اناشید حسینی

Anashid Hoseini

فهرست

تخصص:

مدلینگ

معرفی:

سیده آناشید حسینی (به انگلیسی: Anashid Hoseini) هنرمند مدل ایرانی، متولد 1370 در اهواز است.
شاید در ابتدا به دلیل چهره زیبا و عکس‌های هنری اش این طور به ذخن برسد که وی آناشید حسینی مدل تبلیغاتی است اما خودش تاکید می‌کند مدل نیست و فقط در زمینه طراحی لباس فعالیت می‌کند.
آناشید حسینی متعهل می‌باشد و نام همسر وی امیر حسین مرادیان است. آقای امیرمحسن مرادیان پسر مرتضی مرادیان سفیر فعلی ایران در دانمارک می‌باشد. آناشید حسینی و همسرش علاقه زیادی به سفر دارند و عکس‌های زیادی از آن‌ها منتشر شده که در حال گشت و گذار در کشورهای خارجی هستند. برای این زوج خوشبخت آرزوی بهترین‌ها را داریم.
وی در ساال 96 عضو اینستاگرام شد و شروع به گذاشتن عکس‌هایی از خود و مدل‌های طراحی اش کرد. چهره سیده آناشید حسینی در کنار اعتقاد به حجاب اسلامی و انتخاب حجاب زیبا و خوش رنگ باعث شد تا خیلی زود در اینستاگرام طرفداران زیادی او را دنبال کنند. در ابتدای فیلم‌های آناشید حسینی عبارت Hijab style By Ana (حجاب استایل با آنا ) نوشته شده که برند آناشید حسینی می‌باشد.

• اینستاگرام:
anashidhoseini@

• رویدادهای جاری:

🗓 درحال حاضر رویدادی موجود نمی‌باشد

• رمزینه:

📲 جهت اشتراک گذاری آسان با تلفن‌های هوشمند، این کد را اسکن نمائید

گالری تصاویر:

کیست معرفی ویژه هنرمندان معاصر ایرانی هنرمندکارت کارت هنرمند ایران ثبت صفحه اختصاصی شخصی راه‌های تماس اینستاگرام ارتباط آثار بیوگرافی زندگینامه سابقه کاری هنر آنلاین رزومه پروفایل رپورتاژ تبلیغ در شبکه‌های اجتماعی خصوصی و عمومی همه چیز درباره مشهور معروف و سرشناس سفارش وب سایت رسمی آرتیبیشن سوال آموزش iranian artists persian

مرتبط:

هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان خطاطی و خوشنویسی هنرمندان هنر دیجیتال هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان صنایع دستی هنرمندان تصویرگر هنرمندان مدلینگ هنرمندان سینما
هنرمندان مدلینگ
اینستاگرام گالری لیلیت
دکمه بازگشت به بالا
fa Lang