اهمیت استفاده از کدوتنبل‌ها و شبح‌ها در دکوراسیون ترسناک هالووین

  • مشروح مطلب
  • مطالب مشابه
  • بخش‌های مرتبط

اهمیت استفاده از کدوتنبل‌ها و شبح‌ها در دکوراسیون ترسناک هالووین
با تکنیک‌های ساده زیر می‌توانید یک دکوراسیون زیبا و ترسناک را با شبح‌هایی دوست داشتنی درست کنید.
در این مطلب انواع تزئینات و کارهای دستی که به شکل ارواح و شبح هستند را خواهیم آموخت، پس همراه شوید.

قاب‌های تزئینی
در ابتدا قاب‌های شیشه‌ای ساده‌ای را در اندازه‌های گوناگون تهیه کنید که بهتر است این قاب‌ها سیاه رنگ باشند .سپس پارچه‌های سفید رنگ و یا کاغذهای سفیدی را تهیه کرده و در اشکالی شبیه به شبح و ارواح الگوهایی را درآورده و روی این پارچه‌ها یا کاغذهای سفید بیاندازید .سپس آن‌ها را داخل این قاب‌های شیشه‌ای قرار دهید و برای نصب روی دیوار یا قرار دادن روی میزهای تزئینی ازآن‌ها بهره ببرید.

کتاب شبح
از ورق‌های باطله استفاده کنید و اشکالی شبیه شبح را درست کنید و از آن‌ها برای استفاده در لابه لای ورق‌های کتاب و برای علامت گذاری و نشانه گذاشتن استفاده کنید.

تاج گل شبحی شکل
تاج گل شبحی برای نصب بر روی درب ورودی خانه و خوشامدگویی به مهمانان و حتی ترساندن آن‌ها بسیار زیبا و مناسب می‌باشد. برای اینکار در ابتدا یک تاج گل مفتولی شکل درست کرده و سپس با کمک کاغذ اشکال شبحی شکل درست کرده و روی این تاج گل می‌چسبانیم. برای چسباندن این شبح‌های کاغذی به تاج گل از یک چسب قوی استفاده کنید.سپس با استفاده از یک روبان می‌توانید پاپیونی درست کرده و به این تاج بزنید و از آن برای آویزان کردن روی درب استفاده کنید.

آویز دستگیره
یک شکل شبح با کاغذ درست کنید و سعی کنید از کاغذ مقوایی محکم استفاده کنید و سپس داخل آن را سوراخ کنید تا وارد دستگیره شود و جای چشم‌های آن را هم خالی کنید و به این ترتیب آن را وارد دستگیرهٔ درب ورودی کنید.

ساک‌های شبح
ساک‌های ساده‌ای را تهیه کرده و سپس طرح‌های از شبح را با کاغذ درست کنید و روی این ساک‌ها بچسبانید.

فانوس شبحی
استفاده از فانوس زیبا که شبیه مومیایی‌ها و ارواح می‌باشد با پارچهٔ کاغذی درست شده است. چهره‌های ترسناکی که این مدل فانوس‌ها دارند برای آویزان کردن در حیاط بسیار مناسب می‌باشند و درخشش و جلوهٔ زیادی خواهند داشت.

گلدان‌های شبحی
گلدان‌های شیشه‌ای ساده‌ای را تهیه کنید و سپس برای پر کردن داخل گلدان و تزئین آن می‌توانید اشکالی ترسناک از اشباح را تهیه کرده و داخل این گلدان‌های شیشه‌ای قرار دهید.

دکوراسیون شبحی برای درب ورودی
از آنجا که اشیاء سفید در شب بسیار برجسته و پرجلوه می‌باشند، می‌توان برای دکوراسیون درب ورودی هم از اشکال شبحی شکل استفاده کرد .مثلا انواع تزئینات آویزی درست کرده و به درختان جلوی درب ورودی بیاندازید. این مدل تزئین در شب بسیار ترسناک و هیجانی می‌باشد.

شیرینی‌های ترسناک
سفیده تخم مرغ و شکری را که روی شیرینی و کیک می‌گذارند را با یکدیگر مخلوط کنید و بپزید و بعد بگذارید تا کاملا خشک شود و آن‌ها را روی شیرینی‌هایی که از قبل تهیه کرده اید بچسبانید و در آخر هم چشم‌های ترسناکی را روی آن‌ها با کمک قلم مو ورنگ سیاه بکشید.

لامپ‌های ارواحی شکل
رشته‌ای از چراغ‌های کاغذی را تهیه کنید .سپس یک پارچهٔ سفید تهیه کرده و آن‌ها را به شکل لباس به پائین لامپ‌ها اضافه کنید و سپس با کمک روبان مشکی رنگ پاپیونی را درست کنید و به آن بدوزید و به این ترتیب لامپ‌هایی به شکل آدمک‌های ترسناک درست کنید.


دیدن منابع مطالب

بخش‌های مرتبط
مجله دانستنی‌های هنر

ژورنال‌های لیلیت

مجموعه‌ای جامع از مجلات دانستنی‌ها و مطالب مفید با موضوعات گوناگون و متنوع

اَپ لیلیت

دریافت رایگان اپلیکیشن لیلیت