تزئیناتی جالب و زیبا برای دکوراسیون سال نو میلادی

  • مشروح مطلب
  • مطالب مشابه
  • بخش‌های مرتبط


درخت برفی با توپ‌های پنبه :
یک درخت که در خانه دارید را می‌توانید طوری تزئین کنید که انگار گلوله‌های برف روی آن نشسته است. با پنبه، می‌توانید توپ‌های ریز ریزی درست کرده و آن‌ها را روی درختتان بگذارید. برای چسباندن آن‌ها می‌توانید از چسب‌های مایع استفاده کنید و یا اینکه هر چند تای آن‌ها را با حلقه‌های فلزی به درخت نصب کنید. وقتی از دور به آن نگاه می‌کنید حالتی کاملا طبیعی دارد و انگار که روی آن از برف پوشیده شده است.

کلاهک‌های شیشه‌ای تزئینی :
در ابتدا ظرف‌های شیشه‌ای که به شکل کلاه هستند تهیه می‌کنیم که می‌تواند شامل انواع مختلف ظروف باشد حتی از درب شکلات خوری‌ها هم می‌توانید استفاده کنید. برای تزئین آن از انواع زیور آلات استفاده کرده و در واقع یک گلخانه مینیاتوری درست می‌کنید. داخل آن می‌توان هر چیز تزئینی مانند گل‌های خشک یا توپ‌های رنگی یا کاج درخت و …..قرار داد. در واقع باید یک بشقاب مسطح روی میز قرار داد و بعد که کلاه ما از وسایل زیبا پر شد آن را به آرامی روی بشقاب برگرداند.

گل‌های زمستانی تزئینی :
هنگام نزدیک شدن به زمستان و کریسمس تمام زمین با یخ و برف به استقبال این روزهای زیبا می‌رود .می‌توانیم در خانه خود یک دکور زیبایی از گل‌های زمستانی درست کنیم. ترکیبی از دانه‌های اوکالیپتوس ( موجود در گل ) و شاخهٔ سدر که با اسپری رنگ نقره‌ای به شکل گل‌های یخ زدهٔ زمستانی درآمده اند .آن‌ها را داخل گلدان‌های سفیدی در کنار پنجره می‌گذاریم.

تزئین لوستر با برگ :
برای درست کردن یک دکوراسیون خانگی و دوست داشتنی، می‌توانید به آسانی وسایلی که نور خانه را برای شما تامین می‌کنند مانند لوسترها را تزئین کنید .تعدادی برگ درخت جمع آوری کرده و تعدادی از آن‌ها را با اسپری نقره‌ای رنگ می‌زنید و کل لوستر را با ترکیبی از برگ‌های نقره‌ای و سبز تزئین کنید. بهتر است از برگهای ماگنولیا استفاده کنید.

پاکت کریسمسی :
برای بچه‌ها می‌توانید پاکت‌های دست سازی با استفاده از صفحات مجله یا کتاب‌هایی که قابل استفاده نیستند درست کنید. برای درست کردن آن‌ها می‌توانید از الگوهای مختلفی استفاده کنید. از چسب مایع و کاغذهای رنگی استفاده کنید. درنهایت روی یک ورق یک متن زیبایی نوشته وآن را داخل پاکت‌ها بگذارید.

چسباندن برچسب بر روی هدیه‌ها :
به جای نوشتن بر روی جعبه می‌توانید از تگ‌ها یا برچسب‌های بسیار جدید که متناسب با سال است استفاده کرد، اسامی یا هر متنی را می‌توان کامپیوتری بر روی آن نوشت. جعبه هدیهٔ ما بسیار کلاسیک خواهد شد.

کارت‌های حروفی به عنوان هدیه :
روی هر کدام از جعبه‌های کادو می‌توان یک کارت حروفی چسباند تا نشان دهد این کادو برای کدام یک از بچه‌ها است. برای اینکار با کاغذ یا مقوا حرف اول نام هر کدام از بچه‌ها را درآورده و آن را بالا یا روی جعبه می‌چسبانیم و یا اینکه سوراخی روی جعبه و کارت ایجاد کرده و آن‌ها را با کمک یک روبان به هم وصل می‌کنیم تا کارت روی جعبه آویزان شود. کاری بسیار خوشایند برای بچه‌ها می‌باشد.

ستاره پولکی :
ازسیمهای مفتول فلزی استفاده کرده و آن‌ها را برش برش زده و به شکل ستاره به هم وصلشان می‌کنیم. چون این سیم‌ها به راحتی قابل خم شدن هستند می‌توان آن‌ها را به هر شکلی درآورد. سپس دور تا دور هر کدام از سیم‌ها را با وسیله تزئینی مانند انواع زرورق‌های نقره‌ای پر می‌کنیم. در انتها ستاره‌های درست شده را با روبان به عنوان یک هدیهٔ تزئینی بر روی درخت یا به جعبه‌های کادو آویزان می‌کنیم.


دیدن منابع مطالب

بخش‌های مرتبط
مجله دانستنی‌های هنر

ژورنال‌های لیلیت

مجموعه‌ای جامع از مجلات دانستنی‌ها و مطالب مفید با موضوعات گوناگون و متنوع

اَپ لیلیت

با دانلود و نصب اپلیکیشن ؛
لیلیت را همراه خود داشته باشید


برنامه‌ای ایمن و بهینه
سایز فایل: 1 مگابایت
آخرین آپدیت: 18 اسفند

error: هشدار: محتوا محافظت می‌شود!!