آلبوم موسیقی بی‌کلام، کلاسیک “دن گیبسون” Dan Gibson – Classicalتوضیحات:
دانلود رایگان، آلبوم موسیقی بی‌کلام
یک آلبوم شنیدنی از Dan Gibson (دن گیبسون). این آلبوم در واقع سبک جدیدی از آهنگسازی و کمپوز را به ما نمایان می کند. آهنگهای این آلبوم همگی کلاسیک هستند اما در سبک new age. به عبارتی گیبسون از ملودی پنج آهنگ سمبلیک و جاودانه ی کلاسیک استفاده کرده و قطعاتی در ژانر new age پدید آورده که ترکیب ملودیک، منطقی، زیبا و البته قابل تقدیری را در خود دارا هستند. بهترین آهنگ ترک اول- Air from Orchestral Suite #3 in D (آهنگ اصلی این قطعه ساخته ی یوهان سباستین باخ می باشد.)
دن گیبسون، عکاس،ضبظ کننده ی صدا، فیلمساز،مستندساز،مدیر فیلمبرداری(Director of Photography) و آهنگساز کانادایی در سال ۱۹۹۲ در مونترئال کانادا به دنیا آمد.در اواخر دهه ی چهل میلادی، وارد دنیای عکاسی و مستندسازی در حیطه ی طبیعت شد.گیبسون تا به حال فیلمها و سریالهای مستند تلویزیونی زیادی تولید کرده است.به گفته ی کیبسون در یکی از فیلمهای در حال ساختش بود که آموخت چگونه صدای طبیعت و حیات وحش را استخراج و به قولی ضبط کند.صداهایی که در آهنگهای ساخت او استفاده شده است.او نتایج یا به قولی آرشیو صداهای ضبط شده ی طبیعت توسط خودش را تحت عنوان (Dan Gibson Parabolic Microphone) بارها و بارها منتشر کرد.عده ای از صداهای ضبط شده ی طبیعت توسط او که در دهه های ۵۰ و ۶۰ میلادی تهیه شده بودندبا میکس و تلفیق با استفاده از آهنگهای ساخت خود او در سال ۱۹۸۱ تحط عنوان (Lp Records) و (Solitudes Series) منتشر شدند.
در سال ۲۰۰۴، گبسون اولین DVD خود در مورد عکاسی طبیعت را در قالب High Definition منتشر کرد.(عکس کاور آلبوم یکی از عکسهای این DVD است.) گیبسون تا به حال توانسته دوازده بار برای فیلمها،سریالها و مستندهای خود جایزه های متعددی دریافت کند که شاید مهمترین آنها جایزه ی Golden Gate در فستیوال سان فرانسیسکو باشد. گیبسون هم چنین توانسته سه بار برای آلبوم های موسیقی خود جوایز متعدد دریافت کند. قابل ذکر است که ساخت آهنگهای گیبسون در قالب آلبومهای مختلف از سال ۱۹۸۱ تا به امروز ادامه داشته و دارد.

جهت ذخیره روی گزینه دانلود بزنید.

حجم: 47 MB

همه چیز درباره هنر دانستنی های ویکی پدیا هنری ارزشمند روش چگونه تهیه راه انجام تمام مطالب جزوه مقاله نوشته مطلب دانشنامه ویکیپدیا هر آنچه تاثیر خواندنی گنجینه راهنما آموزش آشنایی با دانش راهنمایی چگونگی جمع آوری تحقیق دانشجویی هنرگردی آنلاین هزارویک

دکمه بازگشت به بالا