تخصص/مهارت:

هنرپیشه، بازیگر تاتر، سینما و تلویزیون

 معرفی/ بیوگرافی:

شیوا طاهری مشفق (به انگلیسی: Shiva Taheri) هنرمند ، متولد سال 1369 در کرج است.

خانم شیوا طاهری بازیگر جوانی که با سریال «گذر از رنج‌ها» اولین تجربه بازیگری خود را پشت سر گذاشته است. او در خصوص نحوه اولین حضورش به کار بازیگری می‌گوید: “حدود دو سال پیش گروه سازنده سریال «گذر از رنج‌ها» فراخوانی در روزنامه داده بودند تا از بین متقاضیان، بازیگر مناسب را برای ایفای نقش “دنیا” انتخاب کنند و از آنجا که من از دوران کودکی در خانواده‌ای هنرمند بزرگ شده و عاشق حرفهٔ بازیگری بودم به دفتر فریدون‌ حسن‌پور‌، رفتم و پس از دادن تست برای بازی در نقش “دنیا‌” انتخاب شدم”.

شیوا‌ طاهری در یک خانوادهٔ هفت نفری پرورش یافته است و فارغ التحصیل رشتهٔ کامپیوتر می‌باشد.

• وبسایت:
shivataheri.ir

• اینستاگرام:
shiva_taheriiiii

• رویدادهای جاری:

📅 درحال حاضر رویدادی موجود نمی‌باشد

• کد QR:

📲 جهت دسترسی سریع و اشتراک‌گذاری آسان، این کد را با تلفن‌های هوشمند اسکن نمائید

⚠️ توجه: بیوگرافی این هنرمند از سایت‌های مجاز بازنشر شده است و در بخش دانشنامه بیوگرافی «هنرمندان هنر نمایش» قرار گرفته است. درصورت لزوم به تغییر یا حذف این صفحه، طبق «قوانین و مقررات پلتفرم لیلیت»، درخواست خود را از طریق بخش «تماس با ما» اعلام نمائید، تا در اسرع وقت مورد بررسی و اقدام قرار گیرد.

هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان خانم هنرمندان آقا هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان دیجیتال هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان کارتونیست هنرمندان صنایع دستی هنرمندان خطاط هنرمندان معمار هنرمندان بازیگر هنرمندان چهره پرداز هنرمندان نمایش عروسکی هنرمندان صداپیشه
بنر هنرمندان نمایش

اَپ لیلیت

دانلود اپلیکیشن لیلیت

با نصب اپلیکیشن لیلیت، به راحتی از امکانات لیلیت بهره‌مند شوید و از تخفیف‌ها و جدیدترین اطلاعیه‌ها باخبر باشید...

دانلود مستقیم