مونا پیرزاد
مونا پیرزاد

مونا پیرزاد

Mona Pirzad

فهرست

تخصص:

هنرپیشه، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون،

 

معرفی:

مونا پیرزاد (به انگلیسی: Mona Pirzaad) هنرمند ایرانی، متولد 16 ژانویهٔ 1984 میلادی در تهران است.

 
خانم مونا پیرزاد بازیگر سینما و تلویزیون است که حضور در آثار بین المللی را در کارنامه هنری خود دارد . از مهم‌ترین آثار مونا پیرزاد می‌توان به بازیگری در فیلم سلام ای ایران اشاره کرد.

 
مونا پیرزاد در سال 1396 دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در اثر مهمی بازی کرده است. اثر مهم مونا پیرزاد در این سال، بازیگری در فیلم سلام ای ایران به کارگردانی فلوریان باکس مایر محسوب می‌شود.

 
شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی مونا پیرزاد بازی در فیلم سلام ای ایران بوده است. مونا پیرزاد کار حرفه‌ای خود را از سینما آغاز کرده و سال 1396 فیلم سلام ای ایران نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان سینما مطرح کند. او در این فیلم با فلوریان باکس مایر همکاری داشته است. مونا پیرزاد توانست با بازی در فیلم سلام ای ایران تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر پژمان بازغی، رویا تیموریان، فلیکس کلاره و گونتر ماریا هالمر بر تجارب او افزود.

 
مونا پیرزاد در فیلم‌های معروفی همچون ؛ Hitman 2015 و Sweethearts 2019 و and Verrückt nach Fixi و… ایفای نقش داشته است.

 

• آدرس:

 
• تلفن:

 
• وبسایت:
صفحه در imdb

 
• اینستاگرام:
mona.pirzad@

 

• رویدادهای جاری:

🗓 درحال حاضر رویدادی موجود نمی‌باشد

• رمزینه:

📲 جهت اشتراک گذاری آسان با تلفن‌های هوشمند، این کد را اسکن نمائید

گالری تصاویر:

همکاری معرفی زندگینامه و بیوگرافی و کارنامه هنری و عکس و خانواده و همسر هنرمندان هنر هفتم هنرپیشه بازیگر کجاست همه چیز درباره زندگی و اینستاگرام راه‌های تماس خصوصی لو رفته و ارتباط شبکه‌های اجتماعی افراد مشهور کیست بهتر بشناسیم انجمن همه بازیگران سینما و تیاتر و تلویزیون زنده متولد کدام شهر و استان و درگذشت هنر

مرتبط:

هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان خطاطی و خوشنویسی هنرمندان هنر دیجیتال هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان صنایع دستی هنرمندان معماری هنرمندان تصویرگر هنرمندان مدلینگ هنرمندان سینما
هنرمندان تئاتر و سینما
اینستاگرام گالری لیلیت
دکمه بازگشت به بالا
fa Lang