سالن تالار وزارت کشور

Ministry of Interior Hall

فهرست


مرکز همایش وزارت کشور عنوان یکی از بزرگترین تالارهای کشور را برای اجرای زنده موسیقی، برنامه‌ها و سمینارهای مختلف با خود یک می‌کشد. خوانندگان بسیاری تجربه کنسرت در این سالن را داشته اند که می‌توان به خواننده‌هایی همچون محمد اصفهانی، خشایار اعتمادی، بنیامین بهادری، حمید عسگری و … اشاره کرد.
این سالن با موقعیت بزرگراه شهید گمنام، بین میدان گل‌ها و میدان فاطمی در اصلی‌ترین معبر شهری قرار گرفته و به دلیل نداشتن پارکینگ، برگزاری کنسرت در آن با مشکل مواجه می‌شود.
ایجاد راه بندان در بزرگراه شهید گمنام، حد فاصل میدان‌های فاطمی به گل‌ها، اجرای کنسرت یا دیگر برنامه‌های این همایش برای کسانی است که می‌خواهند از میدان فاطمی به غرب تهران بروند.
ظرفیت این سالن را 5 هزار نفر تخمین زده اند اما تجربه جمعیتی بیش از این را نیز داشته است. این سالن هم مانند سالن همایش‌های بین‌المللی دارای مشکلاتی است مانند مشاهده دیوار استیج برای افرادی که انتهای سالن نشسته اند. همچنین افرادی که در طبقه‌های بالا و انتها نشسته اند به ندرت می‌توانند استیج را ببینند و گاه مجبور می‌شوند بایستند که اعتراض افراد پشت سرشان را به همراه خواهد داشت.

• نشانی:
تهران / خیابان دکتر فاطمی / ابتدای خیابان شهید گمنام

• تلفن:
02188984551

• وبسایت:
http://www.moi.ir

• ایمیل:

• رویدادهای جاری:

🗓 درحال حاضر رویدادی موجود نمی‌باشد

• رمزینه:

📲 جهت اشتراک گذاری آسان با تلفن‌های هوشمند، این کد را اسکن نمائید.

گالری تصاویر:

نمایش ویدیو:

موقعیت:

مراکز اماکن تفریحی ورزشی سرگرمی بازی باشگاه شهربازی توریستی سیاحتی تعطیلات گردشگری گردش مسافرت شادی سفارش خرید و فروش خدمات باکیفیت آدرس و نشانی ارتباط ایران تهران کشور مهمترین مشهورترین معروفترین بهترین برترین باکلاس بالاشهر لاکچری شیک معرفی از مجموعه دسترسی نقشه موقعیت شماره تماس قیمت انتخاب مناسب بازدید محدوده فروش خرید ثبت آگهی رایگان کم هزینه ارزان تبلیغات موثر و تاثیرگذار سایت اینترنت شلوغ پربازدید رفت و امد گران ارزشمند مستقیم ثبت مشاغل هنری خدماتی ساعات کاری ساعت تماس با دایمی همیشگی

مرتبط:

هنر و سرگرمی تفریح و گردش موسیقی و خوانندگی کنسرت - تاتر - سینما
هنر و سرگرمی ads
اینستاگرام گالری لیلیت
دکمه بازگشت به بالا
fa Lang