آموزشگاه نقاشی ارژنگ


تهران/ بلوار اشرفی اصفهانی/ خیابان شهید مخبری/ ضلع جنوب غرب میدان عدل/

معرفی:
طراحی سایت های ادارات، شرکت ها، آموزشگاه ها و سایر اصناف با جدیدترین متدها و بهترین کیفیت در آموزشگاه ارژنگ انجام می شود.

امروزه طراحی سایت امر بسیار مهمی تلقی می شود و سایت مربوط به هر موسسه یا تجارت بیانگر کیفیت و فراگیری آن می باشد. پس اگر برای هنر یا صنعت خود هنوز سایتی ندارید که شما را به خوبی معرفی کند بهتر است هرچه زودتر برای طراحی آن اقدام کنید.

با انتخاب یک مدیر سایت نیز می توانید سایت خود را به روز کنید و اطلاعات آن را تازه کنید. همچنین می توانید از مدیر خود بخواهید تا اقدامات لازم را برای اینکه شما در درجه بندی گوگل در جستجوها در صدر قرار بگیرید انجام دهد. در این صورت گویی شما در فضای مجازی تبلیغ کرده اید. بالا قرار گرفتن در لیست جستجوی گوگل کار آسانی نیست. پس این کار را به افرادی متخصص بسپارید.

در کل، پروسه طراحی سایت شامل، مفهوم سازی، طرح ریزی، پیش تولید، تحقیق، تبلیغات، و همچنین مدیریت فایل های صوتی، تصویری و دیگر فابل های چند رسانه ای مورد استفاده در صفحات سایت می باشد. این کار می تواند توسط طراح، یا گروهی از طراحان با وظیفه ای مشخص، صورت گیرد. سایت می تواند شامل صفحه اصلی، که همچنین به آن خانه نیز گفته می شود و نیز بخش های متفاوت دیگری باشد که هرکدام برای هدف خاصی گرد هم آمده اند. صفحه اصلی سایت در مورد هدف اصلی سایت و همچنین بروز رسانی های روزانه آن صحبت می کند که می تواند شامل لینکی باشد که کاربران را به بخش های سایت مربوطه هدایت می کند.

• نشانی:
تهران/ بلوار اشرفی اصفهانی/ خیابان شهید مخبری/ ضلع جنوب غرب میدان عدل/ پلاک ۱۶/ واحد ۷

• تلفن:
۴۴۴۴۷۷۱۷
۴۴۴۵۰۱۷۸

• وبسایت:
http://arzhanghome.com

• ایمیل:
arzhanghome@yahoo.com

• ساعات کاری ایام هفته:
جهت تماس با ما، روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ صبح تا ساعت ۷ بعد از ظهر پاسخگوی علاقمندان و متقاضیان ثبت نام هستیم. می توانید قبل از مراجعه حضوری با شماره های آموزشگاه تماس حاصل نموده و از مدارک مورد نیاز برای ثبت نام اطلاع کسب نمایید.

 

• رویدادهای جاری:
در حال حاضر رویدادی وجود ندارد

• رمزینه:
جهت اشتراک گذاری آسان با تلفن‌های هوشمند این کد را اسکن نمائید.

گالری تصاویر:

نمایش ویدیو:

موقعیت:

مراکز اماکن انجمن هنر فرهنگی اداری عمومی و خصوصی ملی دانش ارتباط عضویت ثبت نام نهاد دولتی و شخصی سفارش خرید و فروش خدمات باکیفیت آدرس و نشانی ارتباط ایران تهران کشور مهمترین مشهورترین معروفترین بهترین برترین باکلاس بالاشهر لاکچری شیک معرفی از مجموعه دسترسی نقشه موقعیت شماره تماس قیمت انتخاب مناسب بازدید محدوده فروش خرید ثبت آگهی رایگان کم هزینه ارزان تبلیغات موثر و تاثیرگذار سایت اینترنت شلوغ پربازدید رفت و امد گران ارزشمند مستقیم ثبت مشاغل هنری خدماتی ساعات کاری ساعت تماس با دایمی همیشگی

دکمه بازگشت به بالا