کتاب آموزشی، قصیده‌ها و غزل‌های نایاب انگلیسی

  • مشروح مطلب
  • مطالب مشابه
  • بخش‌های مرتبط

کتاب آموزشی، قصیده‌ها و غزل‌های نایاب انگلیسی

توضیحات:
پیش از انتشار کتاب “قصیده‌ها و غزل‌های نایاب” خواندن رمان “کرگدن” مخاطبین بسیاری را علاقمند به نویسنده آن، Stephen Fry، نموده بود.
با انتشار این کتاب این دسته از مخاطبین بدون فوت زمان به این اثر روی‌آورده و بار دیگر مجذوب اشعار این نویسنده بزرگ گردیدند. حتی آندسته از افرادی که معمولا نسبت به آثار هنری و اشعار علاقه نشان نمی‌دهد و شاید قادر به درک آن‌ها نیستند نیز از این اثر لذت خواهند برد.
در ادبیات اروپایی به‌طور کلی دو قالب شعری وجود دارد که در ادبیات ما با نام‌های غزل و قصیده شناخته شده و در ادبیات اروپایی با نام (ode) از آن‌ها یاد می‌شود…
البته هر کدام از این انواع خود دارای انواعی دیگر هستند که از آن جمله می‌توان غزل روستایی، غزلواره یا سانه، قصیده آزاد یا بی‌قاعده، قصیده باقاعده و قصیده هوراسی را نام برد. این کتاب شامل آثار کم‌نظیر Stephen Fry با سبک غزل یا قصیده می‌باشد.
استفن فرای با قلم بلیغ و زبان طنزگونه و صریحی که دارد خوانندگان را در همان بیست صفحه اول کتاب با خود هماهنگ و همراه می‌سازد. وی تمریناتی را پیشنهاد می‌دهد که برای هر فرد مبتدی نیز مفید واقع شده و او را مشتاق برای خواندن ادامه کتاب می‌نماید.

زبان کتاب “انگلیسی” می‌باشد.

⚠️ درحال حاضر دانلود کتاب در دسترس نمی‌باشد!
#@

@#

حجم: 1.5 MB


دیدن منابع مطالب

بخش‌های مرتبط
مجله هنرمجله دانستنی‌های هنر

ژورنال‌های لیلیت

مجموعه‌ای جامع از مجلات دانستنی‌ها و مطالب مفید با موضوعات گوناگون و متنوع

اَپ لیلیت

دریافت رایگان اپلیکیشن لیلیت

error: هشدار ⚠️ محتوا محافظت می‌شود