دکوراسیون اتاق‌خواب با استفاده از رنگ‌های تیره مناطق سردسیری

📖 دکوراسیون اتاق خواب


استفاده از رنگ‌های تیره در دکوراسیون اتاق خواب‌هایی که در مناطق سردسیر قرار دارند یا اتاق‌هایی که از لحاظ تبادلات هوایی ( عایق نبودن در برابر سرما و گرما ) هوای متعادلی را در نیم سال اول و دوم سال ندارند (یعنی در فصول گرم بیش از حد گرم بوده و در فصول سرد سال بیش از حد معمول سرد هستند ) تاثیرگذاری فراوانی دارد .
در واقع می‌توان در سرد یا گرم بودن فضای کلی اتاق خواب با انتخاب رنگ درست و متناسب با جو حاکم بر فضا در اکثر ساعات شبانه روز , تاثیر گذاشت .

در نمونهٔ بالا با انتخاب رنگ تیره برای دیوارها و استفاده از پارکت‌های تیره برای کف پوش , فضایی نسبتا گرم را به وجود آوره ایم .
استفاده از رنگ‌های سفید و روشن برای تخت خواب و میز کار تضادی را به وجود آورده است که در با قرار دادن کاناپه‌ای با رنگ گرم و صمیمی تعادل را در دکوراسیون داخلی اتاق به خوبی ایجاد کرده ایم .

همه چیز درباره هنر دانستنی‌های طراحی دکوراسیون داخلی ویکی پدیا هنری ارزشمند روش چگونه تهیه راه انجام تمام مطالب جزوه مقاله نوشته مطلب دانشنامه ویکیپدیا هر آنچه تاثیر خواندنی گنجینه راهنما آموزش آشنایی با دانش راهنمایی چگونگی جمع آوری تحقیق دانشجویی هنرگردی آنلاین هزارویک


دیدن منابع مطالب

مرتبط:

دکمه بازگشت به بالا
fa Lang
tr Türkçe | TR