طراحی اتاق خواب مناسب تابستان

  • مشروح مطلب
  • مطالب مشابه
  • بخش‌های مرتبط

طراحی اتاق خواب مناسب تابستان
چگونه اتاق خواب خود را مناسب تابستان طراحی کنیم؟
تابستان فصل گرماست، پس باید راهی برای کاهش این دما داشته باشید. بهترین راهکار استفاده از رنگ‌های شاد و روشن است. در میان رنگ‌ها حواستان به آبی بیش از دیگر رنگ‌های شاد باشد زیرا کارشناسان با اتفاق نظر آن را بهترین رنگ برای تابستان می‌دانند.

اگر می‌خواهید در فصل تابستان زیبایی خاصی را وارد اتاق‌های خانه تان کنید باید دستی به روی آن کشیده و کمی فضای اتاق را عوض کنید.

تابستان فصل گرماست پس باید راهی برای کاهش این دما داشته باشید. بهترین راهکار استفاده از رنگ‌های شاد و روشن است. در میان رنگ‌ها حواستان به ابی بیش از دیگر رنگ‌های شاد باشد زیرا کارشناسان با اتفاق نظر آن را بهترین رنگ برای تابستان می‌دانند.

کمی فضای اتاق و خانه را راحت‌تر و سنتی‌تر کنید
برای مثال می‌توانید در گوشه‌ای از اتاق از پشتی‌های نرم و سنتی برای استراحت‌های ظهرگاهی استفاده کنید. خوابیدن روی زمین برای خنک شدن در تابستان کاری عاقلانه و لذت بخش است.

گل‌ها را فراموش نکنید
زیرا این فصل، سرسبزی و شادابی خاصی دارد و باید آن را وارد خانه هم بکنید.
برای پیدا کردن بهترین گل تنها کافی است به بازارهای گل و گیاه سر بزنید و به راحتی می‌توانید چند گلدان زیبا برای تزئین اتاقتان پیدا کنید.

پرده اتاق را تغییر دهید تا نور به داخل اتاقتان بیاید
زیرا نور خورشید به میزان کافی برای سلامت بدن لازم است و حال و هوای خاصی به اتاق می‌دهد. تخت خود را زیر پنجره قرار دهید تا صبح‌ها نور خورشی شما را بیدار کند. کارشناسان این حرکت را به نفع روحیه در طول روز می‌دانند.

استفاده از طرح‌های چوبی
استفاده از طرح‌های چوبی در اتاق خواب می‌تواند فضای خاصی به خانه شما دهد. می‌توانید از یک میز کوچک با طرح کنده درخت یا یک کشوی جالب چوبی در کنار تختتان استفاده کنید.

استفاده از رنگ‌های روشن سرد و خنک
درتزئین اتاق رنگ‌های شاد و خنک را فراموش نکنید. به عنوان مثال رنگ آبی روشن آسمانی بسیار مناسب فصل تابستان است.


دیدن منابع مطالب

بخش‌های مرتبط
مجله هنرمجله دانستنی‌های هنر

ژورنال‌های لیلیت

مجموعه‌ای جامع از مجلات دانستنی‌ها و مطالب مفید با موضوعات گوناگون و متنوع

اَپ لیلیت

دریافت رایگان اپلیکیشن لیلیت

error: هشدار ⚠️ محتوا محافظت می‌شود