چگونه به شیوه خلاقانه فضای بیرونی خانه را پاییزی کنیم؟

  • مشروح مطلب
  • مطالب مشابه
  • بخش‌های مرتبط

چگونه به شیوه خلاقانه فضای بیرونی خانه را پاییزی کنیم؟
زیباییهای فصل پاییز را با الهام از طبیعت پاییزی و استفاده از گیاهان و میوهای پاییزی مانند کدو تنبل، برگ و … به حیاط خانه خود اضافه کنید. با اجرای این ایده‌ها، پاییزی زیباتر خواهید داشت. اجازه دهید طبیعت الهام بخش فضاهای داخلی و بیرونی خانه شما باشد طوری که بتواند روزهای پائیزی دلگیر را برایتان شاد و درخشان کند.

1 – گلخانه پاییزی
یک شیشه سفید و یک کاسه سفالی به راحتی تبدیل به یک گلخانه پاییزی می‌شود که برای نورپردازی میوه‌ها و گیاهان طبیعی فوق العاده است. از کدو تنبل، مخروط کاج، خزه اسپانیایی و برگها می‌توان در این دکوراسیون الهام شده از فصل پاییز استفاده کرد.

2 – سبد پاییزی پاییزی
قرار دادن یک سبد پر از میوه‌های پاییزی در وسط یک میز در فضای باز، ایده‌ای بسیار جالب است. برای این کار کدو، پیاز، موسیر، گلابی و آجیل تهیه کنید و آن‌ها را داخل یک ظرف حصیری مقاوم در برابر هوای پاییزی قرار دهید و حالا ظرف را روی هرسطحی که می‌خواهید، در فضای باز قرار دهید.

3 – کدو تنبل و استبرق برای دکوراسیون بیرونی
می‌توانید در این پاییز، میزی مطابق با طبیعت و با محوریت روستا داشته باشید. یک سینی حصیری را با کدوهای گرد کوچک و کدو تنبلهای طلایی و سفید ریز و یک گلدان شیشه‌ای را با دانه‌های استبرق نرم پر کنید. توجه داشته باشید که رنگ‌های قهوه‌ای و طلایی و نارنجی فصل پاییز، در فضای باز منزلتان به چشم بیاید.

4 – کدو تنبل و برگهای پاییزی
رنگ نارنجی روشن کدو حلوایی یا کدو تنبل و رنگ خاکی ظروف سفالی را با برای نمایش رنگ‌های پاییزی با هم ترکیب کنید تا هر مهمانی را تحت تاثیر قرار دهید. گلدان را با شاخه‌های سیب‌های صحرایی که پر از میوه و برگهای تازه هستند، پر کنید و آنرا روی میزی کوچک نزدیک به درورودی منزلتان قرار دهید.

5 – سبد کدو تنبل
کدوهای گرد پاییزی، برای درست کردن یک دکوراسیون ساده پاییزی برای فضای بیرونی بسیار عالی هستند. یک گلدان چوبی یا سبد حصیری با رنگ دلخواه را با کدو تنبل، کدو قلیایی و بقیه انواع کدو پر کنید و آن را روی پلکان یا ایوان و یا در حیاط خلوت قراردهید.

6 – کدو تنبل طراحی شده با برگ افرا
پلکان منزل خود را با کدو تنبلهایی که طراحی زیبایی دارند، تزیین کنید. یک برگ افرا روی آن ترسیم کنید، با یک ابزار تیز، طرح مذکور را از روی کدوتنبل مورد نظر بتراشید. فقط حواستان باشد که فقط پوسته رویی را بتراشید که کدو تنبل صدمه‌ای نبیند.

7 – شمعدانی کدویی
با بریدن قسمت بالایی و تراشیدن و پوک کردن وسط کدو حلوایی، به راحتی آن را تبدیل به یک شمعدانی کنید. می‌توانید بقیه گیاهان و میوه‌های پاییزی را در کنار آن روی یک سینی قرار دهید و یک دکوراسیون پاییزی عالی داشته باشید.

8 – دکور پاییزی ایوان حیاط خلوت
چراغهای تزئینی ققط برای اعیاد نیستند. یک رشته چراغ تزئینی را به نرده ایوان خود نصب کنید تا حیاط خلوتتان در شبهای خسته کننده و طولانی پاییز، زیبا و دلربا به نظر بیاید.

9 – چرخ دستی خوشامدگویی با کدو تنبل
یک چرخ دستی پر شده با کدو حلوایی، کدو تنبل، برگهای خشک شده و بقیه گیاهان و میوه‌های پاییزی، دکوراسیون پاییزی فوق العاده‌ای برای ورودی منزل شماست. بازی با رنگ‌ها و شکلها برای دستیابی به یک فضای با طراوت که نشان دهنده ماهیت پاییز می‌باشد. روی کدو تنبلهای بزرگ پیامهای خوشامد بنویسید و آن‌ها را در بالاترین قسمت چرخ دستی قرار دهید.


دیدن منابع مطالب

بخش‌های مرتبط
مجله هنرمجله دانستنی‌های هنر

ژورنال‌های لیلیت

مجموعه‌ای جامع از مجلات دانستنی‌ها و مطالب مفید با موضوعات گوناگون و متنوع

اَپ لیلیت

دریافت رایگان اپلیکیشن لیلیت