یورایر آیوازیان (یورا)

(Yurayr Ayvazian (Yura

تخصص:

نقاش، عکاس، نویسنده، محقق، بازیگری تئاتر، گویندگی

 

معرفی:

یورایر آیوازیان با نام هنری یورا (به انگلیسی: Yurayr Ayvazian) هنرمند ایرانی ارمنی‌تبار، متولد 9 بهمن 1357 در تهران است.

 
آقای یورایر آیوازیان از جمله هنرمندان سرشناس ارمنی ایرانی است که در هنرهای نقاشی، عکاسی، نویسندگی فعالیت داشته است. او از سال 1382 بصورت خود انگیخته و خود آموخته شروع به نقاشی مناظر و طرح‌های آبستره کرد، ولی آن دورهٔ نسبتا کوتاه برای وی سریعا به اتمام رسید و تنها یادبود از آن دوره یک اثر نقاشی رنگ روغن بجای مانده که همان اثر را نیز به یکی از دوستان خود هدیه نمود.

 
یورایر آیوازیان پس از 16 سال و در سال 1398 شمسی، با آگاهی بیشتر شروع به نقاشی کرد و تا کنون به طور حرفه‌ای مشغول به فعالیت می‌باشد.

 
آقای آیوازیان علاوه بر هنرهای تجسمی و بصری در حوزه گویندگی و بازیگری نیز فعالیت داشته است و کتاب کیمیاگر نوشته پائولو کوئیلو را بصورت صوتی خوانده و آن را در کانال تلگرامی خود منتشر نموده است. همچنین مدتی بصورت آماتور در چند اجرای تئاتری غیر حرفه‌ای ( به زبان ارمنی ) به عنوان بازیگر فعالیت داشته است.

 
از مجموعه آثار یورایر آیوازیان می‌توان به مجموعهٔ «احساسات تاریک زندگی» اشاره نمود که متشکل از تابلوهای نقاشی غالبا با تکنیک اکریلیک و سبک آبستره می‌باشند که بیشتر به موضوع زندگی و احساسات انسان می‌پردازد.

 
سوابق فعالیت هنری؛
شرکت در نمایشگاه گروهی (ادیم) در تاریخ اسفند 1398 در گالری احسان
و…

 

“شما را به بازدید از نمایشگاه آثار ایشان با عنوان «احساسات» دعوت می‌نمائیم”

• آدرس:
تهران/ کد پستی 1614934651

 
• تلفن:
09362145101

 
• کانال تلگرام:
yura_fave@

 
• اینستاگرام:
yura_ayvazian@

 
• تلگرام:
YA20182019@

 
• ایمیل:
yuraayvazian@gmail.com

• رویدادهای جاری:

• رمزینه:

📲 جهت اشتراک گذاری آسان با تلفن‌های هوشمند، این کد را اسکن نمائید.

گالری تصاویر:

همکاری معرفی زندگینامه و بیوگرافی و کارنامه هنری و عکس و خانواده و همسر هنرمندان هنر هفتم هنرپیشه بازیگر همه چیز درباره زندگی و اینستاگرام راه‌های تماس خصوصی لو رفته و ارتباط شبکه‌های اجتماعی افراد مشهور کیست بهتر بشناسیم انجمن همه بازیگران سینما و تیاتر و تلویزیون زنده متولد کدام شهر و استان و درگذشت هنر

هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان خطاطی و خوشنویسی هنرمندان هنر دیجیتال هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان صنایع دستی هنرمندان تصویرگر هنرمندان مدلینگ هنرمندان سینما
هنرمندان نقاش ads
اینستاگرام گالری لیلیت
دکمه بازگشت به بالا
fa Lang