشه‌ای از خانه به عنوان یک دکوراسیون زیبا از آن استفاده کرد.

شمع‌های پروانه ای
می‌توانید شمع‌های زیبا و ساده‌ای را که دارید با کمک پروانه‌های زیبا بر روی آن‌ها تزئین کرده و از این شمع‌ها برای دکوراسیون میز نهار خوری تان استفاده کنید.

ملحفه و دستمال‌های پروانه‌ای
با بهره گیری از یکسری خلاقیت‌ها مانند شابلون زدن می‌توانید دستمال‌های خود را با طرح‌هایی از پروانه بر روی آن‌ها به زیبایی تزئین کنید.

پروانه‌های سرگرم کننده
این پروانه‌ها وسیله‌ای بسیار سرگرم کننده برای کودکان می‌باشند که علاوه بر آنکه می‌توانند برای بازی کودکان در نظر گرفته شوند به عنوان یک دکوراسیون زیبا هم در خانه از آن‌ها استفاده می‌شود.

پروانه بر روی جلد کتاب
به نظر می‌رسد که در تصویر زیر این پروانه‌های زیبا به صورت شناور بر روی جلد کتاب‌ها قرار گرفته اند و می‌توان دید که چگونه از این پروانه‌های زیبا و در اندازه‌های متفاوت برای تزئین کتاب‌ها و در کل برای تزئین دکوراسیون کتابخانه استفاده شده است. از این موجودات ریبا در اندازه‌های گوناگون به این زیبایی استفاده شده است.


دیدن منابع مطالب

بخش‌های مرتبط
مجله هنرمجله دانستنی‌های هنر

ژورنال‌های لیلیت

مجموعه‌ای جامع از مجلات دانستنی‌ها و مطالب مفید با موضوعات گوناگون و متنوع

اَپ لیلیت

دریافت رایگان اپلیکیشن لیلیت

error: هشدار ⚠️ محتوا محافظت می‌شود