اهمیت خرید تیشرت و شلوارک پسرانه تابستانه

  • مشروح مطلب
  • مطالب مشابه
  • بخش‌های مرتبط

با فرارسیدن فصل تابستان، گرم شدن هوا و تعطیل شدن مدارس، بسیاری از کودکان علاقه دارند که در خارج از خانه یا در پارک با دوستان خود بازی کنند. با این حال این خاطرات شیرین کودکی در فصل تابستان، نیاز به یک لباس بچگانه نخی و خنک دارد. از این رو خرید تیشرت و شلوارک پسرانه در این فصل اهمیت دارد.

.

چرا خرید تیشرت و شلوارک پسرانه اهمیت دارد؟

بسیاری از کودکان دوست دارند که درفصل گرم تابستان بازی کنند. در این صورت باید لباس راحت و خنکی به تن کنند تا هنگام فعالیت و بازی، راحت‌تر باشند و تعریق موجب آزار و اذیت آنان نشود. از این رو اگر می‌خواهید لباس مناسبی برای کودکتان تهیه کنید، خرید تیشرت و شلوارک پسرانه اهمیت بسیاری دارد. با این حال توصیه می‌کنیم پیش از خرید لباس بچگانه به نکات زیر توجه کنید.

.

۱- تیشرت و شلوارک پسرانه باید خنک و لطیف باشد

کیفیت لباس بچگانه اهمیت بسیاری دارد. چرا که پوست کودکان لطیف حساس است و ممکن است یک لباس بی‌کیفیت پوست بدن آنان را آزار دهد و فرزندتان دچار حساسیت، قرمزی، خارش یا التهاب پوستی گردد. البته ناگفته نماند که گرمای هوا در این موضوع نیز بی‌تاثیر نیست.

کودکان سعی دارند تا دنیای اطراف خود را بهتر بشناسند، بازی کنند و مهارت‌های زندگی را بیاموزند. از این رو ممکن است یک لباس بی‌کیفیت در مسیر کشف دنیای رنگارنگشان، بارها پاره یا نخ‌کش شود و او را آزار دهد.

از این جهت لباس پسرانه‌ای که تهیه می‌کنید باید جنس لطیف و خنکی داشته باشد. ممکن است فرزندتان در گرمای تابستان بازی کند و دچار تعریق شوید. از این جهت یک شلوارک و تیشرت پسرانه با کیفیت در فصل تابستان باعث خارش و حساسیت پوستی نمی‌گردد.

شاید به این مسئله فکر کنید که ممکن است یک لباس نازک و لطیف به سادگی در حین بازی پاره شود، اما بهتر است بدانید که لباس‌هایی که از پارچه‌های باکیفیت تولید می‌شوند، ضخامت‌شان به طول عمرشان بستگی ندارد و ممکن است یک لباس نازک باکیفیت، بیشتر از یک لباس ضخیم بی‌کیفیت عمر کند.

.

۲- لباس پسرانه باید سایز مناسبی داشته باشد

اگرچه کودکان به سرعت رشد می‌کنند و ممکن است دیگر لباس سال گذشته‌شان را نتوانند به تن کنند، اما خرید لباس بچگانه با سایز بزرگ بسیار اشتباه است. چرا که کودکان همیشه در حال فعالیت، بازی و کشف دنیای تازه هستند و ممکن است یک لباس گشاد مانع حرکت آنان شود و گاهی آن‌ها را کلافه کند.

همچنین لباس پسرانه‌ تنگ نیز بدن کودک را آزرده و خسته می‌سازد. از این جهت حتما پیش از خرید لباس پسرانه، به سایز مناسب آن توجه کنید. در صورتی که لباس کودکتان دیگر اندازه متناسبی نداشت و لباس نو، تمیز و قابل استفاده بود، می‌توانید آن را به افراد نیازمند اهدا کنید.

سایز لباس بچگانه را باید به درستی و با دقت انتخاب کنید. بسیاری از لباس‌های بچگانه بر اساس سن کودک دسته بندی می‌شوند که می‌توانید با توجه به سن‌‌شان، سایز را مناسب تهیه کنید. اما بعضی از کودکان اندام بزرگ‌تر یا کوچک‌تر از سن خود دارند. در این صورت توصیه می‌کنیم حتما پیش از خرید لباس به سایز کودکتان توجه کنید.

.

۳- مدل تیشرت و شلوارک پسرانه اهمیت دارد

برخلاف تصور بسیاری که تنها دخترها به مدل لباس خود توجه می‌کنند، این روزها پسرهای نیز توجه بسیای به مدل لباس‌شان دارند و آنان نیز دوست دارند که لباس مورد علاقه و زیبا به تن کنند. از این رو مدل تیشرت و شلوارک پسرانه نیز اهمیت دارد.

در صورتی که فرزندتان در سنی است که قدرت انتخاب دارد، می‌توانید در خرید لباس از او کمک بخواهید. این مسئله باعث می‌شود که اعتماد به‌نفس او بیشتر شود و در نتیجه لباس‌های مورد علاقه خود را به تن کند.

در غیر این صورت توصیه می‌کنیم خرید لباس پسرانه را در طیف رنگ‌های تیره یا آبی محدود نکنید. برخلاف تصور، رنگ‌ها نماینده جنسیت نیستند و پسرها و آقایان نیز می‌توانند از رنگ‌های روشن همچون صورتی، زرد و قرمز نیز بهره‌مند شوند.

.

۴- ست تیشرت و شلوارک پسرانه تهیه کنید

یکی از ساده‌ترین نوع خرید‌ه لباس بچگانه، خرید ست تیشرت و شلوارک پسرانه است. معمولا این مدل لباس بچگانه در رنگ‌های یکسان طراحی می‌شود و رنگ شلوارک و تیشرت پسرانه هماهنگ با یکدیگر است. از مزیت ست تیشرت و شلوارک پسرانه می‌توان به یک خرید آسان در زمان محدود اشاره کرد. در این صورت نیازی نیست که برای خرید شلوارک و تیشرت پسرانه مناسبِ آن ساعت‌ها زمان خود را صرف کنید.

علاوه بر این در صورتی که ست شلوارک و تیشرت پسرانه رنگی تهیه کنید، به شناخت رنگ کودک نیز کمک بسزایی می‌کنید. کودکان در سنین پایین رنگ‌ها را از طریق رنگ لباس‌های خود می‌شناسند. ناگفته نماند که رنگ‌های روشن و شاد در روحیه و انرژی کودکان تاثیر مستقیم دارد.

.

۵- شلوارک جین پسرانه همیشه ایده خوبی است

بیش از صد سال است که پارچه جین در مد و فشن بزرگسالان و کودکان قرار دارد. در واقع خرید شلوار جین نه تنها آسان است، بلکه با هر لباسی به سادگی ست می‌شود. از این رو اگر می‌خواهید یک شلوارک پسرانه تهیه کنید که مدل آن هرگز قدیمی نمی‌شود، خرید شلوارک جین پسرانه را توصیه می‌کنیم.

در این صورت فرزندتان می‌تواند هر مدل تیشرت پسرانه را با شلوارک جین به تن کند و استایل بچگانه جذابی داشته باشد. ناگفته نماند که اگر شلوارک بچگانه تنگ باشد، کودک‌تان نمی‌تواند در این لباس به سادگی بازی و فعالیت کند. از این جهت حتما به سایز شلوارک جین پسرانه توجه کنید.

.

۶- خرید تیشرت پسرانه طرح‌دار را فراموش نکنید

کودکان به دنیای کارتون‌ها علاقه بسیاری دارند و در واقع شخصیت‌های کارتونی باعث افزایش قوه تخیل و در نتیجه خلاقیت آنان می‌گردد. از این رو این مدل تیشرت‌ آن‌ها را خوشحال و هیجان‌زده می‌کند و در نتیجه رضایت آنان از استایل خود، به افزایش اعتماد به‌نفس‌شان کمک می‌کند.

توصیه می‌کنیم اگر می‌خواهید یک لباس تابستانه بچگانه برای فرزندتان تهیه کنید، خرید تیشرت پسرانه با طرح کارتونی را فراموش نکنید. همچنین طرح این تیشرت‌های می‌تواند حیوانات مورد علاقه آنان باشد که در این صورت با دنیای اطراف‌شان آشناتر می‌شوند. این مدل تیشرت بچگانه را می‌توانید با شلوارک کتان بچگانه نیز ست کنید.

.

۷- لباس بچگانه مشکی تهیه نکنید

بسیاری از از والدین تصور می‌کنند که لباس‌های تیره یا مشکی دیرتر کثیف می‌شوند و در نتیجه کمتر از لباس‌های رنگی نیاز به شستشو دارند. همچنین برخی از والدین تصور می‌کنند که لباس مشکی جذاب است و همین رنگ را برای لباس فرزندشان نیز تهیه می‌کنند.

بهتر است بدانید که کودکان برای شناخت محیط اطرافشان همیشه در حال تکاپو و فعالیت هستند. از این رو ممکن است هر لباسی که به تن کنند کثیف شود. تنها تفاوتی که تیشرت و شلوارک پسرانه مشکی با لباس‌های رنگی دارد این است که لباس مشکی دیرتر لکه و کثیفی را نشان می‌دهد، اما همانند دیگر لباس‌ها کثیف می‌شود.

لباس تیره یا مشکی مناسب دنیای رنگی کودکان نیست. اگر شما به رنگ مشکی علاقه دارید، توصیه می‌کنیم این رنگ لباس را برای فرزندتان تهیه نکنید. چرا که رنگ‌ها تاثیر مستقیم بر احساسات و عواطف کودکان دارد و رنگ‌های روشن باعث افزایش شادی و انرژی آنان می‌گردد. رنگ مورد علاقه خود را به کودکتان تحمیل نکنید و اجازه بدهید که او دنیایی با رنگ‌های مورد علاقه‌اش بسازد.

.

۸- به قیمت تیشرت و شلوارک پسرانه توجه کنید

این نکته را به یاد داشته باشید که تیشرت و شلوارک پسرانه ارزان بی‌علت نیست و هر لباس بچگانه گران قیمت نیز حتما کیفیت بالایی ندارد. در این صورت حتی پیش از خرید تیشرت و شلوارک بچگانه آن را کاملا بررسی کنید و قیمت فروشگاه‌ها را با یکدیگر مقایسه کنید.

به یاد داشته باشید که رشد کودکان سرعت بالایی دارد و به سرعت لباس‌شان تنگ و کوچک می‌شود. بنابراین به منظور صرفه جویی در هزینه‌های می‌توانید از حراج، فروشگاه‌های تخفیفی یا حراج فصل خرید کنید.

این روزها رقابت میان فروشگاه‌های اینترنتی زیاد است و هر یک سعی می‌کنند به نحوی رضایت مشتری را جلب نمایند. از این رو به منظور خرید اینترنتی تیشرت و شلوارک پسرانه می‌توانید در فروشگاه آنلاین لباس، قیمت‌ها را با یکدیگر مقایسه کنید و بهترین قیمت و برند را تهیه کنید.

در بررسی محصول می‌توانید کشور تولیدکننده، جنس پارچه، مشخصات لباس، نحوه شستشو و اتو کشیدن، میزان گرما و خنکی و نکات بسیار دیگری را بررسی کنید. همچنین نظرات کاربران در خرید آنلاین لباس بچگانه کمک زیادی به شما می‌کند.

علاوه بر این، فروشگاه‌ها آنلاین لباس این فرصت را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد تا به جای آنکه در شلوغی فروشگاه‌ها و مغازه‌ها، در جستجوی یک لباس یا یک برند باشند، تنها در یک فروشگاه مجازی لباس‌هایی در مدل‌، برند، رنگ و سایز متنوع را به صورت یک جا تهیه کنند.

.
منابع :
.https://www.banimode.com

بخش‌های مرتبط

مجله والدین و کودک

error: هشدار ⚠️ محتوا محافظت می‌شود