زهرا اویسی
زهرا اویسی

زهرا اویسی

Zahra Oveyssi

فهرست

تخصص:

هنرپیشه، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون

 

معرفی:

زهرا اویسی (به انگلیسی: Zahra Oveyssi) هنرمند ایرانی، متولد سوم اسفند 1362، تهران است.

 
خانم زهرا اویسی فعالیت هنری خود را از سال 1368 با بازی در مجموعه تلویزیونی “خانه من کجاست؟” آغاز نمود.

 
او همچون مادرش خانم “زهره صفوی” از سنین کودکی و در سن 6 سالگی بازی در سینما را تجربه کرد و در سن 9سالگی با فیلم کیمیا شناخته شد.

 
زهرا اویسی بازیگر سریال تلویزیونی “خانه ما” که تحصیلات حقوق نیز دارد، علاوه بر فعالیت در عرصه بازیگری در دادگستری نیز مشغول کار وکالت می‌باشد.

 
بازی‌اش در مجموعه تلویزیونی خانه ما او را به محبوبیت رساند. وی فرزند آقای اویسی (سرهنگ بازنشسته ارتش) و خانم زهره صفوی (بازیگر) و خواهر میترا اویسی (بازیگر و چهره پرداز) و نوهٔ میراحمد صفوی (کارگردان تاتر) می‌باشد.

 

• رویدادهای جاری:

🗓 درحال حاضر رویدادی موجود نمی‌باشد

• رمزینه:

📲 جهت اشتراک گذاری آسان با تلفن‌های هوشمند، این کد را اسکن نمائید

گالری تصاویر:

معرفی زندگینامه و بیوگرافی تاریخ و محل تولد و کارنامه هنری و عکس و خانواده و همسر هنرمندان هنر هفتم هنرپیشه بازیگر همه چیز درباره زندگی ویکی‌پدیا و اینستاگرام راه‌های تماس خصوصی لو رفته و ارتباط شبکه‌های اجتماعی افراد معروف و مشهور بهتر بشناسیم انجمن همه بازیگران سینما و تیاتر و تلویزیون زنده متولد کدام شهر و استان و درگذشت زمان

مرتبط:

هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان خطاطی و خوشنویسی هنرمندان هنر دیجیتال هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان صنایع دستی هنرمندان معماری هنرمندان تصویرگر هنرمندان مدلینگ هنرمندان سینما
هنرمندان تئاتر و سینما
اینستاگرام گالری لیلیت
دکمه بازگشت به بالا
fa Lang