علیرضا سعادتمند

Alireza Saadatmand

 تخصص/مهارت:

طراح و نقاش

 معرفی/ بیوگرافی:

علیرضا سعادتمند (به انگلیسی: Alireza Saadatmand) هنرمند ایرانی، متولد 1356 است.

آقای علیرضا سعادتمند، از هنرمندان سرشناس ایران می‌باشد.

علیرضا سعادتمند هنرمند نقاش که به مدت 17 سال است به صورت حرفه ای به نقاشی و نقاشی خط می پردازد. این هنرمند نمایشگاه انفرادی خودر را در گالری هور و نمایشگاه‌های متعددی را در زمینه نقاشی و نقاشیخط در ایران و کشورهای انگلستان، فرانسه، امریکا، مالزی و… برگزار کرده است. سعادتمند علاوه بر نقاشی و خوشنویسی به مطالعه در زمینه معماری و هنر ایرانی ازجمله کاشی، سرامیک و نقش برجسته‌های قدیمی نیز می پردازد و به سنت گذشتگان آگاه بوده و به تدریج به سمت و سویی گرایش پیدا کرده که سنت را با هنر مدرن به بهترین شکل تلفیق می‌کند.

• آدرس:

• تلفن:

• وبسایت:

• اینستاگرام:

• رویدادهای جاری:

📅 درحال حاضر رویدادی موجود نمی‌باشد

• کد QR:

📲 جهت دسترسی سریع و اشتراک‌گذاری آسان، این کد را با تلفن‌های هوشمند اسکن نمائید

⚠️ توجه: بیوگرافی این هنرمند از سایت‌های مجاز بازنشر شده است و در بخش دانشنامه بیوگرافی «هنرمندان نقاش ایران» قرار گرفته است. درصورت لزوم به تغییر یا حذف این صفحه، طبق «قوانین و مقررات پلتفرم لیلیت»، درخواست خود را از طریق بخش «تماس با ما» اعلام نمائید، تا در اسرع وقت مورد بررسی و اقدام قرار گیرد.

هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان خانم هنرمندان آقا هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان دیجیتال هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان کارتونیست هنرمندان صنایع دستی هنرمندان خطاط هنرمندان معمار هنرمندان بازیگر هنرمندان چهره پرداز هنرمندان نمایش عروسکی هنرمندان صداپیشه
بنر هنرمندان نقاش

اَپ لیلیت

دانلود اپلیکیشن لیلیت

با نصب اپلیکیشن لیلیت، به راحتی از امکانات لیلیت بهره‌مند شوید و از تخفیف‌ها و جدیدترین اطلاعیه‌ها باخبر باشید...

دانلود مستقیم