تخصص/مهارت:

هنرپیشه، بازیگر، کارگردان، تهیه‌کننده، رستوراندار

 معرفی/ بیوگرافی:

آرمین امیری (به انگلیسی: Armin Amiri) هنرمند ایرانی – آمریکایی است.

آقای آرمین امیری هنرپیشه، تهیه‌کننده، رستوراندار و در عین حال صاحب دیسکو در نیویورک بوده که دیسکویش به خاطر شرایط سخت ورود معروف بوده است.

شهرت آرمین امیری به خاطر بازی نقش دوم در فیلم‌های «کشتی‌گیر» (با حضور میکی رورک) و «جاده‌ی رزرویشن» (در کنار یواخین فینیکس، مارک رافالو و جنیفر کانلی) است.

امیری در تیم تهیه‌کننده فیلم «شب» با بازی شهاب حسینی ، پیوسته که از ژانر روانشناسی ترسناک و به زبان فارسی با زیرنویس انگلیسی است. امیری در کنار جفری آلارد، آلکس بریتو و جری استورلاکیس تهیه‌کننده این فیلم هستند.

• آدرس:

• تلفن:

• وبسایت:
صفحه در IMDB

• اینستاگرام:
imarminamiri

• رویدادهای جاری:

📅 درحال حاضر رویدادی موجود نمی‌باشد

• کد QR:

📲 جهت دسترسی سریع و اشتراک‌گذاری آسان، این کد را با تلفن‌های هوشمند اسکن نمائید

⚠️ توجه: بیوگرافی این هنرمند از سایت‌های مجاز بازنشر شده است و در بخش دانشنامه بیوگرافی «هنرمندان هنر نمایش» قرار گرفته است. درصورت لزوم به تغییر یا حذف این صفحه، طبق «قوانین و مقررات پلتفرم لیلیت»، درخواست خود را از طریق بخش «تماس با ما» اعلام نمائید، تا در اسرع وقت مورد بررسی و اقدام قرار گیرد.

هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان خانم هنرمندان آقا هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان دیجیتال هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان کارتونیست هنرمندان صنایع دستی هنرمندان خطاط هنرمندان معمار هنرمندان بازیگر هنرمندان چهره پرداز هنرمندان نمایش عروسکی هنرمندان صداپیشه
بنر هنرمندان نمایش

اَپ لیلیت

دانلود اپلیکیشن لیلیت

با نصب اپلیکیشن لیلیت، به راحتی از امکانات لیلیت بهره‌مند شوید و از تخفیف‌ها و جدیدترین اطلاعیه‌ها باخبر باشید...

دانلود مستقیم