تخصص/مهارت:

هنرپیشه، بازیگر، آوازخوان و مدرس آواز و تصنیف‌خوانی موسیقی اصیل ایرانی

 معرفی/ بیوگرافی:

نوشین طافی (به انگلیسی: Noushin Tafi) هنرمند ایرانی، متولد 18 اردیبهشت‌ماه 1360 در اندیمشک است.

خانم نوشین طافی فعالیت‌های هنری چون نقاشی و آوازخوانی را از سنین نوجوانی آغاز کرد. با وجود این، سال 1381، آغاز کوشش‌های جدی او در زمینهٔ موسیقی اصیل ایرانی محسوب می‌گردد. نوشین طافی دانش‌آموختهٔ مهندسی منابع طبیعی و فارغ‌التحصیل از دانشگاه موسیقی علمی و کاربری است. وی آواز را زیر نظر پری ملکی، معصومه مهرعلی، فاطمه سادات واعظی (پریسا) و محسن کرامتی فرا گرفته است. به گفته نوشین طافی در این میان، ارتباطی معنوی با محسن کرامتی برقرار شده است و کرامتی همواره در حکم یک معلم معنوی در فعالیت‌های هنری، در کنار او حضور داشته است.

او هم‌چنین با گروه‌های موسیقی طریقت، سیاه مشق، صبا و خنیا همکاری داشته است.

• اینستاگرام:
nooshintafi

• وبسایت:
صفحه در ویکی پدیا

• رویدادهای جاری:

📅 درحال حاضر رویدادی موجود نمی‌باشد

• کد QR:

📲 جهت دسترسی سریع و اشتراک‌گذاری آسان، این کد را با تلفن‌های هوشمند اسکن نمائید

⚠️ توجه: بیوگرافی این هنرمند از سایت‌های مجاز بازنشر شده است و در بخش دانشنامه بیوگرافی «هنرمندان هنر نمایش» قرار گرفته است. درصورت لزوم به تغییر یا حذف این صفحه، طبق «قوانین و مقررات پلتفرم لیلیت»، درخواست خود را از طریق بخش «تماس با ما» اعلام نمائید، تا در اسرع وقت مورد بررسی و اقدام قرار گیرد.

هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان خانم هنرمندان آقا هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان دیجیتال هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان کارتونیست هنرمندان صنایع دستی هنرمندان خطاط هنرمندان معمار هنرمندان بازیگر هنرمندان چهره پرداز هنرمندان نمایش عروسکی هنرمندان صداپیشه
بنر هنرمندان نمایش

اَپ لیلیت

دانلود اپلیکیشن لیلیت

با نصب اپلیکیشن لیلیت، به راحتی از امکانات لیلیت بهره‌مند شوید و از تخفیف‌ها و جدیدترین اطلاعیه‌ها باخبر باشید...

دانلود مستقیم