برگزاری نمایشگاه

رزرو و برگزاری نمایشگاه و گالری هنری

برگزاری و رزرو نمایشگاه هنر؛ نقاشی، عکاسی، خطاطی و خوشنویسی، طراحی، تذهیب، گرافیک، مجسمه سازی و سفال و…

گالری‌های قدیمی در یک سالن تکراری بارها و بارها و بارها مشغول به نمایش آثار هنرمندان مختلف در یک بازه زمانی بسته، بوده‌اند، هستند و خواهند بود و در این میان یک مفهوم تلخ برای هنرمند از خود بجای می‌گذارند که سالن نمایش ماندنی‌ست و این هنرمندان هستند که به عرصه می‌آیند و از عرصه کنار می‌روند… اما…
«در گالری لیلیت هنرمندان گرامی و آثارشان در جایگاهی شایسته و مطلوب برای همیشه حضور خواهند داشت»

■ گالری لیلیت توانسته است معنای واقعی برگزاری نمایشگاه Exhibition Virtual Reality با تکنولوژی V.R واقعیت مجازی را حقیقت بخشد (برخلاف برخی دیگر از گالری‌های آنلاین که با ادعا به گالری‌ مجازی بودن که تنها یک Image gallery هستند) طراحی و اجرای سبکی جدید و متفاوت در عرصه گالری‌داری می‌باشد که با ایده‌های نوین و خلاقانه توانسته با کمک تکنولوژی واقعیت‌ مجازی شیوهٔ نمایش و برپایی گالری‌ها و نمایشگاه‌های هنری را از حالت سنتی و قدیمی به سبکی مدرن و نوآورانه تبدیل نماید.

گالری‌ لیلیت با استفاده از تکنولوژی واقعیت‌ مجازی، آثار هنرمندان را در فضای سالن نمایشگاه مجازی با احساس حقیقی به صورت آنلاین نمایش عموم می‌گذارد ضمن اینکه بازدید کنندگان نیز حسی نو و دلپذیر را از بازدید یک نمایشگاه VR تجربه خواهند کرد، این تکنولوژی توسط گالری‌ لیلیت برای اولین‌بار است که با این ویژگی‌ها و امکانات درخدمت هنرمندان قرار گرفته است.

و اکنون فرصتی ویژه را برای هنرمندان گرامی فراهم نموده تا آثار خود را به نحوه احسنت و درجایگاه شایسته در معرض تماشای هزاران و میلیون‌ها بازدیدکننده اعم از هنرمندان دیگر و علاقه‌مندان هنر از سراسر ایران و جهان به نمایش بگذارند، به گونه‌ای که برای نمایش آثار هنرمند سالنی درنظر گرفته خواهد شد و بصورت دیجیتالی محیط‌ سازی می‌شود. باتوجه به اینکه از فروش آثار هنرمندان هیچگونه سهم سود و درصدی از ایشان گرفته نخواهد شد و  خریداران بدون واسطه اقدام به خرید آثار می‌نمایند.

تمامی ویژگی‌ها با بالاترین کیفیت ممکن که در ادامه به عرض خواهد رسید را ما با کمترین هزینه ممکن درنظر گرفته‌ایم تا حدالمقدور همه هنرمندان در هر شرایطی بتوانند از آن بهره‌مند شوند و امیدواریم برای عرصه هنر مفید بوده باشیم.

• جهت بازدید از نمایشگاه‌های برگزار شده به بخش برگزاری نمایشگاه مراجعه نمائید و جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره و ارسال تصاویر آثار می‌توانید با پشتیبانی تلگرام و پشتیبانی واتساپ در تماس باشید.

≡ ویژگی‌های برگزاری نمایشگاه Exhibition Virtual Reality واقعیت مجازی

نمایشگاه Exhibition Virtual Reality با تکنولوژی واقعیت مجازی در گالری لیلیت برای هنرمندان برگزار می‌گردد، که این نمایشگاه با قابلیت‌هایی به مراتب بیشتر از گالری فیزیکی است. این نوع نمایشگاه با توجه به ویژگی‌ها و مزایایی که دارد توسط موزه‌‌ها و مجموعه‌های بزرگ جهان همچون موزه لوور پاریس درحال اجرا و انجام است.

■ ویژگی‌ها و مزایا:
۱- نمایشگاه بصورت Exhibition Virtual Reality می‌باشد و به بیننده حس واقعی بازدید از یک نمایشگاه را می‌دهد.
۲- مدت برگزاری نمایشگاه ۱۲ ماه است که این مدت زمان فرصت را به هنرمند میدهد تا یکسال بتواند آثار خود را در معرض دید علاقه مندان و بازدیدکنندگان قرار دهد.
۳- روند برپایی نمایشگاه سریع و کم هزینه می‌باشد و در مقایسه با گالری‌های معمولی و با توجه به خدماتی که برای هنرمند انجام داده می‌شود ، مبلغی بسیار ناچیز می‌باشد.
۴- نیاز به انتقال اصل آثار به گالری نخواهد بود و هزینه ها و مشکلات انتقال آثار به گالری را ندارد.
۵- نیاز به اجاره گالری و قرار دادن آثار در نمایشگاه و تیم و تجهیزات عکس برداری 360 درجه و متعاقبا تقبل هزینه‌های گزاف مربوطه و صرف زمان مضاعف را ندارد. (نکته: فقط هزینه عکاسی 360 درجه بیش از یک میلیون تومان است که همکاران از مشتریان می‌گیرند)
۶- هنرمند اختیار انتخاب سالن دلخواه دارد، گالری لیلیت با دارا بودن سالن‌های بسیار شیک و متعدد با دکوراسیون متفاوت ،مطابق سلیقه‌های گوناگون جهت نصب تابلوها و نمایش آثار هنرمند، این اختیار را به هنرمندان می‌دهد تا بتوانند برای برگزاری نمایشگاه انفرادی سالن دلخواه خود را جهت نمایش آثارشان انتخاب نمایند.
بخش انتخاب سالن نمایشگاه: http://lilit.ir/exhibitions/selection
۷- شناسنامه دار شدن تابلوها (برای هر اثر یک صفحه معرفی بصورت شناسنامه اثر ثبت خواهد گردید)
۸- نمایشگاه از زمان درخواست هنرمند حداکثر ۲ روز کاری آماده و برگزار خواهد شد و پس از آن در صفحه نخست وب‌سایت گالری لیلیت و در بخش نمایشگاه‌های درحال برگزاری قرار خواهد گرفت و در هر ساعت از شبانه روز قابل بازدید و در دسترس بازدیدکنندگان گالری لیلیت خواهد بود. (نکته: گالری لیلیت بطور میانگین در هر شبانه روز بیش از 30 هزار بازدید دارد و این به دیده شدن نمایشگاه هنرمندان کمک بسزایی خواهد کرد)
۹- نمایش عنوان نمایشگاه برگزار شده و نام هنرمند در موتور جستجوی گوگل. یکی از مزایای این ویژگی این است که سبب شهرت و شناخته شدن بیشتر هنرمند خواهد شد و ضمنا هرفردی از هرکجای جهان که نام هنرمند را جستجو نماید می‌تواند بلافاصله در موتور جستجوی گوگل ایشان را پیدا کند.
۱۰- نمایشگاه از لحظه برگزاری قابل اشتراک‌گذاری در شبکه‌های اجتماعی و کلیه پیام‌رسان ها می‌باشد که این امکان را فراهم میسازد تا در صورتی که هنرمند بخواهد بتواند با اشتراک گذاری و یا تبلیغات نمایشگاه خود در شبکه‌های اجتماعی ، برای نمایشگاه خود بی‌درنگ ده‌ها و صدها هزار بازدیدکننده از تمامی نقاط جذب نماید.
۱۱- دعوت آسان بازدیدکنندگان پس از برگزاری نمایشگاه، هنرمند به آسانی میتواند با یک اشاره دوستان، آشنایان و علاقه‌مندان را از طریق شبکه‌های اجتماعی و غیره به بازدید از نمایشگاه خود دعوت نماید، بازدیدکنندگان نیز میتوانند دوستان و آشنایان خود را به بازدید از نمایشگاه دعوت نمایند.
۱۲- نمایشگاه از تمامی نقاط ایران و جهان قابل مشاهده و در دسترس خواهد بود بطوری که افراد به راحتی میتوانند با استفاده از : تلفن‌های همراه ، لپ تاپ و رایانه شخصی، تبلت و حتی تلویزیون‌های هوشمند و … ، از آن نمایشگاه، در خانه ، مسافرت، محل کار و تقریبا همه جا دیدن نمایند.
۱۳- در گالری لیلیت از هنرمندان معرفی ویژه به عمل می‌آید و این امر باعث شناخته شدن و شهرت بیشتر هنرمند خواهد شد (نکته: مهمترین رکن برای فروش رفتن آثار هنری یک هنرمند شهرت و شناخته شدن ایشان است و گالری لیلیت همواره سعی بر این دارد که با معرفی که از هنرمندان به عمل می‌آورد به شهرت هرچه بیشتر ایشان کمک نماید.)
۱۴- با توجه به اینکه کارت معرفی هنرمند در گالری لیلیت به ثبت می‌رسد، بازدید از نمایشگاه ایشان نیز بطور غیر مستقیم باعث شناخته شدن و شهرت بیشتر هنرمند خواهد شد.
۱۵- نمایشگاه مشکل محدودیت ظرفیت تعداد بازدیدکننده را ندارد و متعاقبا با ازدحام جمعیت مواجه نخواهد شد.
۱۶- علاقه‌مندان و طرفداران میتوانند به راحتی بطور مستقیم و بدون واسطه با هنرمند در تماس باشند.
۱۷- برای اجرا و برگزاری نمایشگاه نیاز به مصاحبه و تشریفات خاصی نیست و هنرمندان با گرفتن عکس از آثارشان و ارسال تصاویر نمایشگاهشان دایر خواهد گردید.
۱۸- برخلاف رویه رایج سایر گالری‌ها، گالری لیلیت به منظور حمایت از هنرمندان، از فروش آثار هنرمند هیچگونه سهم و درصدی دریافت نخواهد کرد.
۱۹- با توجه به:
تعداد بازدیدکنندگان گالری لیلیت (بیش از ۳۰ هزار بازدید در هر شبانه روز) / کارت معرفی هنرمند / قرارگرفتن نام هنرمند و نمایشگاه ایشان در موتور جستجوی گوگل / برگزاری نمایشگاه در گالری لیلیت ضمن دارا بودن مزایای ذکر شده بطور غیر مستقیم نیز باعث شناخته شدن و شهرت بیشتر هنرمند خواهد شد.

و…

≡ فرم مشخصات و موارد لازم جهت برگزاری نمایشگاه

نام هنرمند
(نام و نام خانوادگی هنرمند به فارسی و انگلیسی)

زندگینامه
(معرفی و بیوگرافی سال و ماه تولد)

تخصص ها و سابقه فعالیت هنری
(در صورت انجام چند رشته هنری و سوابق فعالیت)

جوایز و افتخارات
(در صورت داشتن)

آدرس و شماره تماس
(درصورت تمایل به نمایش)

وب‌سایت و ایمیل
( در صورت داشتن)

شبکه‌های اجتماعی
(در صورت داشتن حساب کاربری در: تلگرام | اینستاگرام | فیسبوک | تویتر)

ارسال یک عکس از هنرمند
(جهت تصویر شاخص کارت معرفی)

ارسال تصاویر آثار
ارسال تصاویر آثار (بدون فلاش دوربین و در حدکیفیت مطلوب جهت نمایش) به همراه:
۱- نام اثر
۲- تکنیک
۳- ابعاد تابلو
۴- قیمت
۵- توضیحات لازم (در صورت تمایل به نمایش)

نام نمایشگاه

انتخاب سالن نمایشگاه (با توجه به سلیقه و تعداد تابلوها)
سالن‌های قابل انتخاب : http://lilit.ir/exhibitions/selection

دریافت فرم در تلفن‌همراه(تلگرام) دریافت فرم در رایانه(فایل doc ورد)

≡ شرایط برگزاری نمایشگاه

۱- مدت زمان نمایش:
■ مدت زمان نمایش ۱۲ ماه (یکسال) است.

۲- محدودیت سنی:
■ حداقل ۱۸ سال.

۳- حداقل و حداکثر تعداد آثار:
■ حداقل 5 اثر و حداکثر  براساس تعداد آثار هنرمند و گنجایش سالن تعیین میگردد (درصورتی که تعداد آثار بیشتر از سالن باشد لازم است به تعداد سالن‌ها جهت برگزاری نمایشگاه افزوده شود)

۴- مالکیت اثر:
■ آثار ارائه شده لازم است متعلق به هنرمند باشد.

۵- نحوه ارسال آثار جهت برگزاری در نمایشگاه:
■ هیچگونه نیازی به ارسال فیزیکی آثار نمی‌باشد تنها نیاز است هنرمند از آثار مربوطه عکس با کیفیت مطلوب و بدون فلاش دوربین تهیه کند و به همراه توضیحات و مشخصات اثر (نام اثر، اندازه، تکنیک و…) برای ما ارسال نماید.

۶- نحوه قرارگرفتن آثار در نمایشگاه:
■ تصویر آثار هنرمندان پس از ویرایش و آماده سازی در سالن مورد نظر برگزارکننده قرار گرفته خواهند شد، همچنین تصویر اصلی در صفحه شناسنامه اثر همراه با واترمارک نوشته عبارت: Lilit Art Gallery (به منظور جلوگیری از سرقت و سوءاستفاده افراد سودجو) قرارگرفته خواهد شد.

۷- نحوه قیمت گذاری و فروش آثار:
■ قیمت گذاری به انتخاب هنرمند انجام میگیرد و خریداران و علاقه مندان به طور مستقیم با هنرمند در تماس خواهند بود و از آن جهت که گالری لیلیت تنها برگزار کننده نمایشگاه بصورت آنلاین می‌باشد و از فروش و معاملات هیچ منفعتی کسب نمی‌کند، مسئول فروش آثار نخواهد بود و فروش آثار به واسطه تماس مستقیم خریداران با هنرمند و هماهنگی دوطرفه انجام خواهد گردید.

≡ قوانین برگزاری نمایشگاه

۱- مالکیت آثار:
■ آثار و تصاویر باید متعلق به شخص هنرمند باشد نه شخص دیگری.

۲- صحت اطلاعات ارائه شده:
■ کلیه هنرمندانی که اقدام به برگزاری نمایشگاه درگالری لیلیت می‌نمایند موظف هستند که تمامی مواردی را که جهت معرفی خودشان و آثارشان به گالری لیلیت اعلام می‌نمایند، متعلق به خودشان باشد و خلاف واقع نباشد. در صورت مشاهده عدم رعایت این اصل، گالری لیلیت حق انحلال نمایشگاه برگزار شده و صفحه معرفی آن هنرمند را خواهد داشت.

۳- رعایت شئونات:
■ گالری لیلیت از پذیرش هرگونه آثار با محتوای؛ سیاسی (تمامی جناح‌های سیاسی) – اروتیک جنسی (تحریک آمیز) – غیراخلاقی – نژادپرستانه – ضد ادیان و… سایر مواردی که خارج از چهارچوب قوانین و شئونات کشور باشند، معذور می‌باشد.

۴- تغییرات پس از برگزاری :
■ پس از برگزاری نمایشگاه هرگونه تغییرات در متون و مندرجات بدون هزینه می‌باشد و در صورت درخواست تغییرات در تصاویر و در سالن نمایشگاه به دلیل نیاز به طراحی مجدد درخواست تغییرات مشمول بررسی مجدد ، برآورد و افزایش هزینه خواهد بود.

۵- سالن‌ها و قاب‌های مجازی:
هنرمندان در صورت تمایل جهت برگزاری نمایشگاهشان، می‌توانند از بین سالن‌های مجازی و قاب‌های مجازی، برای نمایش آثارشان مورد دلخواهشان را انتخاب نمایند و هیچگونه هزینه‌ای بابت آن از هنرمندان دریافت نمی‌گردد و این خدمات اضافه کاملاً بدون هزینه می‌باشد.
نکته: سالن‌ها و قاب‌هایی مجازی که هنرمندان برای نمایش آثار خود انتخاب می‌نمایند، فقط و فقط بصورت مجازی بوده و صرفاً جهت هرچه بهتر دیده شدن آثار ایشان می‌باشد و کاملاً غیرقابل ارائه بصورت فیزیکی می‌باشند و گالری لیلیت هیچگونه مسئولیتی درقبال ارائه آن و مواردی در این‌خصوص ندارد.

۶- قوه قهریه:
تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه نظیر زلزله، سیل و امثلهم، گالری لیلیت هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت.

۷- مشکلات کشوری:
■ پیش آمد هرگونه مشکلات برای کشور ایران نظیر تحریم گوگل و محدودیت‌های اینچنین در فضای اینترنت، به عهده گالری لیلیت نمی‌باشد و هیچ گونه مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت.

۸- مشکلات خارجی:
گالری لیلیت بنرهای دعوت نمایشگاه را در شبکه‌های اجتماعی نظیر اینستاگرام، فیسبوک، پینترست و… قرار می‌دهد اما از آنجهت که اکثر وب‌سایت‌های شبکه‌های اجتماعی خارجی هستند و گالری لیلیت بر آن‌ها تمرکز و اختیار کامل ندارد ، هر اتفاقی نظیر فیلتر شدن، یا کم و زیاد شدن تعداد لایک‌ها یا بازدیدها از عهده گالری لیلیت خارج است و هیچ تضمینی در قبال تعداد و یا کیفیت آن وجود ندارد.

۹- عدم ارائه پاسخ و همکاری:
در طول مدت آماده سازی و طراحی نمایشگاه، ممکن است لازم باشد مواردی (نظیر نام گذاری برای آثار، انتخاب و تشخیص تصاویر، درج مندرجات و…) با هنرمند هماهنگ گردد، اما اگر پاسخی از جانب هنرمند دریافت نگردد و یا با تاخیر پاسخ داده شود، مراتب به تشخیص تیم هنری گالری لیلیت انجام خواهد شد.

۱۰- رعایت قوانین برگزاری نمایشگاه:
■ چنانچه هرزمان بعد از برگزاری نمایشگاه مشخص شود که قوانین رعایت نشده است و مواردی خلاف مقررات در آثار و یا مشخصات مشاهده گردد، گالری لیلیت در قبال آن نمایشگاه مسئولیتی ندارد و حق انحلال نمایشگاه برگزار شده را خواهد داشت.

۱۱- تائید قوانین:
■ برگزاری نمایشگاه در گالری لیلیت به معنی پذیرش قوانین می‌باشد.

۱۲- به‌روزرسانی قوانین:
■ ممکن است در هر زمانی، این توافق نامه جهت تکمیل و بروزرسانی تغییر کند و اصلاح شود که موارد در همین بخش اعلام خواهد گردید. همچنین به غیر از موارد استثنایی (مربوط به قوانین قبلی)، کلیه اصلاح‏ات یا موارد تغییر یافته، از زمان تاریخ انتشار خود لازم الاجرا هستند.

≡ سوالات متداول در برگزاری نمایشگاه

سوال: نحوه رزرو برگزاری نمایشگاه چگونه است؟
پاسخ: ۱- ابتدا از بخش تماس با ما درخواست خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید تا به شما وقت و زمان تحویل اعلام شود.

۲- پس از مشاوره و برآورد، مبلغ مربوط را از طریق فرم ثبت سفارش و پرداخت پرداخت نمائید.
۳- پس از بررسی حدود ۱ الی ۲ روز کاری، نمایشگاه آثار شما برگزار می‌گردد و سپس با شما تماس خواهیم گرفت و به اطلاعتان خواهیم رساند.

سوال: آیا میتوانم تصمیم به تغییر نمایشگاه و تابلوها بگیریم؟
پاسخ: بله، در صورت درخواست تغییرات در تصاویر به دلیل نیاز به طراحی مجدد درخواست تغییرات مشمول بررسی مجدد ، برآورد و افزایش هزینه خواهد بود. اگر تصمیم به تغییرات در نمایشگاه خود دارید تا یک ساعت پس از واریز مبلغ و ثبت سفارش این امکان به صورت رایگان وجود دارد اما بعد از گذشت مهلت یک ساعته، و آغاز آماده سازی نمایشگاه، هر تغییر در انتخاب شما شامل تغییر در عملیات آماده سازی نمایشگاه و برآورد مجدد هزینه و اضافه شدن مبلغی مبنی بر تغییرات جدید خواهد بود. (هرگونه تغییرات در متون و مندرجات بدون هزینه می‌باشد)

سوال: آیا میتوانم از گواهی نمایشگاه به عنوان جواز و ضمانت و… استفاده کنم؟
پاسخ: خیر، گواهی نمایشگاه صرفاً به این منزله است که آثار هنرمند در گالری لیلیت بصورت آنلاین به نمایش درآمده و به عنوان یادبود نمایشگاه برگزار شده می‌باشد و مانند مدرک تحصیلی یا مجوز و ضمانت و امثالهم نمی‌باشد.

سوال: آیا درمورد ارزان و مناسب بودن هزینه نمایشگاه تضمینی وجود دارد؟
پاسخ: بله، گالری لیلیت در مورد هزینه دریافتی تضمین می‌دهد و هنرمندان گرامی از لحظهٔ برگزاری نمایشگاه تا یکسال پایان آن (۱۲ ماه) اگر مجموعه و گالری دیگری را یافتند که این خدمات برگزاری نمایشگاه را (با کیفیت و ویژگی‌هایی که گالری لیلیت ارائه می‌دهد) با حتی یک ریال کمتر از هزینه دریافتی انجام دهند، به عنوان هدیه و جایزه نمایشگاه ایشان بدون هزینه برگزار می‌گردد و اگر هزینه آن پرداخت شده باشد، تمامی مبلغ دریافتی نزد ایشان برگردانده خواهد شد.

سوال: آیا میتوانم از درخواست برگزاری نمایشگاه خود انصراف دهم؟
پاسخ: بله، تا یک ساعت بعد از ثبت سفارش امکان انصراف و عودت وجه پرداختی وجود دارد. اما بعد از گذشت یک ساعت عملیات طراحی و آماده‌سازی نمایشگاه شما آغاز شده و راه انصراف و برگرداندن وجه وجود نخواهد داشت! پس حتماً از تصمیم خود مطمئن شوید و یا در ظرف مدت کمتر از یک‌ساعت انصراف خود را اعلام نمائید تا هزینه‌های پرداختی شما نزدتان برگردانده شود.

سوال: اگر نمایشگاه را برای تاریخ خاصی رزرو کنم، تا قبل از آن تاریخ می‌توانم از آن انصراف دهم؟
پاسخ: بله، البته اگر مراحل طراحی نمایشگاه آغاز نشده باشد، این امکان وجود دارد. انصراف از نمایشگاه تا قبل از شروع مراحل طراحی و آماده سازی نمایشگاه مشمول خسارت نمی‌باشد و هزینه بطور کامل برگردانده خواهد شد.

سوال: اگر از طراحی نمایشگاه راضی نبودم چکار کنم؟
پاسخ: سعی گالری لیلیت همواره بر رضایت مخاطبان و هنرمندان گرامی می‌باشد. لذا در صورت عدم رضایت، تا یکساعت پس از برگزاری نمایشگاه مهلت دارید تا دلیل عدم رضایتتان را به ما اعلام نمائید و ما پیامتان را به کارشناسان و طراحان تیم ارجاع خواهیم داد، پس از انجام بررسی درصورتی که درخواست و دلایل شما منطقی و قابل انجام باشند سفارش شما در دست بازسازی یا انجام مجدد قرار خواهد گرفت.

سوال: چطور میتوانم هزینه را پرداخت کنم و از کجا مطمئن باشم که نمایشگاهم برگزار خواهد شد؟
پاسخ: از طریق پرداخت آنلاین و از طریق پرداخت کارت به کارت

(برای اطمینان می‌توانید نیمی از مبلغ را به عنوان بیعانه و مابقی مبلغ را پایان کار و پس از برگزاری نمایشگاه پرداخت نمائید) البته برای رزرو طولانی مدّت جهت برگزاری نمایشگاه، بیعانه قابل قبول نمی‌باشد.

سوال: آیا هزینه ای که از هنرمند برای نمایشگاه دریافت می‌شود مربوط به سالن است و آیا بابت سالن انتخاب شده هزینه‌ای از هنرمندان دریافت می‌شود؟
پاسخ: خیر ، سالن‌های نمایشگاه کاملاً بدون هزینه می‌باشد و انتخاب سالن نمایشگاه در گالری لیلیت رایگان است. بابت سالنی که هنرمندان انتخاب می‌نمایند و نمایشگاه ایشان در آن سالن برگزار می‌گردد، هیچگونه هزینه‌ای از ایشان دریافت نمی‌شود. هزینه‌ای که هنرمندان جهت برگزاری نمایشگاه پرداخت می‌نمایند، تنها مربوط به اجرت آماده سازی و ثبت صفحه نمایشگاه و نمایش آثار هنری ایشان در گالری لیلیت می‌باشد. 

سوال: آیا می‌توانم با آثاری که متعلق به خودم نیست و یا کپی هستند نمایشگاه برگزار کنم؟
پاسخ: خیر! آثار هنری حتماً باید متعلق به خود هنرمند باشد! البته کپی از آثار عمومی و خارجی (که شامل قانون کپی رایت نباشند) مشکلی در برگزاری نمایشگاه نخواهد داشت.

دکمه بازگشت به بالا
fa Lang
tr Türkçe | TR