کیومرث کیاست
کیومرث کیاست

کیومرث کیاست

Kiomars Kiasat

فهرست

تخصص:

طراحی و نقاشی، هنرهای تجسمی

 

معرفی:

کیومرث کیاست (به انگلیسی: Kiomars Kiasat) هنرمند ایرانی، متولد 1327 در تبریز است.

 
آخرین نمایشگاه انفرادی کیومرث کیاست در سال 1368 در گالری شیخ برگزار شد و آخرین نمایشگاه گروهی‌ای که این هنرمند در آن شرکت داشته است در سال 1389 گالری ساربان بوده است.

 
او پیش از انقلاب اسلامی در گالری‌های سیحون، نقش، تخت جمشید و … نمایشگاه‌های موفقی برگزار کرده و سابقه برگزاری 90 نمایشگاه انفرادی و گروهی را در کارنامه هنری خود دارد.

 
آقای کیومرث کیاست متولد سال 1327 از پیشگامان و بنیان‌گذاران کاریکاتور نو در تبریز به شمار می‌رود، این هنرمند در حال حاضر به عنوان استاد دانشگاه مشغول به فعالیت است.

 

• آدرس:

 
• تلفن:

 
• وبسایت:

 
• اینستاگرام:

 

• رویدادهای جاری:

🗓 درحال حاضر رویدادی موجود نمی‌باشد

• رمزینه:

📲 جهت اشتراک گذاری آسان با تلفن‌های هوشمند، این کد را اسکن نمائید

گالری تصاویر:

همکاری معرفی زندگینامه و بیوگرافی و کارنامه هنری و عکس و خانواده و همسر هنرمندان هنر هفتم هنرپیشه بازیگر کجاست همه چیز درباره زندگی و اینستاگرام راه‌های تماس خصوصی لو رفته و ارتباط شبکه‌های اجتماعی افراد مشهور کیست بهتر بشناسیم انجمن همه بازیگران سینما و تیاتر و تلویزیون زنده متولد کدام شهر و استان و درگذشت هنر

هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان خطاطی و خوشنویسی هنرمندان هنر دیجیتال هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان صنایع دستی هنرمندان معماری هنرمندان تصویرگر هنرمندان مدلینگ هنرمندان سینما
هنرمندان نقاش
اینستاگرام گالری لیلیت
دکمه بازگشت به بالا
fa Lang