ژان باپتیست ژاک آگوستین

Jean-Baptiste Jacques Augustin

فهرست

💎 تبلیغ بنر اینستاگرام
گالری آثار هنری مشاهیر کلاسیک سنتی دیجیتالی طراحی فتوگرافی
💎 تبلیغ بنر اینستاگرام

ژان باپتیست ژاک آگوستین Jean-Baptiste Jacques Augustin در 15 اوت 1759 در فرانسه متولد شد. او نقاش مینیاتوری فرانسه بود. او بیش از 400 دانش آموز را از جمله بسلیرو، بورل، کمت، دلکازت، دلاتور، فونتالارد، میربل، سیوراک، اسپرگرن و تیکس دلاودوس تدریس کرد و به آن‌ها نقاشی آموخت.

او سپس در سال 1800 با یکی دانش آموزان خود ازدواج کرد که 22 سال جوانتر از او بود. ژان باپتیست ژاک آگوستین برای ناپلئون و همراهانش کار می‌کرد و در سال 1806 به جهت به رسمیت شناختن مهارت هایش مدال طلا دریافت کرد.

در سال 1814، لوئیس، او را به عنوان رئیس مجلس شورای فرانسه انتخاب کرد، او پرتره خود را در سال 1796 کشید. و در 13 آوریل سال 1832 بر اثر بیماری وبا در پاریس درگذشت و در قبرستان پر لشیزه دفن شد.
او مهمترین معلم نقاشی مینیاتور در آن زمان بود و افراد مشهوری که توسط او نقاش شدند.

گردآوری: طاهره ترابی فراهانی

برترین آثار

خرید اثر هنری زیبا کلاسیک قدیمی بهترین هنرمندان معروف و مشهور برترین آثار مدرن جدید شیک باکلاس گران قیمت دکوراسیون تزیینی تزئینات چشمگیر خرید دیوار فروش عید عیدانه عیدی هدیه تولد جشن منحصر به فرد آنتیک تابلو نقاشی و عکس قشنگ و خوشگل ارزان و با قیمت مناسب سفارش رایگان با ارسال به سراسر کشور ایران استان تهران شهرستان قاب چوبی و فلزی چراقدار و مدل نور اتاق خواب سالن پذیرایی هال راهرو رستوران آشپزخانه غذاخوری محوطه داخلی دیواری فروشگاه گالری نگارخانه نمایشگاه

دکمه بازگشت به بالا
fa Lang
tr Türkçe | TR