تخصص/مهارت:

هنرپیشه، بازیگر سینما، خواننده و آهنگساز پاپ، مداح و…

 معرفی/ بیوگرافی:

بنیامین بهادری (به انگلیسی: Benyamin Bahadori) هنرمند ، متولد هجدهم شهریور 1361‎ است.

آقای بنیامین بهادری (وحید بهادری) در خانواده‌ای مذهبی در تهران متولد شد. از کودکی علاقه بسیاری به فراگیری موسیقی داشت و 16 ساله بود که به شعر و موسیقی روی آورد. در سن 19 سالگی به فراگیری گیتار پرداخت و قبل از شروع به کار حرفه‌ای به مداحی می‌پرداخت و سپس به صورت حرفه‌ای آهنگ سازی را شروع کرد. در این مدت در چند آهنگ و ترانه با خوانندگان دیگر موسیقی پاپ همکاری داشت و یک آلبوم به نام گل‌های رنگین کمان برای کودکان ساخت و سرانجام با آلبوم 85 خوانندگی را به صورت حرفه‌ای آغاز کرد.

مرگ همسر
بنیامین بهادری در تاریخ 29 آذر 1392 در یکی از خروجی‌های اتوبان همت دچار سانحه تصادف شد. در این سانحه رانندگی آسیبی به بنیامین بهادری و دختر 2 ساله اش وارد نشد اما نسیم حشمتی همسر وی جان خود را از دست داد.

• وبسایت:
benyaminmusic.com

• اینستاگرام:
benyaminmusic

• رویدادهای جاری:

📅 درحال حاضر رویدادی موجود نمی‌باشد

• کد QR:

📲 جهت دسترسی سریع و اشتراک‌گذاری آسان، این کد را با تلفن‌های هوشمند اسکن نمائید

⚠️ توجه: بیوگرافی این هنرمند از سایت‌های مجاز بازنشر شده است و در بخش دانشنامه بیوگرافی «هنرمندان هنر نمایش» قرار گرفته است. درصورت لزوم به تغییر یا حذف این صفحه، طبق «قوانین و مقررات پلتفرم لیلیت»، درخواست خود را از طریق بخش «تماس با ما» اعلام نمائید، تا در اسرع وقت مورد بررسی و اقدام قرار گیرد.

هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان خانم هنرمندان آقا هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان دیجیتال هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان کارتونیست هنرمندان صنایع دستی هنرمندان خطاط هنرمندان معمار هنرمندان بازیگر هنرمندان چهره پرداز هنرمندان نمایش عروسکی هنرمندان صداپیشه
بنر هنرمندان نمایش

اَپ لیلیت

دانلود اپلیکیشن لیلیت

با نصب اپلیکیشن لیلیت، به راحتی از امکانات لیلیت بهره‌مند شوید و از تخفیف‌ها و جدیدترین اطلاعیه‌ها باخبر باشید...

دانلود مستقیم