تخصص/مهارت:

نقاش و عکاس، معماری، موسیقی

معرفی/ بیوگرافی:

نگین مجلسی (به انگلیسی: Negin Majlesi) هنرمند ایرانی، متولد 21 شهریور 1375 در اصفهان است.

خانم مجلسی از هنرمندان موفق ایرانی است که در زمینه‌های مختلف هنری مانند عکاس، موسیقی و نقاشی فعالیت می‌کند.

او در رشته معماری تحصیل نمود و سپس به واسطه علاقه و استعدادی که در هنر نقاشی داشت بدون شرکت در کلاس‌های هنری یا آموختن نزد استاد به صورت خودآموز هنر نقاشی را آغاز نمود و آثار بی‌نظیر خود را خلق نموده است.

از مجموعه آثار این هنرمند می‌توان به مجموعه زیبای آرورا Aurora اشاره نمود که غالباً در سبک فانتزی و سایه‌نما یا سیلوئت Silhouette می‌باشد که با تکنیک اکریلیک روی بوم به زیبای هر چه تمام تر خلق شده است.

آرورا (Aurora) به معنی شفق قطبی است، که تصویری بی‌نظیر و شگفت انگیز از بازی رنگ‌ها در آسمان قطب را به نمایش می‌گذارد. هنرمند در این آثار با تکنیک اکریلیک روی بوم تصاویری ماورایی و شگفت انگیز را از افق و آسمان به نمایش می‌گذارد که بیننده را به دنیایی ماورایی و فوق العاده دعوت می‌کند.

خانم نگین مجلسی دربارهٔ مجموعه آثار خود چنین می‌گوید: «آثار خلق شده ناشی از احساساتی بودند که در زمان خلق آنها وجود داشت. عالمی ماورای تصور»

“شما را به دیدن نمایشگاه آثار ایشان دعوت می‌نمائیم”

• اینستاگرام:
__negin.majlesi__

• رویدادهای جاری:

آرورا ¦ نمایشگاه آثار نقاشی نگین مجلسی

• کد QR:

📲 جهت دسترسی سریع و اشتراک‌گذاری آسان، این کد را با تلفن‌های هوشمند اسکن نمائید

هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان خانم هنرمندان آقا هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان دیجیتال هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان کارتونیست هنرمندان صنایع دستی هنرمندان خطاط هنرمندان معمار هنرمندان بازیگر هنرمندان چهره پرداز هنرمندان نمایش عروسکی هنرمندان صداپیشه
بنر هنرمندان نقاش

اَپ لیلیت

دانلود اپلیکیشن لیلیت

با نصب اپلیکیشن لیلیت، به راحتی از امکانات لیلیت بهره‌مند شوید و از تخفیف‌ها و جدیدترین اطلاعیه‌ها باخبر باشید...

دانلود مستقیم