صدای جزیره بلوک / The Block Island Sound

  • درباره
  • گزارش ایراد

2020

◉ درباره: فیلم صدای جزیره بلوک 2020، داستان فیلم از آن جایی شروع می‌شود که سر و کله چیزی عجیب و ناشناس در ساحل جزیره بلوک پیدا می‌شود و در خفاء بر روی رفتار ماهیگیر «تام لینچ» تأثیر می‌گذارد. او کاملا ناخواسته و ناآگاهانه، خانواده اش را در معرض خطر جدی و بزرگی قرار می‌دهد تا اینکه …
فیلم صدای جزیره بلوک در سال 2020 ساخته شده است. فیلم صدای جزیره بلوک / The Block Island Sound محصول کشور آمریکا و در ژانر وحشت و علمی تخیلی می‌باشد. در فیلم صدای جزیره بلوک / The Block Island Sound کریس شفیلد، میکائلا مک مانوس، نویل آرشامبالت، ماتیلدا لالر، جیم کامینگز , جرمی هولم به هنرمندی پرداخته‌اند. «صدای جزیره بلوک»، فیلمی در ژانر وحشت-هیجان انگیز و علمی-تخیلی و محصول سال 2020 کشور آمریکاست. داستان فیلم از آن جایی شروع می‌شود که سر و کله چیزی عجیب و ناشناس در ساحل جزیره بلوک پیدا می‌شود و در خفاء بر روی رفتار ماهیگیر «تام لینچ» تأثیر می‌گذارد. او کاملا ناخواسته و ناآگاهانه، خانواده اش را در معرض خطر جدی و بزرگی قرار می‌دهد تا اینکه …
◉ کارگردان: Kevin McManus, Matthew McManus
◉ ستارگان: Chris Sheffield, Michaela McManus, Neville Archambault

منبع ویدئو: آپارات

*️⃣ راهنمای پخش “صدای جزیره بلوک / The Block Island Sound” در تماشاخانه و مدیاکلاب لیلیت

1️⃣ درصورت استفاده از فیلترشکن/پروکسی روی دستگاه خود، بهتر است آن را غیرفعال کنید.

2️⃣ ویدیوها از سایت‌های اشتراک ویدیوی داخلی بصورت رایگان اشتراک‌گذاری گردیده است، که نام منبع آن در پایین توضیحات درج گردیده است. بنابراین محاسبه میزان ترافیک مصرفی اینترنت، طبق مصرف «سایت منبع» محاسبه می‌شود و پلتفرم لیلیت هیچگونه نقش و دخالتی در نحوه محاسبه آن نداشته و متعاقباً هیچگونه سود و منفعتی از آن کسب نمی‌کند.

3️⃣ درصورت وجود هرگونه مشکل در پخش، لطفاً از طریق گزینه [گزارش ایراد] ، مورد را به ما اطلاع دهید.

4️⃣ برای [نمایش‌تمام‌صفحه]، می‌توانید با اشاره روی دکمه زیر و برای خروج نیز از دکمه‌های [►] یا [Esc] استفاده نمائید.

◉ قابل توجه کاربران گرامی:

«از طریق این بخش می‌توانید خرابی ویدیو و یا مشکل‌دار بودن آن را به ما اطلاع دهید»

■ تمامی ویدئوهای قرارگرفته شده در این پلتفرم بصورت بازنشر و اشتراک‌گذاری از سایت‌های مجاز و رایگان اشتراک ویدئو نظیر: آپارات – نماشا – دالفک – نمایش – میهن ویدئو – ویدانه – تماشا – تلوبیون – ام‌پی‌فور – اینما و… بصورت رایگان اشتراک‌گذاری شده است و منبع هر ویدئو در انتهای توضیحات آن درج گردیده است.

■ باتوجه به این مهم که ویدئوهای قرارگرفته شده بصورت اشتراک‌گذاری از سایت‌های دیگر می‌باشند، پلتفرم لیلیت هیچگونه دخل و تصرفی در محتوای ویدئوها نداشته و ندارد، بنابراین در صورت وجود هرگونه اشکال نامتعارف محتوایی در ویدئوها، مسئولیت آن برعهده سایت منبع می‌باشد که ابتدا آن ویدئو را جهت بازنشر و اشتراک‌گذاری عموم قرار داده است.

■ درصورت خرابی و ایراد در پخش ویدئوی «صدای جزیره بلوک / The Block Island Sound» و یا مشاهدهٔ هرگونه صحنه غیراخلاقی و مشکل محتوایی، می‌توانید از طریق «فرم ارسال گزارش» به ما اطلاع دهید تا در اسرع وقت گزارشتان موردبررسی و اقدام مقتضی قرارگیرد.
نکته: درصورت وجود صحنه مشکل محتوایی، حتماً میبایست دقیقه و ثانیه موردنظرتان را در گزارش خود ذکر و اعلام نمائید، تا در اسرع وقت کارشناسان محتوایی بتوانند گزارشتان را بصورت دقیق مورد بررسی قرار دهند.

~ پیشاپیش از توجه شما سپاسگزاریم

فرم ارسال گزارش
★★★★★ برای مشاهده و تماشای پخش آنلاین و دانلود رایگان صدای جزیره بلوک / The Block Island Sound بر روی لینک اشاره نمایید …