خدمات طراحی ثبت کارت دیجیتالی آنلاین معرفی هنرمندان و مشاغل مرتبط هنر

کارت معرفی

خدمات طراحی کارت دیجیتالی و ثبت صفحه معرفی هنرمندان و مشاغل مرتبط هنر

طراحی و ثبت کارت دیجیتالی آنلاین معرفی اهالی هنر در بخش هنرمندان و هنرگردی

قبل از درخواست ثبت در بانک اطلاعات اهالی هنر این صفحه را به دقت مطالعه نمائید. سپس در صورت تمایل مجموعه خود را از طریق فرم تماس با ما معرفی نمائید تا در اولین فرصت ثبت در بخش مربوطه انجام گردد.

مقدمه

امروزه با وسیع تر شدن حوزه‌های کاری و بالا رفتن تعداد ارائه دهندگان خدمات، موجب شده که دسترسی به کسب و کارها سخت تر شود و هر کسب و کار نیاز بیشتری به معرفی و توضیحات در رابطه با موقعیت و نوع خدماتش به مشتریان و علاقه‌مندان بدهد. به همین دلیل در این زمینه کانال‌ها و شبکه‌های اجتماعی نظیر سایت‌های دایرکتوری مشاغل و سایت‌های آگهی باعناوین مختلفی همچون بانک مشاغل و غیره به راه افتاده‌اند که بعضا رایگان می‌باشند و با ثبت نام بطور خودکار شغل‌ها و مکان‌ها را ثبت می‌کنند که این موضوع هم مزایایی دارد و هم معایب خطرناکی برای کسب و کار ثبت شده! مهمترین مزیت آنها امکان دیده شدن کسب و کار است، اما یکی از معایب آن‌ها این است که حتی افراد سودجو و کلاهبردار نیز می‌توانند با دادن اطلاعات دروغین در آن‌ها ثبت نام کنند، گذشته از اینکه آیا چه نوع خدماتی می‌دهند یا اصلا نمی‌دهند این است که ممکن است باعث بدنامی فضای آن محیط و بی ارزش نشان دادن و بی اعتمادی مخاطبان به کل کسب و کارهای ثبت شده شود! همچنین با سیستم نظر سنجی و امتیاز دهی که آن سایتها در اختیار مخاطبان قرار داده‌اند که بنظر خیلی خوب و مفید میرسد ولی متاسفانه مشاهده شده است که عده‌ای فقط به قصد تخریب رقیبان با دادن امتیاز پائین و کامنت‌های منفی باعث به وجود آمدن فضای نابرابر و ناعادلانه شوند.
به همین دلیل تیم فنی و هنری گالری لیلیت فضایی سالم به دور از هیاهو و جنجال را برای مخاطبان محترم فراهم نموده تا اهالی هنر، بتوانند با کمترین هزینه ممکن کسب و کارشان را معرفی و بطور دائم در دسته بندی مربوط به کسب و کار خود ثبت نمایند.

گالری‌هنری‌لیلیت به عنوان رسانه‌ی هنری فعال با بیش از ۳۰ هزار بازدید در هر شبانه روز، توانسته جایگاه ارزشمندی را برای معرفی کسب و کارها و مشاغل ارائه دهنده کالا و خدمات مربوط به هنر فراهم نماید. وب‌سایت گالری لیلیت در صفحه اول نتایج موتور جستجوی گوگل Google قرار دارد و همین امر موجب خواهد شد مخاطبان بالقوه بسیاری، روزانه به این پایگاه مراجعه نمایند.

بخش‌های مختلف بانک اطلاعات اهالی هنر

هنر و فرهنگهنر و اماکنهنر و خدماتهنر و زیباییهنر و سرگرمیهنر و لوازم

هنر زادهٔ عشق است و آنچه که بعد از ما می‌ماند هنر است. “هدف گالری لیلیت کمک به این ماندگاریست”