مجموعه هنری گالری نگارخانه و نمایشگاه

LILIT ART GALLERY ® | Iranian Artists Exhibition

نمایشگاه های درحال برگزاری
برگزاری نمایشگاه

آیا هنر را باید با استادان بزرگ تعریف کرد؟ آیا نام و آوازهٔ همهٔ آن‌هایی که کتب تاریخ هنر را پر کرده‌اند به واقع تصور ما از آن‌چه «هنر» می‌خوانیم است؟ و اما آیا ما، یک‌ به یک، تمامی این چهره‌ها را به واسطهٔ دنیایی که پیش رو‌ی‌مان باز کرده‌اند ستایش نمی‌کنیم؟

برگزاری نمایشگاه صرفاً بازنمایی چهره‌های تعدادی از هنرمندان نیست، بلکه گویای آن است که آن‌چه ایشان خلق می‌کنند در عین‌حال حاصل یک ساخت و ساز پرزحمت و پرمرارت است، که با دقت و جزئی‌نگری فراوان ممکن گردیده است. آثار هنرمندان تلویحاً نمایانگر تمامی مسیر صعب و دشواری است که با کاری وقت‌گیر و پرمرارت حاصل شده است، که ما خیلی راحت آن را «هنر» می‌نامیم.
نمایشگاه هنری، کوششی است که به ما یادآوری می‌کند تمامی این نام‌ها و چهره‌ها با چه مرارتی اوراق تاریخ هنر را پر کرده‌اند و با چه جزئی‌نگری تکه‌تکه‌های وجودشان را در یک اثر هنری کنار هم گذاشته‌اند.

مجموعه هنری گالری نمایشگاه و نگارخانه لیلیت

گالری هنری لیلیت توسط تیمی هنرمند و نخبه، به منظور ارتقای دانش هنری عمومی و آشنایی علاقه‌مندان هنر با هنرمندان و فعالان این عرصهٔ زیبا، فعالیت خود را آغاز نمود و تاکنون با توکل به خداوند متعال توانسته است درخدمت هنرمندان و هنردوستان گرامی باشد .
سمت و سوی دیگر هدف ما آشنایی همه اقشار جامعه با هنرمندان و تولید کنندگان سبکهای گوناگون هنری‌ست.
باشد که بستری فراهم شود به سوی آینده های بهتر…

در صورت هرگونه درخواست از طریق فرم【تماس با ما】پیام خود را ارسال کنید و جهت ارتباط با پشتیبانی گالری لیلیت می‌توانید با 【پشتیبانی تلگرام】 در تماس باشید. تا همواره بتوانیم بهترین خدمات را جهت رضایت شما ارائه نمائیم.

• نشانی:
ایران/ تهران/ منطقه6 / خیابان کریمخان / خیابان ایرانشهر /

• تلفن:
09118046811

• وبسایت:
http://lilit.ir
http://lilitgallery.ir
http://lilitartgallery.ir

• ایمیل:
info@lilit.com
gallerylilit@gmail.com

• ساعات کاری ایام هفته:
جهت اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمائید.

• رویدادهای جاری:
در حال حاضر رویدادی وجود ندارد

• رمزینه:
جهت اشتراک گذاری آسان با تلفن‌های هوشمند این کد را اسکن نمائید.

گالری:


نمایش ویدیو:

موقعیت:

برترین و بهترین نقاشی عکاسی خطاطی مجسمه سازی نگارخانه گالری های هنری معروف ترین مشهورترین ایران تهران خارمیانه نقاشی عکاسی مجسمه و سفال رزرو نمایشگاه دسترسی آدرس و شماره تماس اجاره ده عدد فروش آثار تابلو هنری فرهنگسرا دیوار سالن مهمترین شیک انتخاب کیفیت سالن باکلاس بالاشهر ساعات و ساعت بازدید محدوده خیابان شهر اگزبیشن خانه هنر حوالی قیت مناسب ارزان لاکچری و گران هنرمندان سراسر کشور

موارد مشابه: