برادران هیوز
برادران هیوز

برادران هیوز

Hughes brothers

فهرست

تخصص:

هنرپیشه، تهیه‌کننده و فیلم‌نامه‌نویس

 

معرفی:

برادران هیوز (به انگلیسی: Hughes brothers) با نام‌های؛ آلبرت هیوز (به انگلیسی: Albert Hughes) و آلن هیوز (به انگلیسی: Allen Hughes)هنرمند امریکایی ارمنی ایرانی تبار، متولد ۱ آوریل ۱۹۷۲ در دیترویت، میشیگان، آمریکا می‌باشند.

 
برادران هیوز دوقلوهای همسان می‌باشند که در سال ۱۹۷۲ از پدری افریقایی امریکایی و مادری ارمنی ایرانی در ایالت میشیگان متولد شدند.

 
سینمایی
تهدیدی برای جامعه (۱۹۹۳)
رئیس‌جمهورهای مرده (۱۹۹۵)
جاکش آمریکایی (۱۹۹۹) – مستند
از جهنم (۲۰۰۱)
کتاب عیلی (۲۰۱۰)
شهر ویران (۲۰۱۳) – تنها آلن هیوز

 
فیلم کوتاه
نیویورک، دوستت دارم (۲۰۰۹) – تنها آلن هیوز

 
تلویزیونی
شوالیه‌های جنوب برانکس (۲۰۰۵) – تنها آلن هیوز

 
نماهنگ
توپاک

 
برادران هیوز در به دنیا آمده دیترویت، میشیگان به پدر آمریکایی آفریقایی تبار، آلبرت هیوز، و ارمنی آمریکایی مادر، آیدا، که خانواده اش بودند ارامنه ایران از تهران . آلبرت نه دقیقه بزرگتر از دوقلوها است. اگرچه آنها در اصل معتقد بودند که دوقلوهای برادرانه هستند ، اما گمان می‌کنند که با وجود نداشتن آزمایش DNA ممکن است یکسان باشند . والدین آنها در دو سالگی طلاق گرفتند. این دوقلوها با مادرشان به پومونا ، کالیفرنیا نقل مکان کردند، در شرق لس آنجلس ، زمانی که آنها نه ساله بودند. مادر آنها آلبرت و آلن را در حالی که خودش را در مدرسه گذرانده و کار خود را که یک مرکز حرفه ای است راه اندازی کرد و تنها بزرگ کرد. وی از 12 سالگی به حمایت از جاه طلبی های پسرانش به عنوان فیلمساز ، به آنها دوربین فیلمبرداری داد . پسران وقت آزاد خود را صرف ساخت فیلم های کوتاه کردند. وقتی معلمی به آنها پیشنهاد داد برای تعیین تکلیف فیلم “چگونه بسازند” ، فیلم کوتاه را با عنوان “چگونه دزدگیر شویم” را ساختند.

 
شغل
پس از اینکه آلن در 18 سالگی صاحب فرزند پسر شد ، این دوقلوها دبیرستان را رها کردند و خیلی زود در نوجوانی شروع به کار بر روی موزیک ویدئوها کردند و برای هنرمندانی مانند تون لوک و توپاک شکور کارگردانی کردند. اولین فیلم سینمایی آنها ، انجمن تهدید II 1993 در جشنواره فیلم کن به نمایش درآمد . این مرکز با تمرکز بر جوانان سیاه پوست و محروم از حق تحصیل ، با بودجه 3.5 میلیون دلار از سن 20 سالگی ساخته شد. تایگر ویلیامز فیلمنامه را نوشت و اعتبار داستان را با برادران به اشتراک گذاشت. این موفقیت بسیار مهم و موفقیت در گیشه شد و نامزد جایزه Independent Spirit شدبرای بهترین ویژگی اول. آنها به دلیل تجربه قبلی خود در زمینه کارگردانی موزیک ویدئوها ، از زمانی که جری و دیوید زاکر اجازه دادند از طرف انجمن صنفی کارگردانان امریکا برای گرفتن اعتبار به عنوان کارگردان معافیت پیدا کنند ، به اولین دوتایی خواهر و برادر تبدیل شدند .

 
دومین فیلم آنها رئیس جمهورهای مرده در سال 1995 بود. این فیلم مانند اولین فیلم سینمایی خود با جامعه زیر طبقه سیاهپوست روبرو شد و همچنین با بازی لارنز تیت ، با محوریت جانبازان جنگ در دوران جنگ ویتنام با نژاد پرستی ساخته شد. این فیلم که در جشنواره منتقدان نیویورک اکران شد نتوانست به اندازه فیلم اول آنها سود کسب کند. آنها رئیس جمهور مردگان را با American Pimp دنبال کردند ، یک مستند بلند در مورد فرهنگ دلال محبت زیرزمینی و استثمار زنان. اولین بار در جشنواره فیلم ساندنس سال 1999 به نمایش درآمد . آنها در ابتدا قصد داشتند اقتباسی از رمان دلال محبت آیسبرگ اسلیم را انجام دهند، اما شخص دیگری این حقوق را بدست آورد. برادران اظهار داشتند که دیدگاه فیلم تا حدودی با تربیت توسط مادرشان ، که یک فمینیست است ، شکل گرفت. در بین پروژه ها ، آنها از چندین اطلاعیه خدمات عمومی ضد اسلحه فیلمبرداری کردند.

 
برادران هیوز به همان اندازه که بخاطر روش صریحشان شناخته شده اند ، به دلیل مشاجره نیز شناخته شده اند. آنها توپاک شکور ، هنرمند رپ را در سال 1994 پس از تعرض و دعوای پیش آورده شده از جانب توپاک آنهم به دلیل عدم رضایت توپاک به نقش خود در موزیک ویدیو و پس از آن حمله و دعوای فیزیکی او با این دو برادر، وی را به دادگاه بردند و توپاک به 15 روز زندان محکوم شد.

 
فیلم شناسی
1993 انجمن تهدید II آره آره داستان اولین کارگردانی
1995 ر Presسای جمهور مرده آره آره داستان
1999 دلال محبت آمریکایی آره آره نه مستند
2001 از جهنم آره مدیران اجرایی نه
2010 کتاب الی آره نه نه

 
آلن هیوز
2005 شوالیه های برانکس جنوبی آره نه نه فیلم تلویزیونی
2008 نیویورک ، دوستت دارم آره نه نه 1 بخش
2013 شهر شکسته آره آره نه
2017 سرخپوشان آره مجری آره مینی سریال مستند

 
آلبرت هیوز
2018 آلفا آره آره داستان
2020 – تاکنون پرنده خوب لرد آره آره نه
TBA خشم یک انسان صبور آره نه نه پیش تولید

 

• آدرس:

 
• تلفن:

 
• وبسایت:
صفحه در ویکی‌پدیا

 
• اینستاگرام:
alberthughes@

 
alhughes89@

 

• رویدادهای جاری:

🗓 درحال حاضر رویدادی موجود نمی‌باشد

• رمزینه:

📲 جهت اشتراک گذاری آسان با تلفن‌های هوشمند، این کد را اسکن نمائید

گالری تصاویر:

همکاری معرفی زندگینامه و بیوگرافی و کارنامه هنری و عکس و خانواده و همسر هنرمندان هنر هفتم هنرپیشه بازیگر کجاست همه چیز درباره زندگی و اینستاگرام راه‌های تماس خصوصی لو رفته و ارتباط شبکه‌های اجتماعی افراد مشهور کیست بهتر بشناسیم انجمن همه بازیگران سینما و تیاتر و تلویزیون زنده متولد کدام شهر و استان و درگذشت هنر

مرتبط:

هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان خطاطی و خوشنویسی هنرمندان هنر دیجیتال هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان صنایع دستی هنرمندان معماری هنرمندان تصویرگر هنرمندان مدلینگ هنرمندان سینما
هنرمندان تئاتر و سینما
اینستاگرام گالری لیلیت
دکمه بازگشت به بالا
fa Lang