وایکینگ ها / فصل 6

  • درباره
  • گزارش ایراد

سریال:

وایکینگ‌ها

Vikings

◉ درباره: داستان سریال با دو شخصیت به نام رنگار (Travis Fimmel) و رولو (Clive Standen)شروع می‌شود که نسبت برادری با یک دیگر دارند و هر دو از جنگی که در جزیره بالتیک اتفاق افتاده بود به خانه بر می‌گردند. یکی از خصوصیت و ویژگی که رنگار دارا می‌باشد توانایی الهام گیری و وحی از خدایان می‌باشد. بعد از برگشت به خانه رنگار پسر خود را به نام بجرون (Alexander Ludwig) به شهر کتگات برای ادای مراسم می‌برد. بعد از مراسم رنگار با برادر خود رولو در مورد حمله به سرزمین‌های غرب صحبت می‌کند که با استفاده از ابزار موقعیت یاب جدید به راحتی انجام می‌شود و علاوه بر آن حمله به سرزمین غرب سود بیشتری نیز خواهد داشت. اما حاکم کاتگت به نام ارل هارلدسون (Gabriel Byrne) همیشه مخالف حمله به سرزمین‌های غرب است و همیشه نظر رنگار را در این مورد رد می‌کند تا اینکه…
◉ ستارگان: Gustaf Skarsgård, Katheryn Winnick, Alexander Ludwig

منبع ویدئو: آپارات

*️⃣ راهنمای پخش “وایکینگ ها / فصل 6” در تماشاخانه و مدیاکلاب لیلیت

1️⃣ درصورت استفاده از فیلترشکن/پروکسی روی دستگاه خود، بهتر است آن را غیرفعال کنید.

2️⃣ ویدیوها از سایت‌های اشتراک ویدیوی داخلی بصورت رایگان اشتراک‌گذاری گردیده است، که نام منبع آن در پایین توضیحات درج گردیده است. بنابراین محاسبه میزان ترافیک مصرفی اینترنت، طبق مصرف «سایت منبع» محاسبه می‌شود و پلتفرم لیلیت هیچگونه نقش و دخالتی در نحوه محاسبه آن نداشته و متعاقباً هیچگونه سود و منفعتی از آن کسب نمی‌کند.

3️⃣ درصورت وجود هرگونه مشکل در پخش، لطفاً از طریق گزینه [گزارش ایراد] ، مورد را به ما اطلاع دهید.

4️⃣ برای [نمایش‌تمام‌صفحه]، می‌توانید با اشاره روی دکمه زیر و برای خروج نیز از دکمه‌های [►] یا [Esc] استفاده نمائید.

◉ قابل توجه کاربران گرامی:

«از طریق این بخش می‌توانید خرابی ویدیو و یا مشکل‌دار بودن آن را به ما اطلاع دهید»

■ تمامی ویدئوهای قرارگرفته شده در این پلتفرم بصورت بازنشر و اشتراک‌گذاری از سایت‌های مجاز و رایگان اشتراک ویدئو نظیر: آپارات – نماشا – دالفک – نمایش – میهن ویدئو – ویدانه – تماشا – تلوبیون – ام‌پی‌فور – اینما و… بصورت رایگان اشتراک‌گذاری شده است و منبع هر ویدئو در انتهای توضیحات آن درج گردیده است.

■ باتوجه به این مهم که ویدئوهای قرارگرفته شده بصورت اشتراک‌گذاری از سایت‌های دیگر می‌باشند، پلتفرم لیلیت هیچگونه دخل و تصرفی در محتوای ویدئوها نداشته و ندارد، بنابراین در صورت وجود هرگونه اشکال نامتعارف محتوایی در ویدئوها، مسئولیت آن برعهده سایت منبع می‌باشد که ابتدا آن ویدئو را جهت بازنشر و اشتراک‌گذاری عموم قرار داده است.

■ درصورت خرابی و ایراد در پخش ویدئوی «وایکینگ ها / فصل 6» و یا مشاهدهٔ هرگونه صحنه غیراخلاقی و مشکل محتوایی، می‌توانید از طریق «فرم ارسال گزارش» به ما اطلاع دهید تا در اسرع وقت گزارشتان موردبررسی و اقدام مقتضی قرارگیرد.
نکته: درصورت وجود صحنه مشکل محتوایی، حتماً میبایست دقیقه و ثانیه موردنظرتان را در گزارش خود ذکر و اعلام نمائید، تا در اسرع وقت کارشناسان محتوایی بتوانند گزارشتان را بصورت دقیق مورد بررسی قرار دهند.

~ پیشاپیش از توجه شما سپاسگزاریم

فرم ارسال گزارش
★★★★★ برای مشاهده و تماشای پخش آنلاین و دانلود رایگان وایکینگ ها / فصل 6 بر روی لینک اشاره نمایید …