ایده‌هایی برای پاییزی کردن دکوراسیون میز نهارخوری

  • مشروح مطلب
  • مطالب مشابه
  • بخش‌های مرتبط

ایده‌هایی برای پاییزی کردن دکوراسیون میز نهارخوری
در اینجا انواع تزئینات پائیزی بسیار ساده و راحت و در عین حال زیبا را به شما یاد می‌دهیم که می‌توانید از آن‌ها بهره ببرید.
بهتر است بدانید بهترین راه برای تزئین و درست کردن یک دسته گل مناسب با فصل پائیز، این است که تعدادی گل‌های زرد و نارنجی را در کنار هم قرار داده و میان آن‌ها برگ‌های خشک پائیزی و گل‌هایی به شکل شکوفهٔ خشک شده قرار دهید.

گلدان پائیزی
یک گلدان شیشه‌ای ساده را در نظر بگیرید و شاخ و برگ‌های به رنگ زرد و نارنجی را داخل آن به زیبایی قرار دهید.به این ترتیب یک دسته گل بسیار زیبا را داخل این گلدان قرار داده و در نهایت یک دکور بسیار زیبا متناسب با فصل پائیز را درست کرده اید.

دسته گل پاییزی
بهترین راه برای تزئین و درست کردن یک دسته گل مناسب با فصل پائیز این است که تعدادی گل‌های زرد و نارنجی را در کنار هم قرار داده و میان آن‌ها برگ‌های خشک پائیزی و گل‌هایی به شکل شکوفهٔ خشک شده قرار دهید.

کاسه گل پائیزی
این مدل دکور بسیار زیبا و جذاب و متناسب با طبیعت پائیزی بوده و بسیار مدرن و کلاسیک می‌باشد. این کاسه را به مانند گنجه‌ای در نظر بگیرید و داخل آن را پر از گل‌های خشک کنید. مهم نیست که چیدمان این گل‌ها چگونه باشد، باید تمام این گل‌های ریز را به صورتی نامرتب داخل کاسه بریزیم.

میز پائیزی
یک برگ بسیار بزرگ از رنگ‌های مایل به پائیز درست کرده و آن را روی میز بیاندازید و در نهایت روی آن را با انواع ظرف‌ها و کدوهای پائیزی تزئین کنید.

بشقاب‌های پائیزی
این مدل تزئین بشقاب‌ها علاوه بر ساده بودن بسیار هم زیبا می‌باشند. به ترتیب سه بشقاب در سه اندازه را در نظر گرفته و آن‌ها را روی هم قرار داده و تعداد کمی شاخ و برگ پائیزی را داخل آن‌ها قرار می‌دهیم. در لابه لای طبقات از فنجان‌های یک اندازه استفاده شده است.

گلدان‌های نباتی
این گلدان‌ها با استفاده از سبزیجاتی مانند فلفل درست شده اند که در ابتدا داخل تمامی آن‌ها را خالی کرده ایم و در نهایت انواع گل‌های زیبای پائیزی را داخل آن‌ها قرار داده و در نهایت یک تزئینی بسیار زیبا درست کرده ایم و در آخر هم هر کدام از این فلفل‌ها را در بشقاب‌های کوچکی قرار داده ایم.

گلدان کدوی پائیزی
گل‌های زیبای پاییزی را داخل کدو قرار دهید .این گل‌ها باید در انواع رنگ‌های پائیزی مانند رنگ ارغوانی روشن، نارنجی و زرد باشند .

کدو تنبل سفید
دکوراسیون روی میز خود را با ظروف سفید رنگ تزئین کرده و لابه لای آن‌ها کدوهای سفید رنگی را قرار داده و به صورت تک تک داخل هر کدام از آن‌ها یک شاخه پائیزی قرار دهید.

کدو تنبل تزئینی
کدو تنبل برای تزئینات متناسب با فصل پائیز بسیار مناسب می‌باشد .برای این طراحی می‌توانید از انواع شاخه‌های گندم خشک شده استفاده کنید و داخل تمامی آن‌ها را با این شاخه‌های گندم پر کنید.

کدو تنبل نارنجی
این کدو تنبل با استفاده از برگ‌های پائیزی تزئین شده است .دور تا دور آن با برگ‌های بزرگ پر شده است و در نهایت روی یک پایه‌ای قرار داده شده که زیر آن هم با برگ تزئین شده است.


دیدن منابع مطالب

بخش‌های مرتبط
مجله هنرمجله دانستنی‌های هنر

ژورنال‌های لیلیت

مجموعه‌ای جامع از مجلات دانستنی‌ها و مطالب مفید با موضوعات گوناگون و متنوع

اَپ لیلیت

دریافت رایگان اپلیکیشن لیلیت