وب‌سایتی که گوگل آن را دوست دارد

  • مشروح مطلب
  • مطالب مشابه
  • بخش‌های مرتبط

وب‌سایتی که گوگل آن را دوست دارد
اگر کاربران محتوای وب سایت شما را مفید بدانند، مجددا به وب سایت شما برمیگردند و به صفحات مختلف وب سایت شما لینک می‌دهند. این کار به مرور زمان محبوبیت وب سایت شما را در میان کاربران بیشتر می‌کند. کلیدی‌ترین عامل در طراحی یک وب سایت موفق این است که تجربه‌ای عالی به بازدیدکنندگان بدهید و این کار با ایجاد محتوای مفید و با کیفیت انجام خواهد شد.

ویژگی‌های یک وب سایت با کیفیت از نظر گوگل:

حاوی اطلاعات مفید باشد
اگر تصمیم دارید برای رستوران خود یک وب سایت راه اندازی کنید باید موقعیت جغرافیایی، ساعات کاری، اطلاعات تماس، منو و یک بخش برای انتشار اخبار و رویدادهای رستوران تدارک ببینید.

دقیق‌تر و قابل استناد‌تر از سایر وب سایتها باشد
محتوای وب سایت شما باید بگونه‌ای باشد که اگر محتوای مشابهی در سایر وب سایتها وجود داشته باشید، کاربران ترجیح دهند مطالب وب سایت شما را مطالعه کنند.
علاوه بر ارائه اطلاعات بیشتر، باید ابعاد متفاوت تری از موضوع را برای کاربران شرح دهید.

معتبر باشد
درج بیوگرافی، تصویر اعضای شرکت، گواهی نامه‌های کسب شده، درج نظر تعدادی از مشتریان، نقل قول‌ها و… باعث می‌شود کاربران بپذیرند که با یک وب سایت معتبر سروکار دارند.

محتوای وب سایت با کیفیت باشد
محتوای وب سایت باید یکتا، توصیفی و با کیفیت باشد. نباید محتوایی که در سایر وب سایتها تولید و منتشر شده را در وب سایت خود درج کنید.
بخاطر بسپارید که محتوا را باید با این هدف ایجاد کنید که تجربه متفاوتی را به کاربران بدهید و هدفتان رنک گرفتن از گوگل نباشد.

جذاب باشد و کاربران با وب سایت تعامل داشته باشند
وب سایت شما باید بگونه‌ای باشد که کاربران را با خود درگیر کند. با بروزرسانی مرتب وب سایت، ایجاد بخش نظرات و فرمهای مختلف می‌توانید به این هدف برسید.

از زیاده روی بپرهیزید
در نهایت از درج تعداد زیاد تبلیغات، درج نظر برای مطالب وب سایت خودتان! تولید اسپم و کارهایی مثل این بپرهیزید.

طبیعتا گوگل چنین وب سایتهایی در جایگاه بالاتری قرار خواهد داد.

بخش‌های مرتبط
مجله هنرمجله دانستنی‌های هنر

ژورنال‌های لیلیت

مجموعه‌ای جامع از مجلات دانستنی‌ها و مطالب مفید با موضوعات گوناگون و متنوع

اَپ لیلیت

دریافت رایگان اپلیکیشن لیلیت