رنگ‌ها و دکوراسیون اتاق انجمن

  • مشروح مطلب
  • مطالب مشابه
  • بخش‌های مرتبط

رنگ‌ها و دکوراسیون اتاق انجمن
معمولا در هر خانه‌ای یک اتاق زیر شیروانی را در نظر می‌گیرند و معماری غیر معمولی در آن انجام می‌دهند و مبلمان راحتی را در آن می‌گذارند و در نهایت آنرا به عنوان اتاقی برای برگزاری انجمن و صحبت‌های خاص میان اعضای خانه در نظر می‌گیرند.

برای این اتاق بهتر است از اشیا و لوازمی با رنگ‌های طوسی، آبی کاربنی یا سفید و سورمه‌ای استفاده کنید که محیط را اکتیو و در عین حال مناسب تفکر و گفتگو دیزاین کند.

تیرهای چوبی زاویه دار این اتاق را جذاب ترکرده تا حس و حالش به اتاق انجمن نزدیک‌تر شود. اما الگوها و رنگ‌ها یی که برای طراحی آن به کار می‌رودهم باید بسیارچشم گیر بوده تا همه چیز برای گذراندن یک شب پر از آرامش و در عین حال متفاوت آماده گردد.

شاید جالب باشد بدانید، تنها با تغییر معماری و دکوراسیون درون خانه نیست که می‌توان فضاها را دلپذیرتر کرد؛ اگر به نکته‌ای همچون رنگ آمیزی صحیح و استفاده از رنگ‌های مکمل و مناسب توجه داشته باشید، دیگر نباید نگران باشید! پس بی‌تفاوت از کنار این موضوع نگذرید.

مهم آن است که از رنگ‌های مورد علاقه تان بهره ببرید و اجازه دهید تا تمامی خانه با توجه به سلیقه شما و همچنین سرشار از آرامش برایتان تزئین و طراحی شود.


دیدن منابع مطالب

بخش‌های مرتبط
مجله هنرمجله دانستنی‌های هنر

ژورنال‌های لیلیت

مجموعه‌ای جامع از مجلات دانستنی‌ها و مطالب مفید با موضوعات گوناگون و متنوع

اَپ لیلیت

دریافت رایگان اپلیکیشن لیلیت