دو هزار و شصت و هفت / 2067

  • درباره
  • گزارش ایراد

2020

◉ درباره: در سال 2067، زمین توسط تغییرات آب و هوایی و یک جنگ هسته‌ای ادامه دار ویران شده است. تنها یک شهر در ویرانه‌های استرالیا به لطف اکسیژن مصنوعی توانسته در برابر این تغییرات فاجعه بار مقاومت کند. این اکسیژن آلوده می‌شود و به تدریج باعث ایجاد بیماری مرگباری به نام “بیماری” می‌شود. اتان وایت از همسرش زانته مراقبت می‌کند که به این بیماری مبتلا شده است. یک روز، ایتن به حضور رجینا جکسون، مدیر ارشد فناوری Chronicorp فراخوانی می‌شود ، که توضیح می‌دهد که بیماری سرانجام بشریت را از بین خواهد برد. در طول آزمایش “Chronical”، یک نمونه اولیه ماشین زمان که فیزیکدان کوانتومی ریچارد وایت (پدر فقید اتان) بیست سال قبل از مرگش روی آن کار کرده بود، دانشمندان یک سیگنال رادیویی از 400 سال آینده دریافت کردند که پیامی را به طور خاص به آن می‌داد. اتان را برای آنها بفرست به امید جلوگیری از انقراض نوع بشر، از اتان خواسته می‌شود که…
2067 یک فیلم علمی تخیلی استرالیایی محصول سال 2020به کارگردانی و نویسندگی ست لارنی بر اساس درمان گاوین اسکات دیویس (خود از ایده خود لارنی) و با بازی کودی اسمیت-مک فی و رایان کوانتن است.
◉ کارگردان: Seth Larney
◉ ستارگان: Aaron Glenane, Kodi Smit-McPhee, Ryan Kwanten

منبع ویدئو: آپارات

*️⃣ راهنمای پخش “دو هزار و شصت و هفت / 2067” در تماشاخانه و مدیاکلاب لیلیت

1️⃣ درصورت استفاده از فیلترشکن/پروکسی روی دستگاه خود، بهتر است آن را غیرفعال کنید.

2️⃣ ویدیوها از سایت‌های اشتراک ویدیوی داخلی بصورت رایگان اشتراک‌گذاری گردیده است، که نام منبع آن در پایین توضیحات درج گردیده است. بنابراین محاسبه میزان ترافیک مصرفی اینترنت، طبق مصرف «سایت منبع» محاسبه می‌شود و پلتفرم لیلیت هیچگونه نقش و دخالتی در نحوه محاسبه آن نداشته و متعاقباً هیچگونه سود و منفعتی از آن کسب نمی‌کند.

3️⃣ درصورت وجود هرگونه مشکل در پخش، لطفاً از طریق گزینه [گزارش ایراد] ، مورد را به ما اطلاع دهید.

4️⃣ برای [نمایش‌تمام‌صفحه]، می‌توانید با اشاره روی دکمه زیر و برای خروج نیز از دکمه‌های [►] یا [Esc] استفاده نمائید.

◉ قابل توجه کاربران گرامی:

«از طریق این بخش می‌توانید خرابی ویدیو و یا مشکل‌دار بودن آن را به ما اطلاع دهید»

■ تمامی ویدئوهای قرارگرفته شده در این پلتفرم بصورت بازنشر و اشتراک‌گذاری از سایت‌های مجاز و رایگان اشتراک ویدئو نظیر: آپارات – نماشا – دالفک – نمایش – میهن ویدئو – ویدانه – تماشا – تلوبیون – ام‌پی‌فور – اینما و… بصورت رایگان اشتراک‌گذاری شده است و منبع هر ویدئو در انتهای توضیحات آن درج گردیده است.

■ باتوجه به این مهم که ویدئوهای قرارگرفته شده بصورت اشتراک‌گذاری از سایت‌های دیگر می‌باشند، پلتفرم لیلیت هیچگونه دخل و تصرفی در محتوای ویدئوها نداشته و ندارد، بنابراین در صورت وجود هرگونه اشکال نامتعارف محتوایی در ویدئوها، مسئولیت آن برعهده سایت منبع می‌باشد که ابتدا آن ویدئو را جهت بازنشر و اشتراک‌گذاری عموم قرار داده است.

■ درصورت خرابی و ایراد در پخش ویدئوی «دو هزار و شصت و هفت / 2067» و یا مشاهدهٔ هرگونه صحنه غیراخلاقی و مشکل محتوایی، می‌توانید از طریق «فرم ارسال گزارش» به ما اطلاع دهید تا در اسرع وقت گزارشتان موردبررسی و اقدام مقتضی قرارگیرد.
نکته: درصورت وجود صحنه مشکل محتوایی، حتماً میبایست دقیقه و ثانیه موردنظرتان را در گزارش خود ذکر و اعلام نمائید، تا در اسرع وقت کارشناسان محتوایی بتوانند گزارشتان را بصورت دقیق مورد بررسی قرار دهند.

~ پیشاپیش از توجه شما سپاسگزاریم

فرم ارسال گزارش
★★★★★ برای مشاهده و تماشای پخش آنلاین و دانلود رایگان دو هزار و شصت و هفت / 2067 بر روی لینک اشاره نمایید …