طراحی دکوراسیون اتاق کنفرانس کمپانی گوگل با استفاده از بین بگ

📖 دکوراسیون محیط اداری و کاری


طراحی دکوراسیون اتاق کنفرانس کمپانی گوگل با استفاده از بین بگ، طراحی دکوراسیون اتاق کنفرانس کمپانی گوگل Google با استفاده از بین بگ، از خلاق‌ترین طراحی‌ها در دفتر کار اتاق کنفرانس گوگل است که اگر چه خیلی صمیمی است اما به همان اندازه نیز رسمی است.

وجود شیشه‌های سراسری و نور طبیعی سبب شده است که علی رغم آن که اتاق چندان بزرگ نیست اما بسیار شیک و ساده و دلباز دیده شود.

استفاده از بین بگ BEAN BAG به عنوان مبلمان از نو آوری‌های دلچسبی است که دکوراسیون این اتاق کنفرانس را منحصر به فرد کرده است.

رنگ زردی که برای گلدان در این اتاق کنفرانس استفاده شده است به این محیط دوستانه جنب وجوش و هیجان داده است آن چه که بیشتر از هر چیزی شایان توجه است ایجاد محیطی عاری از استرس و فشار می‌باشد که میزان تمرکز حاضرین را بر روی بحث و گفتگو با آرامش مطلق فراهم می‌کند.

همه چیز درباره هنر دانستنی‌های طراحی دکوراسیون داخلی ویکی پدیا هنری ارزشمند روش چگونه تهیه راه انجام تمام مطالب جزوه مقاله نوشته مطلب دانشنامه ویکیپدیا هر آنچه تاثیر خواندنی گنجینه راهنما آموزش آشنایی با دانش راهنمایی چگونگی جمع آوری تحقیق دانشجویی هنرگردی آنلاین هزارویک


دیدن منابع مطالب

مرتبط:

دکمه بازگشت به بالا
fa Lang
tr Türkçe | TR