گالری آثار هنری مشاهیر کلاسیک سنتی دیجیتالی طراحی فتوگرافی
ads نمایشگاه‌ها
اینستاگرام گالری لیلیت

لوئیس آرتان Louis Artan در 20 اوریل 1837 در لاهه مرکز استان هلند جنوبی بدنیا آمد. او نقاش و اچر هلندی و بلژیکی بود که در زمینه‌های نقاشی دریایی تخصص داشت.
او دریک خانواده شریف بدنیا آمد. پدرش یک افسر ارتشی بود. در سال 1842 به همراه خانواده اش به بلژیک مهاجرت کردند و شهروندی بلژیک را به دست آورد، اما پدرش در همان سال فوت کرد، بنابراین آن‌ها به بروکسل مهاجرت کردند و او سپس وارد دانشگاه افسری شد و آموزش نظامی را فرا گرفت.

بعد از آن زمانی که 28 ساله بود به مطالعات طبیعت و کارهای دریایی با قایق‌های ماهیگیری روی آورد. او در سال 1860 به بلژیک بازگشت و در سال بعد ازدواج کرد. او آخرین سالهای زندگی خود را در دپان سپری کرد و در سن 53 سالگی در 23 مه 1890 بر اثر بیماری آنفلوآنزا درگذشت و سنگ قبر او توسط ویکتور هورت طراحی شد.

گردآوری: طاهره ترابی فراهانی

خرید اثر هنری زیبا کلاسیک قدیمی بهترین هنرمندان معروف و مشهور برترین آثار مدرن جدید شیک باکلاس گران قیمت دکوراسیون تزیینی تزئینات چشمگیر خرید دیوار فروش عید عیدانه عیدی هدیه تولد جشن منحصر به فرد آنتیک تابلو نقاشی و عکس قشنگ و خوشگل ارزان و با قیمت مناسب سفارش و ارسال به سراسر کشور استان تهران شهرستان ایران قاب چوبی و فلزی چراقدار و مدل نور اتاق خواب سالن پذیرایی هال راهرو رستوران آشپزخانه غذاخوری محوطه داخلی دیواری فروشگاه گالری نگارخانه نمایشگاه

دکمه بازگشت به بالا
fa Lang