مونا غمخوار
مونا غمخوار

مونا غمخوار

Mona Ghamkhar

فهرست

تخصص:

هنرپیشه، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون،

 

معرفی:

مونا غمخوار (به انگلیسی: Mona Ghamkhar) هنرمند ایرانی، متولد 8 شهریور 1366 در تهران است.

 
خانم مونا غمخوار از جمله هنرمندانی است که از کودکی وارد عرصه بازیگری شد.

 
مونا غمخوار فارغ التحصیل لیسانس رشته کسب و کار است از کودکی وارد عرصه بازیگری شد ، بعدها در تئاتر ، تلویزیون و سینما تجربه های زیادی بدست آورد .
او در خانواده ای هنری به دنیا آمده و پدرش بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون بوده است. محمدحسن غمخوار متولد 5 فروردین 1330 پدر مونا غمخوار بازیگر پیشکسوت تئاتر و تلویزیون در 20 فروردین 96 به دلیل بیماری کبد در منزل خود درگذشت.

 
این بازیگر که سال ها در تلویزیون حضوری نداشت ، در سریال هایی چون «دزدان مادربزرگ» ، «لبخند سوم» و… به ایفای نقش پرداخته بود.

 
دزدان مادربزرگ نام یک مجموعه تلویزیونی ایرانی به کارگردانی «مهدی صباغ زاده» است که در سال 1375-1374 تولید و از شبکه یک سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد.

 
وی در سال های اخیر در تئاترهای آزاد مشغول به فعالیت بود.

 
مونا غمخوار فعالیت هنری اش از سال 1370 وقتی 4 ساله بود با حمایت خواهر بازیگرش مهناز غمخوار از روی صحنه تئاتر شروع شد و در سال 1371 با سریال خاله سارا بازی در تلویزیون را نیز تجربه کرد و در سال 1374 در 8 سالگی با فیلم دشمن بازیگری در سینما را نیز تجربه کرد.

 
بعد از دوران طلایی بازیگری تا جوانی کم کم از این عرصه فاصله گرفت ، اما او در سال 94 با سریال یادداشت های یک زن خانه دار برای شبکه پنج به عرصه بازیگری بازگشت.

 
مونا غمخوار در شهریور 97 در سن 31 سالگی با فرید یوسف پور کارگردان تئاتر ازدواج کرد ، آشنایی این دو از همکاری با تئاتر شروع شد و به ازدواج ختم شد.

 

• آدرس:

 
• تلفن:

 
• وبسایت:
صفحه در imdb

 
• اینستاگرام:
monaghamkhar@

 

• رویدادهای جاری:

🗓 درحال حاضر رویدادی موجود نمی‌باشد

• رمزینه:

📲 جهت اشتراک گذاری آسان با تلفن‌های هوشمند، این کد را اسکن نمائید

گالری تصاویر:

همکاری معرفی زندگینامه و بیوگرافی و کارنامه هنری و عکس و خانواده و همسر هنرمندان هنر هفتم هنرپیشه بازیگر کجاست همه چیز درباره زندگی و اینستاگرام راه‌های تماس خصوصی لو رفته و ارتباط شبکه‌های اجتماعی افراد مشهور کیست بهتر بشناسیم انجمن همه بازیگران سینما و تیاتر و تلویزیون زنده متولد کدام شهر و استان و درگذشت هنر

مرتبط:

هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان خطاطی و خوشنویسی هنرمندان هنر دیجیتال هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان صنایع دستی هنرمندان معماری هنرمندان تصویرگر هنرمندان مدلینگ هنرمندان سینما
هنرمندان تئاتر و سینما
اینستاگرام گالری لیلیت
دکمه بازگشت به بالا
fa Lang