نکات جالب برای استفاده صحیح از کاغذ دیواری

  • مشروح مطلب
  • مطالب مشابه
  • بخش‌های مرتبط

نکات جالب برای استفاده صحیح از کاغذ دیواری
این کاغذهای زیبا با طرح‌های بسیار متنوع برای سیراب کردن تشنگی هر سلیقه‌ای کافی هستند. هر دیدی که به دنیای اطراف خود داشته باشید را می‌توانید در میان کاغذهای دیواری پیدا و از آن‌ها برای القا روحیه خود بهره بگیرید.
طرحی را برای کاغذ دیواری انتخاب کنید که بخش براقی در خود داشته باشد تا باعث درخشش اتاق شود.

1 – کاغذهایی را انتخاب کنید که فضای سفید زیادی دارند.

2 – هنگامی که یک طرح شلوغ و نمایشی را انتخاب می‌کنید، چیزی دیگری به تزئینات دیوار اضافه نکنید. اجازه دهید خود کاغذ و طرح و رنگ آن به تنهایی زیبایی فضا را رقم بزنند.

3 – کاغذدیواری‌های براق را می‌توان با تابلوهای هنری که طرح‌های دریایی یا اقیانوسی دارند، جفت کرد.

4 – طرحی را برای کاغذ دیواری انتخاب کنید که بخش براقی در خود داشته باشد تا باعث درخشش اتاق شود.

5 – از طرح طبیعت برای زیبایی اتاق استفاده کنید. به طور مثال، در این آشپزخانه، طرح عمودی درختان با رنگ زمینه مشابه با دکوراسیون فضا، روحی از طبیعت را به اتاق بخشیده است.

6 – از کاغذدیواری می‌توان برای تزئین در کمدهای دیواری استفاده کرد. این فضاها به آثار هنری ماندگار و قدی تبدیل می‌شوند. برای آن‌ها می‌توانید از مناظر زیبای نقاط مختلف دنیا بهره بگیرید. یا طرح مینیمال و ساده انتخاب کنید. همه چیز به سلیقه و نوع دکور خانه تان بستگی دارد.

7 – در اتاق خواب، کاغذ دیواری را مرتبط با تخت و رنگ آن انتخاب کنید. این کار باعث می‌شود تا اتاق خواب کاملا شخصی و طراحی آن منحصر به خودتان باشد.

8 – یکی از ترفندهای انتخاب صحیح کاغذ دیواری، انتخاب طرح متضاد با قالی است. به طور مثال، قالی کف زمین اگر طرح گرد یا هندسی دارد، شما کاغذدیواری ساده با خطوط عمودی یا افقی انتخاب کنید.

9 – خیلی‌ها روی دیواری که کاغذ دیواری با طرح درشت دارد، قاب عکس آویزان نمی‌کنند. اما ما توصیه می‌کنیم این کار را انجام دهید. از اینکه قاب‌های متنوع در طرح و رنگ و اندازه‌های مختلف را در کنار هم روی یوار نصب کنید هراسی نداشته باشید. دیوار را به آلبوم اختصاصی خود تبدیل کنید.

10. کاغذهایی که طرح افقی دارند، زیبایی خاصی هم به فضا می‌بخشند.


دیدن منابع مطالب

بخش‌های مرتبط
مجله هنرمجله دانستنی‌های هنر

ژورنال‌های لیلیت

مجموعه‌ای جامع از مجلات دانستنی‌ها و مطالب مفید با موضوعات گوناگون و متنوع

اَپ لیلیت

دریافت رایگان اپلیکیشن لیلیت