ترکیب‌های رنگی خاص برای یک دکوراسیون زیبا

  • مشروح مطلب
  • مطالب مشابه
  • بخش‌های مرتبط

ترکیب‌های رنگی خاص برای یک دکوراسیون زیبا
از استفاده از رنگ‌های روشن در اتاق خواب نهراسید، آن‌ها فوق العاده بنظر می‌رسند.اما ما پیشنهاد می‌کنیم که برای دیوار پشت تخت خواب رنگ تند تری را انتخاب نمایید و برای بقیه قسمتهای اتاق رنگ ملایم تری را انتخاب کنید.
در این مطلب چندین ترکیب رنگ جدید برای دکوراسیون منزل را به طور خلاصه به شما معرفی می‌کنیم، ایده‌هایی زیبا و چشم نواز، البته همانطور که همیشه گفته ایم شما باید ترکیب رنگی خود را بر اساس علایق و فضایی که در اختیار دارید انتخاب کنید .

نیلی تیره

رنگ نیلی رنگ مدل پاییز و زمستان 2012 بود. ترکیب این رنگ در کنار میزو صندلی دکوراسیون چوبی منظره دلپذیر و طبیعی ایجاد می‌کند.

آبی روشن

از استفاده از رنگ‌های روشن در اتاق خواب نهراسید، آن‌ها فوق العاده بنظر می‌رسند.اما ما پیشنهاد می‌کنیم که برای دیوار پشت تخت خواب رنگ تند تری را انتخاب نمایید و برای بقیه قسمتهای اتاق رنگ ملایم تری را انتخاب کنید.

زرد اخرایی

دیوارهایی به رنگ زرد اخرایی ضد استرس و انتخاب فوق العاده‌ای برای خانه‌هایی به سبک مراکشی‌ها است.

نارنجی

یک رنگ متمایز برای دیوار انتهای آشپزخانه، آشپزخانه را شبیه گالری می‌کند. سعی کنید با نور پردازی بیشتر به رنگ برجسته نشان دادن رنگ نارنجی کمک کنید.

دیوارهای آرامش دهنده

انتخاب دیوارهای هنری و آرامش دهنده می‌تواند در این عصر شلوغ انتخابی شیک و لذت بخش باشد. برای ایجاد این جلوه، ابتدا دیوارها را رنگ کرده و اجازه دهید تا خشک شوند. مقداری شن در اندازه‌های مختلف به دیوار بپاشید و گردو غبار اضافی روی دیوار را با پارچه خشک بگیرید.

رنگ آمیزی ترکیبی و هماهنگ

اگر اتاق شما بزرگ است، می‌توانید بوسیله رنگ‌ها فضاهای جدا گانه ایجاد کنید. نارنجی و آبی شاید رنگ‌های متضادی باشند اما در کنار هم، کنتراستی زیبا ایجاد می‌کنند .

خاکستری و صورتی جیغ

خاکستری رنگی شیک برای اتاق خواب است. رنگی آرام و تا حدودی غمگین است. قرار گرفتن رنگ صورتی در کنار آن تا حدودی به اتاق هیجان می‌دهد.

سبز جنگلی

رنگ سبز جنگلی تیره معمولا برای اتاق نشیمن یا پذیرایی در نظر گرفته می‌شود. اما به اتاق خواب را کمی پر زرق و برق و اشرافی می‌کند .

سبز یشمی

این دیوار که به رنگ سبز یشمی است، با وجود افکت‌هایی که در زمینه آن وجود دارد زیباتر شده است.

آبی و سفید

هماهنگی رنگ آبی و سفید را در آسمان می‌توان به خوبی دید. می‌توانید برای ایجاد یک ترکیب زیبا از پترن روی کف یا وسایل استفاده کنید .

قدرت بنفش

اگر شما یک اتاق بزرگ با تزیینات معماری قابل توجه دارید، می‌توانید از این تم رنگی استفاده کنید. رنگ بنفش چرک زمانی که با رنگ سفید و یا آبی ست می‌شود بسیار سر زنده نشان می‌دهد همچنین زمانی که درها را این رنگی کنید بسیار شیک می‌شوند.

اتاق کوچک رازآلود

رنگ‌های تیره اتاق را رمزآلود و عمیق نشان می‌دهد پس از استفاده از آن‌ها نترسید .رنگ تیره با کمال تعجب برای فضاهای کوچک بسیار مناسب است می‌توانید بوسیله یک چراغ خواب با نور ملایم و یا رنگ‌های برجسته یک ترکیب خنثی و متعادل ایجاد کنید.

خاکستری و زرد

خاکستری ملایم و زرد لیمویی یک ترکیب بسیار زیبا هستند. انتخابی شیرین و زنانه برای اتاق خواب است که بدون هیچ شکی دلپذیر است.

آبی فیروزه‌ای

دیوار‌های آبی در کنار کابینت سفید آشپزخانه و کمی رنگبندی قرمزبسیار زیبا به نظر می‌رسند.

رنگ‌های اصلی

رنگ‌های اصلی را در کنار هم قرار دهید تا یک رنگ یکپارچه مدرن ایجاد شود.

سبز زیتونی

رنگی برای همه، اما زمانی که این رنگ را در کنار میزو صندلی و لوازم جانبی دیگر ترکیب کنید، یک پذیرایی باشکوه و منحصربفرد تحویل می‌گیرید.

خاکستری

خاکستری کم رنگ ،رنگ محبوبی برای دیوار در سال گذشته بود، اگر این رنگ با کرم روشن، آبی ملایم کمی رنگ قرمز و پرده‌های قرمز مات ترکیب شود، اتاق نشمین شما را دنج، آرام اما مدرن نشان می‌دهد.

بنفش یاسی

دیوارهای بفش یاسی به این حمام حس و حال دخترانه تری داده است و همچنین یک پس زمینه بسیار خوبه برای قفسه‌هایی که می‌بینید ایجاد کرده است.

صورتی زیبا

رنگ صورتی یه این گنجه جلوه بیشتری داده است و قرار گرفتن رنگ صورتی در کنار رنگ سفید کف اتاق کنتراست زیبایی ایجاد کرده است.

جلوه تیره

همیشه مجبور نیستید که یک اتاق را با رنگ‌های روشن رنگ آمیزی نمایید. می‌توانید با رنگ خاکستری تیره و اضافه کردن کمی وسایل نارجی و قرمز به اتاق جذابیت ببخشید.

رنگ‌های میوه ای

دیوارهایی به رنگ سیب سبز با رنگ پرده‌های تمشکی خیلی خوب ست می‌شوند. ترکیب این دو رنگ را در ملحفه روی تخت خواب می‌بینید.

آبی برجسته

اگر شی خاصی در اتاق خواب شما موجود است سعی کنید از رنگ‌های متضاد جوری استفاده کنید که آن وسیله یا شی را برجسته‌تر نشان دهید. مثلا در اینجا تخته بالای تخت خواب بعنوان شی برجسته اتاق خواب در نظر گرفته شده است.


دیدن منابع مطالب

بخش‌های مرتبط
مجله هنرمجله دانستنی‌های هنر

ژورنال‌های لیلیت

مجموعه‌ای جامع از مجلات دانستنی‌ها و مطالب مفید با موضوعات گوناگون و متنوع

اَپ لیلیت

دریافت رایگان اپلیکیشن لیلیت

error: هشدار ⚠️ محتوا محافظت می‌شود