ئمیر بهجتی
ئمیر بهجتی

ئمیر بهجتی

Emir Behjati

فهرست

تخصص:

طراح و نقاش، معمار، طراح دکوراسیون داخلی، کارشناسی تئاتر و طراحی صحنه تئاتر و سینما، نوازندگی موسیقی

 

معرفی:

ئمیر بهجتی (به انگلیسی: Emir Behjati) هنرمند ایرانی، متولد متولد آذر ۱۳۷۰ است.

 
آقای ئمیر بهجتی از دوران کودکی و سن 6 سالگی فعالیت هنری خود را با استعدادی که داشت بطورخودآموز آغاز نمود. او پس از آن به صورت حرفه‌ای و جدی‌تر هنر را ادامه داد و توانست مراحل پیشرفت را یکی پس از دیگری طی کند. آثار او غالباً به سبک اتوماتیسم است ، به گونه ای که هنرمند با کمک ضمیر ناخودآگاه خود آثارش را خلق می‌کند.

 
ئمیر بهجتی با تحصیلات کارشناسی تئاتر و طراحی صحنه تئاتر و سینما از دانشکده هنر و معماری (تهران مرکز) می‌باشد که علاوه بر فعالیت در رشته نقاشی، در حوزه معماری ،طراحی و دکوراسیون داخلی با نام تجاری moezz (از ایده تا اجرا) و همچنین در زمینه موسیقی نوازندگی ساز سه تار و هارمونیکا نیز فعالیت داشته است.

 
این هنرمند درباره خود چنین میگوید: «از ابتدا با شرکت در کلاس‌های نقاشی در کنار استاد عزیزم خانم فراوانی شروع به آموختن کرده و در سن 11 سالگی اولین تابلوی نقاشی رنگ روغن روی بوم خودم رو خلق کردم.
پس از گذشت سالیان و فعالیت در سبک‌های مختلف نقاشی و تصویرسازی با انواع و اقسام تکنیک‌ها، مخزن هنری و خلاقیتم را سوخت رسانی کردم و حدود هشت سالی هست که جرقه‌ی این آثار پیش رو در ذهنم خورده.
مجموعه پیش رو حاصل مطالعه، تجربه و کسب مهارت در طی این مدت در تمام ابعاد هنری بوده است. اینجانب علاوه بر نقاشی، عنوان نوازنده ساز سه تار و هارمونیکا رو هم با خودم همراه دارم.»

امیر بهجتی هنرمند طراح و نقاش

 

“شما را به دیدن نمایشگاه آثار ایشان دعوت می‌نمائیم”

 

• آدرس:

 
• تلفن:
09212920730

 
• اینستاگرام:
_Emirosh@

• رویدادهای جاری:

اثر وضعی | نمایشگاه آثار ئمیر بهجتی

• رمزینه:

📲 جهت اشتراک گذاری آسان با تلفن‌های هوشمند، این کد را اسکن نمائید

گالری تصاویر:

همکاری معرفی زندگینامه و بیوگرافی و کارنامه هنری و عکس و خانواده و همسر هنرمندان هنر هفتم هنرپیشه بازیگر کجاست همه چیز درباره زندگی و اینستاگرام راه‌های تماس خصوصی لو رفته و ارتباط شبکه‌های اجتماعی افراد مشهور کیست بهتر بشناسیم انجمن همه بازیگران سینما و تیاتر و تلویزیون زنده متولد کدام شهر و استان و درگذشت هنر

هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان خطاطی و خوشنویسی هنرمندان هنر دیجیتال هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان صنایع دستی هنرمندان معماری هنرمندان تصویرگر هنرمندان مدلینگ هنرمندان سینما
هنرمندان نقاش
اینستاگرام گالری لیلیت
دکمه بازگشت به بالا
fa Lang
tr Türkçe | TR