آموزش روش‌های چیدمان شیک و جادار برای سرویس‌بهداشتی

  • مشروح مطلب
  • مطالب مشابه
  • بخش‌های مرتبط

آموزش روش‌های چیدمان شیک و جادار برای سرویس‌بهداشتی
برای روشویی سرویس بهداشتی خود نوعی روشویی را انتخاب کنید که علاوه بر مناسب بودن با سایز و مدل روشویی شما دارای حداکثر تعداد فضای ذخیره سازی از قبیل کشوها و کمدها باشد
وجود فضاهای ذخیره سازی در دکوراسیون سرویس بهداشتی یک باید است و بسیار ضروری و لازم است و هر سرویس بهداشتی با هر ساختی که باشد می‌تواند به مقدار کافی از فضای ذخیره سازی بهره‌مند باشد. در این مطلب سعی شده تا ایده‌های مفید در خصوص فضاهای ذخیره سازی در سرویس بهداشتی مطرح شود تا بتوانید با کمک آن‌ها در سرویس بهداشتی خانه خود فضای ذخیره سازی ایجاد کنید.

استفاده از فضای پشت در
می‌توان به راحتی و با قرار دادن آویز لباس مخصوص پشت در در قسمت بالای آن و یا نصب آویزهای بر سطح پشت در فضایی مناسب را برای آویختن حوله‌ها بوجود آورید.این ایده از جمله ایده‌های بسیار کاربردی و مفید برای ایجاد فضای ذخره سازی در سرویس بهاشتی است.

استفاده از کنج ها
در سرویس‌های بهداشتی نقلی و کوچک توصیه می‌کنیم حتما از کنج‌ها بیشتر استفاده کنید و با نصب طبقاتی به شکک 8 که مخصوص نصب در کنج‌ها هستند در ان قسمت‌ها سطوح مناسب برای قرار دادن حوله‌های تا شده با لوله شده و هم چنین برای قرار داان صابون‌ها و وسایل آرایشی ایجاد کنید.

استفاده از قسمت‌های فوقانی دیوار
شما می‌توانید با نصب طبقاتی در قسمت‌های بالای دیوار در سرویس بهداشتی فضای بسیار مناسبی را برای قرار دادن سبد‌های زیبا مهیا کنید و اشیا مورد نیازتان را در سرویس بهداشتی از قبیل حوله‌های اضافه، مواد شوینده و مواد بهداشتی را به تفکیک داخل سبدها روی آن طبقات قرار دهید.

توجه به رنگ
برای اینکه سرویس بهداشتی کوچک شما بزرگ‌تر و مرتب‌تر به نظر برسد برای طبقات و قفسه‌هایی که بر دیوار نصب می‌کنید از رنگ‌های روشن مانند سفید یا کرم روشن استفاده کنید.

استفاده از چوب
یکی دیگر از ایده‌های زیبا برای طبقات و قفسه‌ها در سرویس بهداشتی استفاده از انواع چوبی آن‌ها است که می‌تواند جلوه شیک و زیبایی به دکوراسیون سرویس بهداشتی شما دهد و گرما بخش فضا باشد.

مرتب و زیبا
تا حد امکان حوله‌ها و اشیا دیگر را روی طبقات و داخل قفسه‌ها مرتب و منظم قرار دهید و سعی کنید تا اشیا و وسایل ساده‌تر که دارای جلوه‌ای نازیبا هستند را در قسمت عقب‌تر و اشیا زیباتر و رنگارنگ را در ردیف‌های جلویی و در معرض دید بچینید و قرار دهید. در این صورت جلوه دکوراسیون سرویس بهداشتی شما شکیل‌تر خواهد شد.

استفاده از جعبه‌های متعدد
از ریخت و پاش و شلوغ کردن دکوراسیون سرویس بهداشتی خود بوسیله قرار دادن وسایل بهداشتی- آرایشی که از آن‌ها به صورت روزانه استفاده می‌کنید در اطراف روشویی و روی طبقه زیر آینه جدا خودداری کنید. توصیه می‌کنیم آن‌ها را دسته بندی کنید و هر دسته را در جعبه‌ای زیبا و کوچک قرار داده و روی طبقه یا داخل کشویی قرار دهید.

استفاده از مقیاس کوچک تر
اگر سرویس بهداشتی کوچک شما با محدودیت فضا مواجه است به جای استفاده از فضاهای ذخیره سازی کمتر از مقیاس کوچک‌تر آن‌ها استفاده کنید.

انتخاب رو شویی مناسب
برای روشویی سرویس بهداشتی خود نوعی روشویی را انتخاب کنید که علاوه بر مناسب بودن با سایز و مدل روشویی شما دارای حداکثر تعداد فضای ذخیره سازی از قبیل کشوها و کمدها باشد و هم چنین در اطراف سینک آن مقداری فضا برای قرار دادن برخی از اشیا و وسایل لازم در سرویس بهداشتی باشد.

استفاده از طبقات تا شو
با استفاده از طبقات تا شو شما دیگر محدودیت زیادی برای نصب طبقات از لحاظ تعداد ندارید زیرا می‌توانید آن‌ها را تنها در مواقع نیاز باز کرده و از آن‌ها استفاده کنید و در مواقعی که نیاز ندارید آن را تا کنید.


دیدن منابع مطالب

بخش‌های مرتبط
مجله هنرمجله دانستنی‌های هنر

ژورنال‌های لیلیت

مجموعه‌ای جامع از مجلات دانستنی‌ها و مطالب مفید با موضوعات گوناگون و متنوع

اَپ لیلیت

دریافت رایگان اپلیکیشن لیلیت