مرکز همایش‌های برج میلاد

فهرست


مرکز همایش‌های برج میلاد نخستین گزینه‌ای است که هر خواننده‌ای برای برگزاری کنسرتش به آن چشمداشت دارد. برج میلاد تهران به دلیل شکوه و عظمتی که دارد، فریبنده است. مرکز همیاش‌های بین‌المللی برج میلاد با توجه به ویژگی‌ها و برخورداری از امکانات منحصر به فرد و همچنین استفاده از منابع انسانی متخصص و مجرب و با استقرار سیستم‌های مبتنی بر مدیریت کیفیت و استانداردسازی درصدد برگزاری رخدادهای مختلف بر اساس مدیریت رویدادها و رخدادها است.
این برج اما چندین سالن مجزا و مستقل دارد. پارکینگ بزرگ و طبقاتی این برج یکی از امتیازهای مثبت برای سالن کنسرت‌ها به حساب می‌آید. این سالن دارای 1600 نفر ظرفیت است که یکی از بزرگترین سالن‌های ایران به حساب می‌آید. البته در مدیریت این مرکز همایش برخی تنگ نظری‌های سیاسی هم وجود دارد که موجب رنجش اهالی هنر شده است.

• نشانی:
تهران / منطقه2 / برج میلاد / سالن همایش ها

• تلفن:

• وبسایت:
http://miladtower.tehran.ir

• ایمیل:

• رویدادهای جاری:

🗓 درحال حاضر رویدادی موجود نمی‌باشد

• رمزینه:

📲 جهت اشتراک گذاری آسان با تلفن‌های هوشمند، این کد را اسکن نمائید.

گالری تصاویر:

نمایش ویدیو:

موقعیت:

مراکز اماکن تفریحی ورزشی سرگرمی بازی باشگاه شهربازی توریستی سیاحتی تعطیلات گردشگری گردش مسافرت شادی سفارش خرید و فروش خدمات باکیفیت آدرس و نشانی ارتباط ایران تهران کشور مهمترین مشهورترین معروفترین بهترین برترین باکلاس بالاشهر لاکچری شیک معرفی از مجموعه دسترسی نقشه موقعیت شماره تماس قیمت انتخاب مناسب بازدید محدوده فروش خرید ثبت آگهی رایگان کم هزینه ارزان تبلیغات موثر و تاثیرگذار سایت اینترنت شلوغ پربازدید رفت و امد گران ارزشمند مستقیم ثبت مشاغل هنری خدماتی ساعات کاری ساعت تماس با دایمی همیشگی

مرتبط:

هنر و سرگرمی تفریح و گردش موسیقی و خوانندگی کنسرت - تاتر - سینما
هنر و سرگرمی ads
اینستاگرام گالری لیلیت
دکمه بازگشت به بالا
fa Lang