تخصص/مهارت:

هنرپیشه، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون

 معرفی/ بیوگرافی:

زهرا اویسی (به انگلیسی: Zahra Oveyssi) هنرمند ایرانی، متولد سوم اسفند 1362، تهران است.

خانم زهرا اویسی فعالیت هنری خود را از سال 1368 با بازی در مجموعه تلویزیونی “خانه من کجاست؟” آغاز نمود.

او همچون مادرش خانم “زهره صفوی” از سنین کودکی و در سن 6 سالگی بازی در سینما را تجربه کرد و در سن 9سالگی با فیلم کیمیا شناخته شد.

زهرا اویسی بازیگر سریال تلویزیونی “خانه ما” که تحصیلات حقوق نیز دارد، علاوه بر فعالیت در عرصه بازیگری در دادگستری نیز مشغول کار وکالت می‌باشد.

بازی‌اش در مجموعه تلویزیونی خانه ما او را به محبوبیت رساند. وی فرزند آقای اویسی (سرهنگ بازنشسته ارتش) و خانم زهره صفوی (بازیگر) و خواهر میترا اویسی (بازیگر و چهره پرداز) و نوهٔ میراحمد صفوی (کارگردان تاتر) می‌باشد.

• اینستاگرام:
zahraoveyssi

• وبسایت:
صفحه در ویکی پدیا

• رویدادهای جاری:

📅 درحال حاضر رویدادی موجود نمی‌باشد

• کد QR:

📲 جهت دسترسی سریع و اشتراک‌گذاری آسان، این کد را با تلفن‌های هوشمند اسکن نمائید

⚠️ توجه: بیوگرافی این هنرمند از سایت‌های مجاز بازنشر شده است و در بخش دانشنامه بیوگرافی «هنرمندان هنر نمایش» قرار گرفته است. درصورت لزوم به تغییر یا حذف این صفحه، طبق «قوانین و مقررات پلتفرم لیلیت»، درخواست خود را از طریق بخش «تماس با ما» اعلام نمائید، تا در اسرع وقت مورد بررسی و اقدام قرار گیرد.

مرتبط:

هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان خانم هنرمندان آقا هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان دیجیتال هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان کارتونیست هنرمندان صنایع دستی هنرمندان خطاط هنرمندان معمار هنرمندان بازیگر هنرمندان چهره پرداز هنرمندان نمایش عروسکی هنرمندان صداپیشه
بنر هنرمندان نمایش

اَپ لیلیت

دانلود اپلیکیشن لیلیت

با نصب اپلیکیشن لیلیت، به راحتی از امکانات لیلیت بهره‌مند شوید و از تخفیف‌ها و جدیدترین اطلاعیه‌ها باخبر باشید...

دانلود مستقیم